msgbartop

komentārs par jautājumiem politikā, kultūrā, vides un tehnoloģiju
msgbarbottom

21 Sep 08 Kevin'07: Obama'08?

Rudd, Obama, Howard, McCain, morphing salīdzinājums Vai jebkurš paralēles jāizdara starp Austrālijas vēlēšanām 2007, (ar Kevin'07 kampaņas) un pašreizējo ASV prezidenta vēlēšanās? Ir dažas līdzības un dažas acīmredzamas atšķirības. Lai sāktu, Amerika ir lielvalsts un tās politiskie tendences ir tālejošas globāla ietekme, bet Austrālija ir salīdzinājumā inconsequential sastingums (ass galam izmantot frāzi izdomāts ar ex premjerministrs Pols Keating). Austrālijas politiskā sistēma ir fundamentāli atšķiras no amerikāņu sistēmas, un ir balstīta uz Lielbritānijas Vestminsteras sistēmā. Neskatoties uz to, ka Austrālijā un Lielbritānijā balsis nodod vienai personai vai citu nevis līderi, kā valsts galva, abi ir pietuvojušās prezidenta stila kampaņas pēdējos gados. No līderu personība ir arvien lielāka nozīme, un kampaņas tiek rūpīgi plānoti, atbildot uz aptaujas un demogrāfisko analīzi.

Gan 2007. gada Austrālijas vēlēšanām un 2008. gada ASV vēlēšanām, ilgi kalpo konservatīvās valdības saskaras off pret opozīciju, apgalvojot, lai pārstāvētu vējiem pārmaiņām. Neskatoties Makeina centieniem attālināties no Buša administrācijas un prezentēt sevi kā "Maverick", gadu saskaņošanai ar Buša politiku padarīs jebkuru distancēšanās grūti. Howard raksturot sevi kā "klimata pārmaiņu skeptiķis", un atteicās parakstīt Kioto protokolu. McCain arī tiek uzskatīta par vāju uz vidi.

Gan Howard un McCain ir vecāki vīrieši un abi cīnās pārstāvēt sevi kā vīriešiem nākotnē. Gan Rudd un Obama ir jaunāki vīrieši, un ir konstatēts, ka daudz vieglāk prezentēt sevi kā elpa svaiga gaisa, neskatoties trūkst jebkādas patiesi revolucionārs politiku.

Iespējams, ka lielākais līdzība starp Austrālijas kampaņas un ASV kampaņa ir Advent no interneta kā spēcīgs politisks spēks. Hovards bija lēns izmantot tīmekli, lai viņa labā un viņa izmanto to uzrādīja būtisku pārpratumu barotnes. Howard YouTube video bija stīvs un parasto, daudz, piemēram, partiju politiskā raidījums par izmēģinātas un patiesu TV. Howard YouTube saņēmis daudzus negatīvus komentārus un lietotāji bija sašutuši, kad viņu komentāri tika nekavējoties dzēsti. Tā arī ātri kļuva par spam magnēts. Rudd galvenokārt izmanto MySpace un viņa tonis bija daudz vairāk gadījuma un atviegloti. Par komentāriem daļa bija pozitīvi, bet negatīvi komentāri palika uz vietas. Rudd ir savvy izmantošana mājas nesēja padarījusi vieglāku, lai varētu viņu raksturots kā nākotnē draudzīgi un palīdzēja viņa kampaņa rezonē ar jaunākiem vēlētājiem.

John McCain apgalvo, ka nav zināt, kā vēl izmantot e-pastu, un ir visiem, bet atzina, viņš ir tehnoloģija analfabēti. Obamas kampaņas, šķiet, izmantojot tīmekli daudz efektīvāk. Iemesls tam ir pavisam vienkāršs; Obama nometne tērē veids daudz vairāk par reklāmu. Obamas tīmekļa vietne ir daudz vairāk populārs Makeina vietā; to apmeklē katru mēnesi 4 reizes tik daudz cilvēku kā Makeina vienu (2,2 miljoni, salīdzinot ar 583,000). Obama ir arī daudz vairāk populārs ar dažādu sociālo mediju portālos, kā arī.

salīdzinājums Obama un McCain interneta satiksmes
Salīdzinājums Obama / McCain interneta satiksmes avota

Sarah Palin izmantošana viņas personīgo e-pasta kontu, lai veiktu Public Affairs Alasksa, kas ļāva hacker piekļūt viņas kontā nav maz, lai noliegtu iespaidu, ka republikāņu nometne ir tehnoloģiski apstrīdēts. McCain var būt izvēlējies Palin kā darbojas mate daļēji tāpēc, ka viņas jaunības. Neskatoties iegūt pagaidu palielināt pēc konvenciju, Palin pieredzes trūkums, tagad, šķiet, dara nedaudz vairāk nekā padarot McCain izskatās vecs.

Efektīvi izmantot tiešsaistes plašsaziņas līdzekļos, nedrīkst būt noteicošais faktors šajā kampaņā, un tas nebija arī Austrālijas vēlēšanās, tomēr, tas nav noliedzams, ka politiskā nozīme tīmeklī tagad ir daudz lielāks. Tas ir arī īpaši stāsta faktors, kandidāti mēģina veicināt sevi kā pārmaiņu ierosinātāju un līderiem nākotnē.

McCain meklē vairāk un vairāk, piemēram, vakardienas cilvēks, kā to darīja Džons Hovards.

Tags:

16 Sep 08 Palin: ļoti parasts cilvēks

lūpukrāsa uz cūkas Acīmredzot Sarah Palin ir piesaistījusi lielu atbalstu, jo cilvēki identificējas ar viņu; jo viņa, šķiet, ir parasts cilvēks, "tāpat kā jūs un mani". Patiesība ir, veiksmīgi politiķi nav parastiem cilvēkiem. Viņi ir ļoti īpašas prasmes, zināšanas un pieredze. Šādas īpašības ir sava veida nepieciešama, rīkojoties ar valsts ekonomiku vai saskaras ar potenciālo globālo krīzi. Ikviens, kurš nepiekrīt tam vajadzētu apsvērt darbojas birojā.

Atbildot uz jautājumiem par Palin ārpolitikas pilnvaras, atbalstītāji ir teikuši, ka viņai ir labs satveriet no ārpolitikas, kā Alaska ir tuvu Krievijai. Varbūt viņa arī ir spēcīga izpratni par kosmosa politiku; Mount McKinley ir Aļaskā un diezgan tuvu kosmosā.

The New York Times sauc viņas "tirānisks sievieti, kas ir virzīta vendettas un ugunsgrēki cilvēkus, kuri šķērso viņu." Viņa ex skolasbiedru direktors valsts nodaļas Zemkopības pēc minot viņas bērnības mīlestību govis kā kvalifikācijas darbu. Viņa ir bijusi arī viņas biroja gredzenu berrate Emuāru autori, kuri norīkoti materiālu, kas viņu aizskar. Varbūt es gribētu labāk būt uzmanīgiem, jo ​​to, ko es saku par viņu. Nav svarīgi, kāds ir jūsu viedoklis par Palin "pro izvēles" pro NRA evaņģelizācijas varētu būt jūs ir jāatzīst viņas vadības pilnvaras ir mazliet nestabils.

ASV un pasaule saskaras tagad ekonomiskā krīze, iespējams, no dimensijām lielo depresiju. McCain / Palin Adminstration būtu tikai turpināt distastrous ekonomikas politiku, ko ieviesis Džordžs Bušs. Ill informēja nodokļu samazinājumus, ir ļoti dārga karu un montāžas līmeņus privātā un valsts parāds ir celta par pašreizējo krīzi. Ķīna ir viena no Amerikas lielākajām kreditoriem un, šķiet, kļūs par jauno pasaules lielvalsts.

Tagad, protams, nav īstais laiks, lai ievēlēt "parasts cilvēks" ar nelielu ekonomisko vai ārpolitikas pieredzi. Tikai ārkārtas līderis ir kāda iespēja tikt galā ar problēmām, kas stellēm pie horizonta.

Tags:

10 Aug 08 Parisas Hiltones konkursā par Pinkhouse

apskatīt Paris Hilton parodiju John McCain ir izlaidusi televīzijas komerciāla, kas pielīdzina Baraka Obamas popularitātes statusu citām slavenībām, piemēram, Paris Hilton. Salīdzinājums nebija domāts, lai būtu bez maksas. Tā paredzēta Obamas jaunību un pieredzes trūkumu ar nozvejas frāze "Vai viņš ir gatavs vadīt?" Paris Hilton ir izlaidusi komerciāla atbildi. Viņas parodija aicina McCain "vecākā slavenība pasaulē" un pielīdzina viņu datiem, piemēram, Golden Girls, pulkvedis Sanders, Larry King un Yoda no Star Wars.

apskatīt oriģinālo McCain reklāmu Paris Hilton teikts, ka viņa nav no "senajiem laikiem", un ka viņa nestāv pārmaiņām; viņa ir tikai karsts, "tāpēc paldies baltā haired frants". Viņa nav reāli likt foward enerģētikas politiku, kas saistīta nodokļu stimulus un ierobežota piekrastes naftas urbumu. Viņa beidzas sakot, ka ievēlēšanas gadījumā viņa varētu gleznot Whitehouse rozā.

Makeina atbilde ir tāda, ka Paris Hilton ir labāks enerģētikas politiku nekā Obama. Tas ir diezgan pārsteidzoši, ka Paris Hilton ir faktiski veikti saskaņotu politisku paziņojumu, kaut arī netīšām. Džona Makeina vecums, uzskats, ka viņš ir sakņojas "novecot dienas" un ārpus saskares ar nākotni ir vismaz tikpat daudz kā šaubas par Obamas jaunības un pieredzes negatīvs.

Faktiski, tas var būt daudz vairāk negatīvu nekā viņš saprot.

Tags: