msgbartop

komentārs par jautājumiem politikā, kultūras, vides un tehnoloģiju
msgbarbottom

06 8. jūlijs Klimata pārmaiņu Politiskā Futbols

Zemes nojaukšana bumbu Piektdien 2008/04/07, pirmajā visaptverošu novērtējumu par ietekmi uz Austrālijas klimata pārmaiņu, profesors Ross Garnaut ziņots, ka austrālieši ir jāmaksā vairāk pārtikas, benzīna un enerģijas vai risks ir pieaug bojā gājušo skaits, ekonomiskos zaudējumus un iznīcināšanu dabisko brīnumus, piemēram, Lielo Barjerrifu.

The Howard Valdības politika attiecībā uz vidi, klimata pārmaiņām un globālo sasilšanu: skepticisma, bezdarbības un nelokāms atteikumu ratificēt Kioto protokolu bija maz vai neko, lai risinātu problēmas, ko The Garnaut ziņojumu un citiem līdzīgiem pētījumiem izvirzīti. Tomēr, tā bija zināmā mērā ļoti politiski vērīgs. Howard saprata, ka jebkādi pozitīvi pasākumi vides politikā būtu milzīga ekonomiska izmaksām un ir politisks inde. Tomēr Howard neizdevās precīzi novērtētu Austrālijas vēlētāju noskaņojumu un neviengabalainā vides politiku, viņš ķērās pie pazemojošs 2007 Sidneja applūst globālās sasilšanas dēļ sakāve tika uzskatīta par pārāk maz, pārāk vēlu. Zaļo pieaugums par spēku ir jārēķinās ar to apliecina, ka vide ir tagad lielas bažas ievērojamas kopienas daļai.

Kevin '07 kampaņa guvusi ievērojamus panākumus, paziņojot, vides politiku, kas vismaz parādījās, ir dažas ticamību, kamēr kapitulācijas uz Gunn ir celulozes rūpnīcas tiek likts uz vienu pusi. Tur bija galvenie Tasmānijas sēdekļi, kas varētu būt apdraudēts, ir Darba iebilda pret dzirnavas. Rudd valdība ir neapšaubāmi bojāta nesenā trauma pār benzīna cenām. Lēmums par emisiju kvotu tirdzniecības sistēmu un pildīt Kioto mērķus varētu bojāt Rudd valdībai vēl vairāk starp iedzīvotāju grupām, kas balso ar savu gūžas kabatas prātā. Tas faktiski var uzlabot savu stāvokli starp tiem, ar īstu rūpes par vidi. Par slepena zēni ir neapšaubāmi jau ir apsvērusi statistiku. Tomēr klimata pārmaiņas politiskā futbols ir looming vairāk kā nojaukšana bumbu abām politikas pusēs.
Sidneja tuksnesis Varbūt tas ir būtisks trūkums ar demokrātiju. Tas ir dabiski, ka jebkura valdība cenšas nodrošināt savu politisko izdzīvošanu. Lai to izdarītu, tā neizbēgami ievieš īstermiņa politikas, kuru mērķis apstiprināšanai ietvaros nākamo vēlēšanu termiņu. Nodarbojas ar vidi vienmēr ir nepieciešams daudz ilgāks nākotnes redzējums un labi daudz īstermiņa ekonomiskās sāpes; padarot "klimata skepsi" ļoti pievilcīgu reakcijas.

Šķiet skaidrs, ka valdības vienmēr izstrādāt politikas darba kārtību saskaņā ar nodomu balsot. Atbildība galu galā samazinās vēlētājiem. Ja lielākā daļa nav gatavi tērēt vairāk par benzīnu un nest upurus, lai palīdzētu saglabāt vidi valdībām ir maz kaut ko vairāk, nekā izdarīt izdevīgus trokšņi darīt, mēģinot nomierināt minoritāti, kas saprot, ka upuri ir nepieciešami, lai nodrošinātu izdzīvošanu cilvēku suga.

Ironija ir ilgtermiņa ekonomiskās izmaksas ignorējot saglabāšanu būs daudz lielāks nekā jebkurā īstermiņa grūtībām, mēs varētu izturēt nākotnes nodrošināšanai. Cik daudz labklājība mēs dzīvotu, ja krasta līnijas ir zem ūdens un pārējā valstī ir pievērsies tuksnesi?

Tags: , , , , , , , , ,

05 8. marts Gazas krīzes

Gazas un Izraēlas ir uz sliekšņa visi ārā kara - pirms tā ir pārāk vēlu, paaugstināt masveida globālu sašutumu par pamieru, lai apturētu vardarbību un aizsargāt civiliedzīvotājus: Sign ārkārtas petīciju. Gazas un Izraēlas krīze ir ārpus kontroles. Tas ir nākt uz šo: asiņaina pilna mēroga iebrukumu vai pārtraukšanu fire.1 Ar raķetes līst uz leju abās pusēs, Izraēla uzsāka zemes uzbrukumu Gazas joslā šīs nedēļas nogalē. Vairāk nekā simts kaujinieki un civiliedzīvotāji, no abām pusēm melo dead.2 Nākamās 48 stundas ir ļoti svarīgi - Izraēlas kabinets apspriedīs lielāku invāziju trešdien. Bet Hamas peldēja Gazas pamieru mēnešus atpakaļ, un 64% no izraēliešu atbalsta ideju.

Abas puses zina, tie ir cīņa par pasaules leģitimitāte, un starptautiskās sabiedriskās domas skaitu. Mums ir nepieciešama masveida globālu sašutumu par uguns pārtraukšanu, tagad - parakstīt petīciju avārijas zemāk, pēc tam nosūtīt šo ziņu ar draugiem un ģimeni. Mēs piegādāsim mūsu petīciju vecāko Izraēlas un palestīniešu līderiem šonedēļ, kā arī lielu stendu kampaņu:

avaz.org pārtraukt uguni tagad

Iedzīvotāji abās pusēs ir izmisis par drošību. Daudzi eksperti uzskata, ka bez pamieru, lai stabilizētu Gazā, nav iespēja panākt vispārēju mieru un taisnīgu divu valstu vienošanos. Kamēr ASV joprojām saglabā neviens nedrīkst runāt ar Hamas, pati Izraēla ir sācis lauzt šo tabu, un publiskie pārskati un mūsu pašu kontakti liecina, ka Eiropas un arābu amatpersonas tagad atbalsta Gazas pamieru.

Tāpat kā Hezbollah-Izraēlas kara 2006. gada, šis konflikts ir vērpšanai no kontroles. Tāpat kā tas notika pēc tam, starptautiskais spiediens var palīdzēt panākt pamieru šodien. Kaujinieku veikt sabiedrisko domu ļoti nopietni. Tāpēc pieņemsim sūtīt vienotu globālu ziņu karojošajām pusēm, lai apturētu vardarbību - parakstīt petīciju un izplatīt vārdu šodien:

avav.org parakstīt petīciju

ANO jau ir aicinājusi abas puses pārtraukt jebkādu vardarbību - Eiropas Savienības, Turcijā, Krievijā, Lielbritānijā, Jordānija, Saūda Arābija un daudzas citas valstis ir pievienojušās globālo koris. Tas ir ne tikai kara, bet pieaug humānā krīze. Pagājušajā mēnesī mēs tikāmies ar ES Tuvo Austrumu sūtnis Marc Otte un vecākajiem padomniekiem Eiropas dalībvalstīm, lai sniegtu aicinājumu uz pamieru un starptautiski-pārrauga atvēršanas Gazas robežšķērsošanas, un mēs esam redzējuši progresu kopš no starptautiskās community.5 Ir daudz ko darīt. Mēs esam smagi cīnījās par īstiem Tuvo Austrumu sarunas, bet, ja Gazas ir stabilizējies, nedz ilgstošs miers ir iespējams.

Avoti:

 1. Iebrukums vai pamiers :
  Guardian ziņu ziņojums par Izraēlas debatēm:
 2. Times of London ziņu ziņojums :
  abas puses apgalvojot panākumus, 110 miruši:
 3. Raķetes tagad sasniedzot Izraēlas pilsētu Ashkelon
 4. 64% no izraēliešu atbalsta pamiera sarunas ar Hamas
 5. ANO un ES aicinājums izbeigt vardarbību
 6. Eiropas un starptautiskās politikas pārslēgšanās
 7. Starptautiskās politikas pozīcijas mainās

Tags: , , , ,