msgbartop

komentārs par jautājumiem politikā, kultūrā, vides un tehnoloģiju
msgbarbottom

04 augusts 10 Patērē, klusēt un Die: no A atvadīšanās pret slēpjas

flock of sheep

Image via Wikipedia

Lielākā daļa interneta lietotāju ir lurkers; pasīvie lietotāji, kas nekad nekādus saturu, nekad piedalīties diskusijās, nekad rakstītu komentārus. Tas zināmā mērā izskaidro ārkārtas panākumus Facebook. Visuresoša Facebook ", piemēram, pogas" ļauj pasīvo lietotājiem mijiedarboties ar tiešsaistes saturu ar vienkāršu klikšķi; Jums nav nepieciešams komentēt, jums nav nepieciešams izmantot jūsu smadzenes vispār. Varbūt tas arī iemesls, kāpēc sociālo mediju platformām, piemēram, MySpace ir bijuši mazāk veiksmīgi. Jūs varat pielāgot MySpace profilus daudz vairāk, nekā jūs varat ar Facebook profilu, it īpaši, ja esat apmierināts ar nedaudz html, bet jums tiešām ir nepieciešams ievietot kādu saturu, lai saņemtu kaut ko no tā. Fakts ir, lielākā daļa cilvēku vienkārši nav ieinteresēti, kā viņu profila lapas parādās. Norīkošanu nepāra trivial ziņu, noklikšķinot "patīk" un spēlējot spēles, piemēram, "Farmville" ir atalgojot sociālo mediju pieredze daudziem. Tikai to, kas ir nepareizi ar šo ?! Es dzirdu jūs lūgt ar pieaugošo toni sašutumu un dusmas.

(vairāk ...)

Tags:

27. jūlijs 10 Jautājiet un jūs saņemsiet: Sūdzēties par čivināt

hitler on the phone Es pirmo reizi pamanīju, cik efektīva Twitter sūdzību varētu būt kādu laiku atpakaļ. Man bija nejauši apspriežot problēma man bija ar WordPress Spraudnis 'SezWho ". Lai būtu godīgi, es biju ne briesmīgi godīgi; Es tweeted kaut pa līniju "šis spraudnis sūkā", kad patiesībā, problēma tika visticamāk izraisīja konflikts ar kādu citu spraudni un nav īsti problēma ar SezWho vispār. Es biju pārsteigts, ka dažu stundu laikā padarīt manu komentāru, SezWho sazinājās ar mani caur Twitter un izgāja no viņu veids, lai atrisinātu šo problēmu. Es atvainojās viņiem lekt uz secinājumiem, un es biju ļoti priecīgs un pārsteigts par viņu centību un profesionalitāti.

Daudzi uzņēmumi tagad ir sociālo mediju klātbūtne. Ja jums ir sūdzības, jūs varat viegli atrast savu sociālo mediju profilu un sūdzēties viņiem tieši. Vienkārši Google "tik un tā par čivināt" vai "tik un tā tālāk Facebook", un jūs atradīsiet sabiedrība jūs meklējat ļoti ātri. Vai nav padarīt kļūda es netīšām darīju: darīt nedaudz pētījumu pirms jūs sūdzēties, lai pārliecinātos, ka problēma ir faktiski vaina attiecīgā uzņēmuma.

Nodarbojas ar sūdzībām par sociālo tīklu vietnēs ir kļuvusi par nozīmīgu sabiedrisko attiecību vingrinājums. Daudzi uzņēmumi nodarbināt "sociālo tīklu komanda", lai tiktu galā ar šādām sūdzībām. Darījumi ar problēmu pozitīvi var pārvērst sliktu publicitāti par labu un dusmīgs klients var mainīties no sliktiem balamute uz dziedātāja no uzslavām. Tā kā tas parasti notiek, tad pīkstošs ritenis saņem tauki, un, ja jūs neesat apmierināts jūs varētu arī saņemt tauki. Piemēram:

(vairāk ...)

Birkas: