msgbartop

komentārs par jautājumiem, politikā, kultūrā, vides un tehnoloģiju
msgbarbottom

21 septembris 8 Kevin'07: Obama'08?

Rudd, Obama, Hovards, McCain, morphing salīdzinājums Var kāds paralēles izdarīt starp Austrālijas vēlēšanām 2007, (Kevin'07 kampaņas) un pašreizējā ASV prezidenta vēlēšanām? Ir dažas līdzības un dažas acīmredzamas atšķirības. Lai sāktu, Amerika ir lielvalsts un tās politiskās tendences ir tālejošas globāla ietekme, bet Austrālija ir salīdzinājumā mazsvarīgi sastingums ( ass galam izmantot frāzi izdomāts, ko bijušais premjerministrs Pols Keating ). Austrālijas politiskā sistēma ir fundamentāli atšķiras no amerikāņu sistēmas, un ir balstīta uz Lielbritānijas Vestminsteras sistēmā. Neskatoties uz to, ka Austrālijā un Lielbritānijā balsotāju vienu pusi vai otru, nevis līderis, kā valsts galva, abi ir tuvinājušās prezidenta stila kampaņas pēdējos gados. Līderu personība ir arvien lielāka nozīme, un kampaņas tiek rūpīgi plānota, atbildot uz aptaujas un demogrāfisko analīzi.

Gan 2007 Austrālijas vēlēšanām un 2008 American vēlēšanām, ilgi kalpo konservatīvās valdības saskaras off pret opozīciju, apgalvojot, lai pārstāvētu vējiem pārmaiņu. Neskatoties Makeins centieniem attālināties no Buša administrācijas un prezentēt sevi kā "savrupu", gadu saskaņošanu ar Buša politiku padarīs jebkuru attālina grūti. Howard aprakstīts pats kā "klimata pārmaiņu skeptiķis", un atteicās parakstīt Kioto protokolu. McCain arī tiek uzskatīta par vāju uz vidi.

Gan Hovards un Makeins ir vecāki vīrieši un abi cīnās pārstāvēt sevi kā vīriešiem nākotnē. Gan Rudd un Obama ir jauni vīrieši, un ir konstatēts, ka ir daudz vieglāk sevi prezentē kā elpa svaiga gaisa, neskatoties uz zinot, ka nav patiesi revolucionārs politiku.

Iespējams, vislielākā līdzība starp Austrālijas kampaņu un ASV kampaņa ir Advent interneta, kā spēcīgu politisku spēku. Hovards bija lēns izmantot tīmekli, lai viņa labā un viņa izmanto to uzrādīja būtisku pārpratumu barotnes. Howard YouTube video bija stīvs un parasto, daudz, piemēram, partijas politisko raidījums par mēģinājis un patiesu TV. Howard YouTube saņēmis daudzus negatīvus komentārus, un lietotāji bija sašutuši, kad viņu komentāri tika nekavējoties dzēsti. Tā arī ātri kļuva spam magnēts. Rudd galvenokārt izmanto MySpace , un viņa tonis bija daudz vairāk gadījuma un atviegloti. Komentāru daļa bija pozitīvi, bet negatīvi komentāri palika uz vietas. Rudd ir savvy izmantošana interneta vidē padarījusi vieglāku, lai varētu viņu raksturots kā nākotnē draudzīgs un palīdzēja viņa kampaņa rezonē ar jaunākiem vēlētājiem.

John McCain apgalvo, ka nav zināt, kā arī izmantot e-pastu, un ir viss, bet atzina, viņš ir tehnoloģija analfabēti. Obamas kampaņas, šķiet, daudz efektīvāk, izmantojot web. Iemesls tam ir pavisam vienkāršs, Obama nometne tērē ceļu daudz par reklāmu. Obamas mājas lapa ir daudz populārāka Makeina vietā ; to apmeklē katru mēnesi 4 reizes tik daudz cilvēku, cik Makeina vienu (2,2 miljoni, salīdzinot ar 583,000). Obama ir arī daudz vairāk populārs ar dažādu sociālo mediju portālos, kā arī .

salīdzinājums Obama un McCain interneta satiksmes
Salīdzinot Obama / McCain interneta satiksmes avots

Sarah Palin izmantot savu personīgo e-pasta kontu, lai veiktu valsts lietas Alasksa, kas ļāva hacker piekļūt viņas kontā nav maz, lai noliegtu uzskats, ka republikāņu nometnes tehnoloģiski apstrīdēts. Makeins var būt izvēlējies Palin, kā darbojas mate, daļēji tāpēc, ka viņas jaunības. Neskatoties iegūt pagaidu palielināt pēc konvencijas Palin pieredzes tagad, šķiet, ir darīt nedaudz vairāk nekā padarot McCain izskatās vecs.

Efektīvi izmantojot tiešsaistes plašsaziņas līdzekļos, nedrīkst būt noteicošais faktors šajā kampaņā, ne arī tas bija Austrālijas vēlēšanās, tomēr, tas nav noliedzams, ka politiskā nozīme interneta tagad ir daudz lielāka. Tas ir arī īpaši stāsta faktors, kad kandidāti mēģina veicināt sevi kā pārmaiņu ierosinātāju un līderiem nākotnē.

McCain meklē vairāk un vairāk, piemēram, vakardienas cilvēks, tāpat kā Džons Hovards.

Tags: , , , , , , , ,

16 Sep 08 Palin: ļoti parasts cilvēks

lūpukrāsa par cūku Acīmredzot Sarah Palin ir piesaistījusi lielu atbalstu, jo cilvēki identificējas ar viņu; jo viņa, šķiet, ir vienkāršs cilvēks, "tāpat kā jūs un mani". Patiesība ir, veiksmīgi politiķi nav parastiem cilvēkiem. Tie ir augsti specializētas iemaņas, zināšanas un pieredzi. Šādas īpašības ir sava veida nepieciešama, rīkojoties ar valsts ekonomiku, vai saskaras ar iespējamu globālu krīzi. Ikviens, kurš nepiekrīt tam vajadzētu apsvērt darbojas birojā.

Atbildot uz jautājumiem par Palin ārpolitikas pilnvaras, atbalstītāji ir teikuši, ka viņai ir labs satveriet no ārpolitikas, kā Alaska ir tuvu Krievijai. Varbūt viņa arī ir spēcīga izpratni par kosmosa politiku; Mount McKinley ir Aļaskā un diezgan tuvu telpu.

New York Times sauc viņas "tirānisks sievieti, kas veic vendettas un šauj cilvēkus, kuri šķērso viņu." Viņa ex skolasbiedrs direktors valsts nodaļas Zemkopības pēc minot viņas bērnības mīlestību govju kā kvalifikācijas darbu. Viņa ir bijusi arī viņas biroja gredzenu berrate Emuāru autori, kuri norīkoti uz materiālu, kas viņu aizskar. Varbūt es labāk esiet uzmanīgi, jo to, ko es saku par viņu. Nav svarīgi, kādas ir jūsu domas par Palin "pro izvēli" pro NRA evaņģelizācija varētu būt jūs ir uzņemt viņas vadības pilnvaras ir mazliet nestabils.

ASV un pasaule tagad saskaras ar ekonomisko krīzi, iespējams, par izmēriem lielā depresija. McCain / Palin LIETOŠANA būtu tikai turpināt distastrous ekonomikas politiku, ko ieviesis Džordžs Bušs. Slims ieteicams nodokļu samazinājumi, ļoti dārgs karš un montāžas līmeņa privāto un valsts parāds ir celta par pašreizējo krīzi. Ķīna ir viens no Amerikas lielākajiem kreditoriem, un, šķiet, kļūs jaunā globālā lielvalsts.

Tagad, protams, nav laika, lai ievēlēt "parasts cilvēks" ar nelielu ekonomisko un ārpolitikas pieredzi. Tikai ārkārtas līderis ir kāda iespēja, kas nodarbojas ar problēmām, kas stelles pie horizonta.

Tags: , , , ,

10 augusts 8 Parisas Hiltones piedalīties konkursā par Pinkhouse

apskatīt Paris Hilton parodiju John McCain ir izlaidusi televīzijas komerciāla kas pielīdzina Baraka Obamas popularitātes statusu citas slavenības, piemēram, Paris Hilton. Salīdzinājums nebija domāts, lai būtu bez maksas. Tā mērķi Obama jaunatnes un pieredzes ar sauklis "Vai viņš ir gatavs vadīt?" Paris Hilton ir izlaidusi komerciāla atbildi. Viņas parodija aicina McCain "vecākā slavenība pasaulē" un pielīdzina viņu skaitļi, piemēram, Golden Girls, pulkvedis Sanders, Larry King un Yoda no Star Wars.

apskatīt oriģinālo McCain reklāmu Paris Hilton teikts, ka viņa nav no "Novecot dienas", un ka viņa neiebilst pārmaiņām; viņa ir tikai karsts, "tā, pateicoties baltā haired dude". Viņa nav reāli īstenot foward enerģētikas politiku, kas saistīta nodokļu atvieglojumus un ierobežotu ārzonas naftas urbšanas. Viņa beidzas sakot, ka ievēlēšanas gadījumā viņa varētu nokrāsot Whitehouse rozā.

Makeina atbilde ir, ka Paris Hilton ir labāks enerģētikas politiku nekā Obama. Tas ir diezgan pārsteidzoši, ka Paris Hilton ir faktiski veikti saskaņotu politisku paziņojumu, kaut arī netīšām. John McCain vecums, uzskats, ka viņš ir sakņojas "novecot dienas", un no saskares ar nākotni, ir vismaz tikpat daudz negatīvāka nekā jebkādas šaubas par Obamas jaunības un pieredzes trūkumu.

Faktiski, tas var būt daudz vairāk negatīvu nekā viņš saprot.

Tags: , , , ,