msgbartop

komentārs par jautājumiem, politikā, kultūrā, vides un tehnoloģiju
msgbarbottom

06 8. jūlijs Klimata pārmaiņu Politiskā Futbols

earth sagraušana bumba Piektdien 2008/04/07, pirmajā visaptverošu novērtējumu par ietekmi uz Austrālijas klimata pārmaiņu, profesors Ross Garnaut ziņots, ka austrālieši ir jāmaksā vairāk pārtikas, benzīna un enerģijas vai riska augošs bojā gājušo skaits, ekonomiskos zaudējumus un iznīcināšanu dabas brīnumus, piemēram, Lielo Barjerrifu.

The Howard Valdības politika attiecībā uz vidi, klimata pārmaiņu un globālās sasilšanas: skepse pasivitātes un nelokāms atteikumu ratificēt Kioto protokolu bija maz vai neko, lai risinātu problēmas, ko piedāvā The Garnaut ziņojumu un citiem līdzīgiem pētījumiem izvirzīti. Tomēr, tā bija zināmā mērā ļoti politiski vērīgs. Howard saprata, ka jebkādi pozitīvi pasākumi vides politikā būtu milzīgs ekonomiskais izmaksām un ir politisks inde. Tomēr Howard neizdevās precīzi novērtētu Austrālijas vēlētāju noskaņojumu un neviengabalainā vides politiku, viņš ķērās pie pazemojošs 2007 Sidneja applūst globālās sasilšanas dēļ sakāve tika uzskatīta par pārāk maz pārāk vēlu. Zaļo pieaugums par spēku ir jārēķinās ar to liecinot par to, ka vide ir tagad lielas bažas ievērojamu kopienas daļai.

Kevin '07 kampaņa guvusi ievērojamus panākumus, paziņojot, vides politiku, kas vismaz parādījās, lai ir dažas ticamību, kamēr kapitulācijas uz Gunn ir celulozes rūpnīcas tiek likts uz vienu pusi. Tur bija galvenie Tasmānijas sēdekļi, kas varētu būt apdraudēts, ir Darba iebilda pret dzirnavas. Rudd valdība ir neapšaubāmi bojāta nesenā trauma pār degvielas cenu. Lēmums emisiju kvotu tirdzniecības sistēmu un pildīt Kioto mērķus varētu bojāt Rudd valdībai vēl vairāk starp iedzīvotāju grupām, kas balso ar savu gūžas kabatas prātā. Tas faktiski var uzlabot savu stāvokli starp tiem, kuriem ir patiesas bažas par vidi. Par Backroom zēni ir neapšaubāmi jau apsvērusi statistiku. Still, klimata pārmaiņas politiskā futbols ir looming vairāk kā nojaukšana bumbu abām politikas pusēs.
Sidneja tuksnesis Varbūt tas ir būtisks trūkums ar demokrātiju. Tas ir dabiski, ka jebkura valdība cenšas nodrošināt savu politisko izdzīvošanu. Lai to izdarītu, tā neizbēgami ievieš īstermiņa politiku, kas vērsta apstiprināšanai ietvaros nākamo vēlēšanu termiņu. Nodarbojas ar vidi vienmēr ir nepieciešams daudz ilgāks nākotnes redzējums un labi daudz īstermiņa ekonomiskās sāpes; padarot "klimata skepticisms" ļoti pievilcīgu atbildes.

Šķiet skaidrs, ka valdības vienmēr izstrādāt politikas darba kārtību saskaņā ar nodomu balsot. Atbildība galu galā samazinās vēlētājiem. Ja lielākā daļa nav gatavi tērēt vairāk par benzīnu un nest upurus, lai palīdzētu saglabāt vidi valdības ir maz kaut ko vairāk, nekā izdarīt izdevīgus trokšņi darīt, cenšoties nomierināt minoritāti, kas saprot, ka ziedojumi ir nepieciešami, lai nodrošinātu izdzīvošanu cilvēku suga.

Ironija ir ilgtermiņa ekonomiskās izmaksas ignorējot saglabāšanu būs daudz lielāks nekā jebkuram īstermiņa grūtībām, mēs varētu izturēt nākotnes nodrošināšanai. Cik daudz labklājība mēs dzīvotu, ja krasta līnijas ir zem ūdens un pārējā valsts ir kļuvusi par tuksnesi?

Tags: , , , , , , , , ,

05 8. marts Gaza Crisis

Gazas un Izraēlas ir uz sliekšņa visi ārā kara - pirms tā ir pārāk vēlu, paaugstināt masveida globālu sašutumu attiecībā uz pamieru, lai apturētu vardarbību un aizsargāt civiliedzīvotājus: Pierakstīties ārkārtas petīciju. Gazas un Izraēlas krīze ir ārpus kontroles. Tas ir nākt uz šo: asiņaina pilna mēroga iebrukumu vai pārtraukšanu fire.1 Ar raķetes līst uz leju no abām pusēm, Izraēla uzsāka zemes uzbrukums Gazas joslā šīs nedēļas nogalē. Vairāk nekā simts kaujinieki un civiliedzīvotāji, no abām pusēm melo dead.2 Nākamās 48 stundas ir ļoti svarīgi - Izraēlas kabinets apspriedīs lielāku invāziju trešdien. Bet Hamas peldēja Gazas pamieru mēnešus atpakaļ, un 64% no izraēliešu atbalsta ideju.

Abas puses zina, tie ir cīņa par pasaules leģitimitāte, kā arī starptautiskas domas skaitu. Mums ir vajadzīga masveida globālu sašutumu par uguns pārtraukšanu, tagad - parakstīt avārijas petīciju zemāk, tad nosūtīt šo ziņu ar draugiem un ģimeni. Mēs piegādāsim mūsu petīciju vecāko Izraēlas un palestīniešu līderiem šonedēļ, kā arī lielu stendu kampaņu:

avaz.org pārtraukt uguni tagad

Iedzīvotāji abās pusēs ir izmisis par drošību. Daudzi eksperti uzskata, ka bez pamieru, lai stabilizētu Gazu, nepastāv iespēja panākt vispārēju mieru un taisnīgu divu valstu darījumu. Kamēr ASV joprojām saglabā neviens nedrīkst runāt ar Hamas, pati Izraēla ir sācis lauzt šo tabu, un publiskie pārskati un mūsu pašu kontakti liecina, ka Eiropas un arābu amatpersonas tagad atbalstīt Gazas pamieru.

Tāpat kā Hezbollah un Izraēlas kara 2006. gada, šis konflikts ir vērpšanai no kontroles. Tāpat kā tas notika pēc tam, starptautiskais spiediens var palīdzēt sasniegt pamieru šodien. Kaujinieku veikt sabiedrisko domu ļoti nopietni. Tātad, pieņemsim sūtīt vienotu globālu vēstījumu karojošās puses pārtraukt vardarbību - parakstīt petīciju un izplatīt vārdu šodien:

avav.org parakstīt petīciju

ANO jau ir aicinājusi abas puses pārtraukt jebkādu vardarbību - Eiropas Savienības, Turcija, Krievija, Lielbritānija, Jordānija, Saūda Arābija un daudzas citas valstis ir pievienojušās globālo koris. Tas ir ne tikai kara, bet pieaug humānā krīze. Pēdējā mēneša laikā mēs tikāmies ar ES Tuvo Austrumu sūtnis Marks Otte un vecāko padomniekiem Eiropas dalībvalstīm, lai sniegtu aicinājumu pamieru un starptautiski-pārrauga atvēršanas Gazas robežšķērsošanas, un mēs esam redzējuši progress kopš no starptautiskās community.5 Ir daudz ko darīt. Mēs esam cīnījās smagi īstiem Tuvo Austrumu sarunās, bet, ja Gazas ir stabilizējies, nav ilgstošs miers ir iespējams.

Avoti:

 1. Iebrukums vai pamiers :
  Guardian ziņas ziņojums par Izraēlas debatēm:
 2. Times of London news ziņojums :
  abas puses apgalvojot panākumus, 110 miruši:
 3. Raķetes tagad sasniedzot Izraēlas pilsētu Ashkelon
 4. 64% no izraēliešu atbalsta pamiera sarunas ar Hamas
 5. ANO un ES aicinājumu izbeigt vardarbību
 6. Eiropas un starptautiskās politikas pārslēgšanās
 7. Starptautiskie politikas pozīcijas mainās

Tags: , , , ,