msgbartop

komentārs par jautājumiem politikā, kultūrā, vides un tehnoloģiju
msgbarbottom

21 8. septembris Kevin'07: Obama'08?

Rudd, Obama, Howard, McCain, morphing salīdzinājums Var jebkādas paralēles jāizdara starp Austrālijas vēlēšanām 2007, (ar Kevin'07 kampaņas) un pašreizējo ASV prezidenta vēlēšanās? Ir dažas līdzības un dažas acīmredzamas atšķirības. Lai sāktu, Amerika ir lielvalsts un tās politiskie tendences ir tālejoša globāla ietekme, bet Austrālija ir salīdzinājumā inconsequential sastingums ( ass beigas zemes izmantot frāzi izdomāts ar ex premjerministrs Pols Keating ). Austrālijas politiskā sistēma ir fundamentāli atšķiras no amerikāņu sistēmas un ir balstīta uz Lielbritānijas Vestminsteras sistēmā. Neskatoties uz to, ka Austrālijā un Lielbritānijā balsis nodod vienai pusei vai citu nevis līderi, kā valsts galva, abi ir pietuvojušās prezidenta stila kampaņas pēdējos gados. Līderu personība ir arvien lielāka nozīme, un kampaņas tiek rūpīgi plānoti, atbildot uz aptaujas un demogrāfisko analīzi.

Gan 2007. gada Austrālijas vēlēšanām un 2008. gada ASV vēlēšanām, ilgi kalpo konservatīvās valdības saskaras off pret opozīciju, apgalvojot, lai pārstāvētu vējiem pārmaiņām. Neskatoties Makeina centieniem attālināties no Buša administrācijas un rada sevi kā "Maverick", gadi saskaņošanai ar Buša politiku padarīs jebkuru distancēšanās grūti. Howard raksturot sevi kā "klimata pārmaiņu skeptiķis", un atteicās parakstīt Kioto protokolu. McCain arī tiek uzskatīta par vāju uz vidi.

Gan Howard un McCain ir vecāki vīrieši un abi cīnās pārstāvēt sevi kā vīriešiem nākotnē. Gan Rudd un Obama ir jaunāki vīrieši, un ir konstatēts, ka daudz vieglāk prezentēt sevi kā elpa svaiga gaisa, neskatoties trūkst jebkādu patiesi revolucionārs politiku.

Iespējams, lielākais līdzība starp Austrālijas kampaņas un ASV kampaņa ir Advent no interneta kā spēcīgs politisks spēks. Hovards bija lēns izmantot tīmekli, lai viņa labā un viņa izmanto to uzrādīja būtisku pārpratumu barotnes. Howard YouTube video bija stīvs un parasto, daudz, piemēram, partiju politiskā raidījums par izmēģinātas un patiesu TV. Howard YouTube saņēmis daudzus negatīvus komentārus un lietotāji bija sašutuši, kad viņu komentāri tika nekavējoties dzēsti. Tā arī ātri kļuva spam magnēts. Rudd galvenokārt izmanto MySpace un viņa tonis bija daudz vairāk gadījuma un atviegloti. Piezīmes daļa bija pozitīvi, bet negatīvas atsauksmes palika uz vietas. Rudd ir savvy izmantošana mājas vidēja padarījusi vieglāku, lai varētu viņu raksturots kā nākotnē draudzīgi un palīdzēja viņa kampaņa rezonē ar jaunākiem vēlētājiem.

John McCain apgalvo, ka nav jāzina, kā arī izmantot e-pastu, un ir visiem, bet atzina, viņš ir tehnoloģija analfabēti. Obamas kampaņas, šķiet, izmantojot tīmekli daudz efektīvāk. Iemesls tam ir pavisam vienkāršs; Obama nometne tērē veidā daudz vairāk par reklāmu. Obamas mājas lapa ir daudz populārāka Makeina vietā ; to apmeklē katru mēnesi 4 reizes tik daudz cilvēku kā Makeina vienu (2,2 miljoni, salīdzinot ar 583,000). Obama ir arī daudz vairāk populārs ar dažādu sociālo mediju portālos, kā arī .

salīdzinājums Obama un McCain interneta satiksmes
Salīdzinājums Obama / McCain interneta satiksmes avota

Sarah Palin izmantošana viņas personīgo e-pasta kontu, lai veiktu Public Affairs Alasksa, kas ļāva hacker piekļūt viņas kontā nav maz, lai noliegtu uzskats, ka republikāņu nometne ir tehnoloģiski apstrīdēts. McCain var būt izvēlējies Palin kā darbojas mate daļēji tāpēc, ka viņas jaunības. Neskatoties iegūt pagaidu palielināt pēc konvenciju, Palin pieredzes trūkums, tagad, šķiet, dara nedaudz vairāk nekā padarot McCain izskatās vecs.

Efektīvi izmantot tiešsaistes plašsaziņas līdzekļos, nedrīkst būt noteicošais faktors šajā kampaņā, un tas nebija arī Austrālijas vēlēšanās, tomēr, tas nav noliedzams, ka politiskā nozīme tīmeklī tagad ir daudz lielāks. Tas ir arī īpaši stāsta faktors, kandidāti mēģina veicināt sevi kā pārmaiņu ierosinātāju un līderiem nākotnē.

McCain meklē vairāk un vairāk, piemēram, vakardienas cilvēks, tāpat kā Džons Hovards.

Tags: , , , , , , , ,

16 8. septembris Palin: ļoti parasts cilvēks

lūpukrāsa uz cūkas Acīmredzot Sarah Palin ir piesaistījusi lielu atbalstu, jo cilvēki identificējas ar viņu; jo viņa, šķiet, ir parasts cilvēks, "tāpat kā jūs un mani". Patiesība ir, veiksmīgi politiķi nav parastiem cilvēkiem. Viņi ir ļoti īpašas prasmes, zināšanas un pieredze. Šādas īpašības ir sava veida nepieciešama, rīkojoties ar valsts ekonomiku vai saskaras ar potenciālo globālo krīzi. Ikviens, kurš nepiekrīt tam vajadzētu apsvērt darbojas birojā.

Atbildot uz jautājumiem par Palin ārpolitikas pilnvaras, atbalstītāji ir teikuši, ka viņai ir labs satveriet no ārpolitikas, kā Alaska tuvu Krievijai. Varbūt viņa arī ir spēcīga izpratni par kosmosa politiku; Mount McKinley ir Aļaskā un diezgan tuvu kosmosā.

New York Times sauc viņas "tirānisks sievieti, kas ir virzīta vendettas un ugunsgrēki cilvēkus, kuri šķērso viņu." Viņa ex skolasbiedru direktors Valsts nodaļas Zemkopības pēc minot viņas bērnības mīlestību govis kā kvalifikācijas darbu. Viņa ir bijusi arī viņas biroja gredzenu berrate Emuāru autori, kuri norīkoti materiālu, kas viņu aizskar. Varbūt es gribētu labāk būt uzmanīgiem par to, ko es saku par viņu. Nav svarīgi, kādas ir jūsu viedoklis par Palin "pro izvēle" pro NRA evaņģelizācijas varētu būt jūs ir jāatzīst viņas vadības pilnvaras ir mazliet nestabils.

ASV un pasaule šobrīd saskaras ar ekonomikas krīzi, iespējams, no dimensijām lielo depresiju. McCain / Palin Adminstration būtu tikai turpināt distastrous ekonomikas politiku, ko ieviesis Džordžs Bušs. Ill ieteicams nodokļu samazinājumus, ļoti dārgs karu un montāžas līmeņus privātajām un valsts parāds ir celta par pašreizējo krīzi. Ķīna ir viena no Amerikas lielākajām kreditoriem un, šķiet, kļūs par jauno pasaules lielvalsts.

Tagad, protams, nav laiks ievēlēt "parasts cilvēks" ar nelielu ekonomisko vai ārpolitikas pieredzi. Tikai ārkārtas līderis ir kāda iespēja, kas nodarbojas ar problēmām, kas stelles pie horizonta.

Tags: , , , ,

10 augusts 8 Parisas Hiltones konkursā par Pinkhouse

apskatīt Paris Hilton parodiju John McCain ir izlaidusi televīzijas komerciāla, kas pielīdzina Baraka Obamas popularitātes statusu citām slavenībām, piemēram, Paris Hilton. Salīdzinājums nebija domāts, lai būtu bez maksas. Tā paredzēta Obamas jaunību un pieredzes trūkumu ar nozvejas frāze "Vai viņš ir gatavs vadīt?" Paris Hilton ir izlaidusi komerciāla atbildi. Viņas parodija aicina McCain "vecākā slavenība pasaulē", un pielīdzina viņu skaitļiem, piemēram, Golden Girls, pulkvedis Sanders, Larry King un Yoda no Star Wars.

skatīt oriģinālo McCain reklāmu Paris Hilton teikts, ka viņa nav no "senajiem laikiem", un ka viņa nestāv pārmaiņām; viņa ir tikai karsts, "tāpēc paldies baltā haired frants". Viņa nav reāli likt foward enerģētikas politiku, kas saistīta nodokļu stimulus un ierobežota piekrastes naftas urbšanas. Viņa beidzas sakot, ka ievēlēšanas gadījumā viņa varētu gleznot Whitehouse rozā.

Makeina atbilde ir, ka Paris Hilton ir labāks enerģētikas politiku nekā Obama. Tas ir diezgan pārsteidzoši, ka Paris Hilton ir faktiski veikti saskaņotu politisku paziņojumu, kaut arī netīšām. Džona Makeina vecums, uzskats, ka viņš ir sakņojas "novecot dienas" un ārpus saskares ar nākotni ir vismaz tikpat daudz, nekā šaubas par Obamas jaunības un pieredzes negatīvs.

Faktiski, tas var būt daudz vairāk negatīvu nekā viņš saprot.

Tags: , , , ,