msgbartop

komentārs par jautājumiem, politikā, kultūrā, vides un tehnoloģiju
msgbarbottom

21 septembris 8 Kevin'07: Obama'08?

Ruds, Obama, Hovards, McCain, morphing salīdzinājums Var jebkādas paralēles nošķirt Austrālijas vēlēšanām 2007, (ar Kevin'07 kampaņas) un pašreizējo ASV prezidenta vēlēšanām? Ir dažas līdzības un dažas acīmredzamas atšķirības. Lai sāktu, Amerika ir lielvalsts un tās politiskie tendences ir tālejoša globāla ietekme, bet Austrālija ir salīdzinājumā inconsequential sastingums ( ass beigas zemes izmantot frāzi izdomāts bijušais premjerministrs Pols Keating ). Austrālijas politiskā sistēma ir fundamentāli atšķiras no amerikāņu sistēmas, un ir balstīta uz Lielbritānijas Vestminsteras sistēmā. Neskatoties uz to, ka Austrālijā un Lielbritānijā nobalso par vienu partiju vai citā, nevis līderis, kā valsts galva, abi ir pietuvojušās prezidenta stila kampaņām pēdējos gados. Līderu personība ir arvien lielāka nozīme, un kampaņas tiek rūpīgi plānota, atbildot uz aptaujas un demogrāfisko analīzi.

Gan 2007. gada Austrālijas vēlēšanām un 2008. gada ASV vēlēšanām, ilgi kalpo konservatīvās valdības saskaras off pret opozīciju apgalvojot pārstāvēt vējiem pārmaiņām. Neskatoties uz Makeina centieniem attālināties no Buša administrācijas un prezentēt sevi kā "savrupu", gadi saskaņošanai ar Buša politiku padarīs jebkuru distancēšanās grūti. Howard aprakstīts pats kā "klimata pārmaiņu skeptiķis", un atteicās parakstīt Kioto protokolu. Makeins tiek uzskatīts arī vāja uz vidi.

Gan Howard un McCain ir vecāki vīrieši un abi cīnās pārstāvēt sevi kā vīriešiem nākotnē. Gan Rudd un Obama ir jauni vīrieši, un ir konstatēts, ka daudz vieglāk parādīt sevi kā elpa svaiga gaisa, neskatoties trūkst jebkādu patiesi revolucionārs politiku.

Iespējams, vislielākā līdzība starp Austrālijas kampaņas un ASV kampaņa ir Advent no interneta kā spēcīgs politisks spēks. Hovards bija lēns izmantot tīmekli, lai viņa labā un viņa izmanto to uzrādīja būtisku pārpratumu barotnes. Hovardu YouTube video bija stīvs un parasto, daudz, piemēram, partijas politisko raidījums mēģināja un patieso TV. Howard YouTube saņēmis daudzus negatīvus komentārus un lietotāji bija sašutuši, kad viņu komentāri tika nekavējoties dzēsti. Tā arī ātri kļuva spam magnēts. Rudd galvenokārt izmanto MySpace un viņa tonis bija daudz vairāk gadījuma un atviegloti. Komentāru vairākums bija pozitīvi, bet negatīvas atsauksmes palika uz vietas. Rudd ir savvy izmantošana interneta vidē padarījusi vieglāku, lai varētu viņu raksturots kā nākotnē draudzīgi un palīdzēja viņa kampaņa rezonē ar jaunākiem vēlētājiem.

John McCain apgalvo, ka nav zināt, kā arī izmantot e-pastu, un ir visiem, bet atzina, viņš ir tehnoloģija analfabēti. Obamas kampaņas, šķiet, izmantojot tīmekli daudz efektīvāk. Iemesls tam ir pavisam vienkāršs; Obama nometne tērē veidā daudz vairāk par reklāmu. Obamas mājas lapa ir daudz populārāks Makeina vietā ; to apmeklē katru mēnesi līdz 4 reizes vairāk cilvēku, kā Makeina vienu (2,2 miljoni, salīdzinot ar 583,000). Obama ir arī daudz vairāk populārs ar dažādu sociālo mediju portālos, kā arī .

salīdzinājums Obama un McCain interneta satiksmes
Salīdzinājums Obama / McCain Interneta datu plūsmas avots

Sarah Palin izmantot savu personīgo e-pasta kontu, lai veiktu Public Affairs Alasksa, kas ļāva hakeris, lai varētu piekļūt viņas kontā nav maz, lai noliegtu uzskats, ka republikāņu nometne ir tehnoloģiski apstrīdēts. McCain var būt izvēlējies Palin, kā darbojas mate daļēji tāpēc, ka jaunībā. Par spīti iegūt pagaidu stimulu pēc konvencijas, Palin pieredzes trūkums, tagad, šķiet, dara nedaudz vairāk, nekā veicot McCain izskatās vecs.

Efektīvi izmantot tiešsaistes plašsaziņas līdzekļos, nedrīkst būt noteicošais faktors šajā kampaņā, un tas nebija arī Austrālijas vēlēšanās, tomēr, tas nav noliedzams, ka politiskā nozīme tīmeklī tagad ir daudz lielāks. Tas ir arī īpaši stāsta faktors, kad kandidāti censtos sevi kā pārmaiņu ierosinātāju un līderiem nākotnē.

McCain meklē vairāk un vairāk, piemēram, vakardienas cilvēks, kā to darīja Džons Hovards.

Tags: , , , , , , , ,

16 septembris 8 Palin: ļoti vienkāršs cilvēks

lūpu par cūku Acīmredzot Sarah Palin ir piesaistījusi lielu atbalstu, jo cilvēki ar viņu identificēties; jo viņa, šķiet, ir parasts cilvēks, "tāpat kā tu un es". Patiesība ir, veiksmīgi politiķi nav parasti cilvēki. Viņi ir ļoti specifiskas iemaņas, zināšanas un pieredzi. Šādas īpašības ir sava veida nepieciešama, rīkojoties ar valsts ekonomiku vai saskaras ar potenciālo globālo krīzi. Ikviens, kurš nepiekrīt tam vajadzētu apsvērt darbojas birojā.

Atbildot uz jautājumiem par Palin ārpolitikas pilnvaras, atbalstītāji ir teikuši, ka viņai ir labs satveriet ārpolitikā Alaska ir tuvu Krievijai. Varbūt viņa arī ir spēcīga izpratni par kosmosa politiku; Mount McKinley ir Aļaskā un diezgan tuvu kosmosā.

New York Times sauc viņas "tirānisks sievieti, kas ir virzīta vendettas un ugunsgrēki cilvēkus, kuri šķērso viņu." Viņa ex skolasbiedrs direktors valsts nodaļas Zemkopības pēc minot viņas bērnības mīlestību govīm, kā kvalifikācija darbam. Viņa ir bijusi arī viņas biroja gredzenu berrate Emuāru autori, kuri norīkoti materiālu, kas viņu aizskar. Varbūt es labāk jābūt uzmanīgiem par to, ko es saku par viņu. Nav svarīgi, kāds ir jūsu viedoklis par Palin "pro izvēles" pro NRA evaņģelizācijas varētu būt jūs ir jāatzīst viņas vadības pilnvaras ir mazliet nestabils.

ASV un tagad pasaulē saskaras ar ekonomisko krīzi, iespējams, no izmēriem lielā depresija. McCain / Palin Adminstration būtu tikai turpināt distastrous ekonomiskās politikas ieviestos Džordžs Bušs. Ill ieteica nodokļu samazinājumus, ļoti dārgu karu un montāžas līmeni privātajā, gan valsts parādu ir celta par pašreizējo krīzi. Ķīna ir viena no Amerikas lielākajām kreditoriem un, šķiet, kļūs par jauno pasaules super power.

Tagad, protams, nav laiks ievēlēt par "parasts cilvēks" ar nelielu ekonomisko vai ārpolitikas pieredzi. Tikai ārkārtas līderim ir kāda iespēja tikt galā ar izaicinājumiem, kas stelles pie horizonta.

Tags: , , , ,

10 augusts 8 Parisas Hiltones konkursā par Pinkhouse

apskatīt Paris Hilton parodiju Džons Makeins ir izlaidusi televīzijas komerciāla, kas pielīdzina Baraka Obamas popularitātes statusu citām slavenībām, piemēram, Paris Hilton. Salīdzinājums nebija domāts, lai būtu bez maksas. Tā paredzēta Obamas jaunību un pieredzes trūkumu ar sauklis "Vai viņš ir gatavs vadīt?" Paris Hilton ir izlaidusi komerciāla atbildi. Viņas parodija aicina Makeinu "vecākā slavenība pasaulē", un pielīdzina viņu skaitļiem, piemēram, Golden Girls, pulkvedis Sanders, Larry King un Yoda no Star Wars.

apskatīt oriģinālo McCain reklāmu Paris Hilton teikts, ka viņa nav no "senajiem laikiem", un ka viņai nav kandidēt pārmaiņām; viņa ir tikai karsts, "tāpēc paldies baltā haired frants". Viņa nav reāli likt foward enerģētikas politiku, kas saistīta nodokļu stimulus un ierobežota ārzonas naftas urbumu. Viņa beidzas sakot, ka ievēlēšanas gadījumā viņa varētu gleznot Whitehouse rozā.

Makeina atbilde ir tāda, ka Paris Hilton ir labāks enerģētikas politiku nekā Obama. Tas ir diezgan pārsteidzoši, ka Paris Hilton ir faktiski veikti saskaņotu politisku paziņojumu, kaut arī netīšām. Džona Makeina vecums, uzskats, ka viņš ir sakņojas "novecot dienas" un ārpus saskares ar nākotni, ir vismaz tikpat daudz, nekā jebkuras šaubas par Obamas jaunību un pieredzes trūkumu negatīvs.

Faktiski, tas var būt daudz vairāk negatīvu nekā viņš saprot.

Tags: , , , ,