msgbartop

komentārs par jautājumiem, politikā, kultūrā, vides un tehnoloģiju
msgbarbottom

04 augusts 10 Patērē, klusēt un Die: atvadīšanās pret slēpjas

flock of sheep

Image via Wikipedia

Lielākā daļa interneta lietotāju ir lurkers; pasīvo lietotāji, kuri nekad radīt jebkādu saturu, nekad piedalīties diskusijās, nekad pievienot komentārus. Tas zināmā mērā izskaidro ārkārtas panākumus Facebook . Visuresoša Facebook "tāpat kā poga" ļauj pasīvo lietotājiem mijiedarboties ar tiešsaistes saturu ar vienkāršu klikšķi; jums nav nepieciešams komentēt, jums nav nepieciešams izmantot savas smadzenes vispār. Varbūt tas ir arī iemesls, kāpēc sociālo mediju platformām, piemēram, MySpace nav bijuši tik veiksmīgi. Jūs varat pielāgot MySpace profilus daudz vairāk, nekā jūs varat ar Facebook profilu, it īpaši, ja esat apmierināts ar nedaudz html, bet jums tiešām ir nepieciešams, lai pēc dažiem saturu, lai saņemtu kaut ko no tā. Fakts ir, lielākā daļa cilvēku vienkārši nav ieinteresēti, kā viņu profila lapas parādās. Norīkošanu nepāra triviāls ziņu, noklikšķinot "patīk" un spēlējot spēles, piemēram, " Farmville "ir atalgojot sociālo mediju pieredze daudziem. Tikai to, kas ir nepareizi ar šo ?! Es dzirdu jūs lūgt ar pieaugošo toni sašutumu un dusmas.

(Vairāk ...)

Tags: , , , , , , , , ,

27 jūlijs 10 Uzdot un jūs saņemsiet: Sūdzēties par čivināt

hitler on the phone Es pirmo reizi pamanīju, cik efektīva Twitter sūdzību varētu būt kādu laiku atpakaļ. Man bija nejauši apspriežot problēmas man bija, kam ar WordPress spraudni " SezWho ". Lai būtu godīgi, man nebija briesmīgi godīgi; Es tweeted kaut ko pa līniju "šis spraudnis sūkā", kad patiesībā, problēma tika visticamāk izraisīja konflikts ar kādu citu spraudnis, un nav īsti problēmas ar SezWho vispār. Es biju pārsteigts, ka dažu stundu laikā padarīt manu komentāru, SezWho sazinājās ar mani caur Twitter un izgāja no viņu veids, lai atrisinātu šo problēmu. Es atvainojās tiem lekt uz secinājumiem, un es biju ļoti apmierināts un slavē viņu centību un profesionalitāti.

Daudzi uzņēmumi tagad ir sociālo mediju klātbūtne. Ja jums ir sūdzības, jūs varat viegli atrast savu sociālo mediju profilu un sūdzēties tiem tieši. Vienkārši Google "tik un tā par čivināt" vai "tik un tā tālāk Facebook ", un jūs atradīsiet uzņēmumu jūs meklējat ļoti ātri. Vai nevajadzētu padarīt kļūda es netīšām darīju: maz pētījumu pirms jūs sūdzēties, lai pārliecinātos, ka problēma ir faktiski vaina attiecīgo uzņēmumu.

Darījumi ar sūdzībām par sociālo tīklu vietnēs , ir kļuvusi par nozīmīgu sabiedrisko attiecību pasākums. Daudzi uzņēmumi izmanto par "sociālo tīklu komandu", lai tiktu galā ar šādām sūdzībām. Darījumi ar problēmu pozitīvi var pārvērst sliktu publicitāti par labu, un dusmīgs klients var mainīties no sliktiem balamute uz dziedātājs uzslavām. Tā kā tas parasti notiek, pīkstošs ritenis saņem taukus, un, ja jūs neesat apmierināts jūs varētu arī saņemt kādu smērvielu. Piemēram:

(Vairāk ...)

Tags: , , , , , , ,