msgbartop

komentārs par jautājumiem, politikas, kultūras, vides un tehnoloģiju
msgbarbottom

21 septembris 8 Kevin'07: Obama'08?

Rads, Obama, Howard, McCain, morphing salīdzinājums Var jebkādas paralēles nošķirt Austrālijas vēlēšanām 2007, (ar Kevin'07 kampaņas) un pašreizējo ASV prezidenta vēlēšanām? Ir dažas līdzības un dažas acīmredzamas atšķirības. Lai sāktu, Amerika ir lielvalsts un tās politiskās tendences ir tālejoša globāla ietekme, bet Austrālija ir salīdzinājumā mazsvarīgi sastingums ( ass beigas zemes izmantot frāzi izdomāts, ko bijušais premjerministrs Pols Keating ). Austrālijas politiskā sistēma ir fundamentāli atšķiras no amerikāņu sistēmas, un ir balstīta uz Lielbritānijas Vestminsteras sistēmu. Neskatoties uz to, ka Austrālija un Lielbritānija nobalso par vienu pusi vai otru, nevis līderis, kā valsts galva, gan ir pietuvojušās prezidenta stila kampaņām pēdējos gados. Vadītāju personība ir arvien lielāka nozīme, un kampaņas tiek rūpīgi plānota, atbildot uz aptaujas un demogrāfisko analīzi.

Gan 2007 Austrālijas vēlēšanām un 2008 amerikāņu vēlēšanām, ilgi kalpo konservatīvās valdības saskaras off pret opozīciju, apgalvojot, lai pārstāvētu vējiem pārmaiņu. Neskatoties uz Makeina centieniem attālināties no Buša administrācijas un prezentēt sevi kā "savrupu", gadu saskaņošanai ar Buša politiku padarīs jebkuru distancēšanās grūti. Howard aprakstīja sevi kā "klimata pārmaiņu skeptiķis", un atteicās parakstīt Kioto protokolu. Makeins tiek uzskatīts arī vāja uz vidi.

Gan Hovards un Makeins ir vecāki vīrieši, un abi cīnās pārstāvēt sevi kā vīriešiem nākotnē. Gan Rudd un Obama ir jauni vīrieši, un ir konstatēts, ka daudz vieglāk ir parādīt sevi kā elpa svaiga gaisa, neskatoties trūkst jebkādu patiesi revolucionārs politiku.

Iespējams, vislielākā līdzība starp Austrālijas kampaņu un ASV kampaņa ir Advent internetu kā spēcīgs politisks spēks. Howard bija lēns izmantot tīmekli, lai viņa labā un viņa izmanto to uzrādīja būtisku pārpratumu barotnes. Hovardu YouTube video bija stīvs un parasto, daudz, piemēram, partijas politisko raidījums mēģināja un patieso TV. Howard YouTube saņēmis daudzus negatīvus komentārus un lietotāji bija sašutuši, kad viņu komentāri tika nekavējoties dzēsti. Tā arī ātri kļuva spam magnēts. Rudd galvenokārt izmanto MySpace un viņa tonis bija daudz vairāk gadījuma un atviegloti. Komentāru vairākums bija pozitīvi, bet negatīvas atsauksmes palika uz vietas. Rudd ir savvy izmantošana interneta vidēja padarījusi vieglāku, lai varētu viņu raksturots kā nākotnē draudzīgi un palīdzēja viņa kampaņa rezonē ar jaunākiem vēlētājiem.

John McCain apgalvo, ka nav zināt, kā vēl izmantot e-pastu, un ir visiem, bet atzina, viņš ir tehnoloģija analfabēti. Obamas kampaņas, šķiet, ir, izmantojot tīmekli daudz efektīvāk. Iemesls tam ir pavisam vienkāršs; Obama nometne tērē veidā daudz par reklāmu. Obamas tīmekļa vietne ir daudz populārāks Makeina vietā ; to apmeklē ik mēnesi 4 reizes tik daudz cilvēku kā Makeina vienā (2,2 miljoni, salīdzinot ar 583,000). Obama ir arī daudz vairāk populārs ar dažādu sociālo mediju portālos, kā arī .

salīdzinājums Obama un McCain interneta satiksmes
Salīdzinājums Obama / McCain interneta satiksmes avota

Sarah Palin izmantot savu personīgo e-pasta kontu, lai veiktu Public Affairs Alasksa, kas ļāva hakeris, lai varētu piekļūt viņas kontā nav maz, lai noliegtu uztveri, ka republikāņu nometne ir tehnoloģiski apstrīdēts. McCain var būt izvēlējies Palin kā darbojas mate daļēji tāpēc, ka viņas jaunības. Neskatoties uz iegūt pagaidu palielināt pēc konvencijas, Palin pieredzes trūkums tagad, šķiet, dara nedaudz vairāk nekā padarot McCain izskatās vecs.

Efektīvi izmantot tiešsaistes plašsaziņas līdzekļos, nedrīkst būt noteicošais faktors šajā kampaņā, un tas nebija arī Austrālijas vēlēšanās, tomēr nav noliedzams, ka politiskā nozīme tīmeklī tagad ir daudz lielāks. Tas ir arī īpaši stāsta faktors, kad kandidāti censtos sevi kā pārmaiņu ierosinātāju un līderiem nākotnē.

McCain meklē arvien vairāk un vairāk, piemēram, vakardienas cilvēks, kā to darīja Džons Hovards.

Tags: , , , , , , , ,

16 septembris 8 Palin: ļoti parasts cilvēks

lūpu uz cūku Acīmredzot Sarah Palin ir piesaistījusi lielu atbalstu, jo cilvēkiem identificēties ar viņu; jo viņa, šķiet, ir parasts cilvēks, "tāpat kā jūs un mani". Patiesība ir, veiksmīgi politiķi nav parasti cilvēki. Viņi ir augsti specializēta prasmes, zināšanas un pieredzi. Šādas īpašības ir sava veida nepieciešami, pārvaldot valsts ekonomiku vai saskaras ar potenciālo globālo krīzi. Ikviens, kurš nepiekrīt tam vajadzētu apsvērt darbojas biroja.

Atbildot uz jautājumiem par Palin ārpolitikas pilnvaras, atbalstītāji ir teikuši, ka viņai ir labs satveriet no ārpolitikas, kā Alaska ir tuvu Krievijai. Varbūt viņa arī ir spēcīga izpratni par kosmosa politiku; Mount McKinley ir Aļaskā un diezgan tuvu kosmosā.

New York Times sauc viņas "ar tirānisko sievieti, kas ir virzīta vendettas un šauj cilvēkus, kuri šķērso viņu." Viņa ex skolasbiedrs direktors valsts nodaļas Zemkopības pēc minot viņas bērnības mīlestību govis kā kvalifikācijas darbu. Viņa ir bijusi arī viņas biroja gredzenu berrate blogeri, kurš ievietojis materiālu, kas viņu aizskar. Varbūt es labāk jābūt uzmanīgiem par to, ko es saku par viņu. Nav svarīgi, kāds ir jūsu viedoklis par Palin "pro izvēles" pro NRA evaņģelizācijas varētu būt jūs ir jāatzīst viņas vadības pilnvaras ir mazliet nestabils.

ASV un pasaule šobrīd saskaras ar ekonomisko krīzi, iespējams, no izmēriem lielā depresija. McCain / Palin LIETOŠANA būtu tikai turpināt distastrous ekonomisko politiku, kas ieviesti ar Džordžu Bušu. Ill informēja nodokļu samazinājumus, ļoti dārgu karu un montāžas līmeni privātajā un valsts parādu ir celta par pašreizējo krīzi. Ķīna ir viens no Amerikas lielākajiem kreditoriem, un, šķiet, kļūs par jauno pasaules lielvalsts.

Tagad, protams, nav laika ievēlēt par "parastu personu" ar nelielu ekonomisku vai ārpolitikas pieredzi. Tikai ārkārtas līderis ir kāda iespēja tikt galā ar problēmām, kas stelles pie horizonta.

Tags: , , , ,

10 augusts 8 Parisas Hiltones piedāvājums The Pinkhouse

apskatīt Paris Hilton parodiju John McCain ir izlaidusi televīzijas komerciāla, kas pielīdzina Baraka Obamas popularitātes statusu citām slavenībām, piemēram, Paris Hilton. Salīdzinājums nebija domāts, lai būtu bez maksas. Tā paredzēta Obamas jaunību un pieredzes trūkumu ar sauklis "Vai viņš ir gatavs vadīt?" Paris Hilton ir izlaidusi komerciāla atbildot. Viņas parodija aicina McCain "vecākā slavenība pasaulē" un pielīdzina viņu uz skaitļiem, piemēram, Golden Girls, pulkvedis Sanders, Larry King un Yoda no Star Wars.

apskatīt sākotnējo McCain reklāmu Paris Hilton ir teikts, ka viņa nav no "senajiem laikiem", un, ka viņa nestāv uz pārmaiņām; viņa ir tikai karsts, "tāpēc paldies baltā haired dude". Viņa nav reāli likt foward enerģētikas politiku, kas saistīta nodokļu stimulus un ierobežota ārzonas naftas urbšanas. Viņa beidzas sakot, ka ievēlēšanas gadījumā viņa varētu gleznot Whitehouse rozā.

Makeina atbilde ir tāda, ka Paris Hilton ir labāks enerģētikas politiku nekā Obama. Tas ir diezgan pārsteidzoši, ka Paris Hilton ir faktiski veikti saskaņotu politisku paziņojumu, kaut arī netīšām. Džona Makeina vecums, uzskats, ka viņš ir sakņojas "novecot dienas" un ārpus saskares ar nākotni, ir vismaz tikpat daudz, nekā jebkuras šaubas par Obamas jaunības un pieredzes negatīvs.

Faktiski, tas var būt daudz vairāk negatīvu nekā viņš saprot.

Tags: , , , ,