msgbartop

komentārs par jautājumiem politikā, kultūrā, vides un tehnoloģiju
msgbarbottom

6. jūlijs 08 Klimata pārmaiņu Politiskā Futbols

earth sagraušana ball Piektdien 04/07/2008 pirmajā visaptverošu novērtējumu par ietekmi uz Austrāliju klimata pārmaiņu, profesors Ross Garnaut ziņoja, ka austrālieši ir jāmaksā vairāk pārtikas, benzīna un enerģijas vai risks ir pieaug bojā gājušo skaits, ekonomiskus zaudējumus un iznīcināšanu dabas brīnumus, piemēram, Lielo Barjerrifu.

Howard Valdības politika attiecībā uz vidi, klimata pārmaiņu un globālās sasilšanas: skepse neaktivitātes un nelokāms atteikumu ratificēt Kioto protokolu bija maz vai neko, lai risinātu problēmas, ko rada Garnaut ziņojumu un citiem līdzīgiem pētījumiem izvirzīti. Tomēr, tā bija zināmā mērā ļoti politiski vērīgs. Howard saprata, ka jebkādi pozitīvi pasākumi vides politikā būtu milzīgas ekonomiskās izmaksas un būt politisks inde. Tomēr Hovards nespēja precīzi novērtēt Austrālijas vēlētāju noskaņojumu un fragmentāra vides politiku, viņš ņēma viņa pazemojoša 2007 Sidnejas applūst globālās sasilšanas dēļ sakāve tika uzskatīta par pārāk maz pārāk vēlu. Par Zaļo pieaugums par spēku ir jārēķinās ar to liecinot par to, ka vide ir tagad lielas bažas ievērojamu kopienas daļai.

Kevin '07 kampaņa guvusi ievērojamus panākumus, paziņojot, vides politiku, kas vismaz šķiet, ir dažas ticamību, kamēr kapitulācijas Gluži Gunn ir celulozes rūpnīcas tiek likts uz vienu pusi. Tur bija galvenie Tasmānijas sēdvietas, kas, iespējams, ir apdraudēts bija Labor iebilda pret dzirnavas. Rudd valdība ir neapšaubāmi bojātas nesenā trauma pār degvielas cenām. Lēmumu par emisiju kvotu tirdzniecības sistēmu un pildīt Kioto mērķus varētu bojāt Rudd valdība vēl starp iedzīvotāju grupām, kas balso ar savu gūžas kabatas prātā. Tas faktiski var uzlabot savu stāvokli starp tiem, ar īstu rūpes par vidi. Par slepena laboratorija zēni ir neapšaubāmi jau izsvērusi statistiku. Still, klimata pārmaiņas politiskā futbols ir looming vairāk kā nojaukšana bumbu abām politikas pusēs.
Sydney tuksnesis Varbūt tas ir būtisks trūkums ar demokrātiju. Tas ir dabiski, ka jebkura valdība cenšas nodrošināt savu politisko izdzīvošanu. Lai to izdarītu, tas vienmēr ievieš īstermiņa politikas, kuru mērķis apstiprināšanai ietvaros nākamo vēlēšanu termiņu. Nodarbojas ar vidi vienmēr ir nepieciešams daudz ilgtermiņa redzējums un liela daļa no īstermiņa ekonomikas sāpes; padarot "klimata skepsi" ļoti pievilcīgu reakcijas.

Šķiet skaidrs, ka valdības vienmēr izveidot politikas programmas atbilst nodomi balsot. Atbildība galu galā samazinās līdz vēlētājiem. Ja lielākā daļa nav gatavi tērēt vairāk par benzīnu un nest upurus, lai palīdzētu saglabāt vidi valdības diez kaut ko vairāk, nekā izdarīt izdevīgākas trokšņi darīt, cenšoties nomierināt mazākumu, kas saprot, ka upuri ir nepieciešami, lai nodrošinātu izdzīvošanu cilvēku suga.

Ironija ir ilgtermiņa ekonomiskās izmaksas ignorējot saglabāšanu būs daudz lielāks nekā jebkurā īstermiņa grūtībām mēs varētu izturēt nākotnes nodrošināšanai. Cik daudz labklājība mēs dzīvotu, ja krasta līnija ir zem ūdens un pārējā valsts ir kļuvusi par tuksnesi?

Tags:

05 8. marts Gaza Crisis

Gaza un Izraēla ir uz sliekšņa visi ārā kara - pirms tā ir pārāk vēlu, paaugstināt masveida globālu sašutumu par pamieru, lai apturētu vardarbību un aizsargāt civiliedzīvotājus: Sign ārkārtas lūgumrakstu. Gazas un Izraēlas krīze ir ārpus kontroles. Tas ir pienācis šis: bloody pilna mēroga iebrukums vai pārtraukšanu fire.1 Ar raķetes līst uz leju no abām pusēm, Izraēla uzsāka zemes uzbrukumu Gazas joslā šīs nedēļas nogalē. Vairāk nekā simts kaujinieki un civiliedzīvotāji no abām pusēm melo dead.2 nākamo 48 stundu laikā ir ļoti svarīgi - Izraēlas kabinets apspriedīs lielāku invāziju trešdien. Bet Hamas peldēja Gazas pamieru mēnešus atpakaļ, un 64% no izraēliešu atbalsta domu.

Abas puses zina, tie cīņā par pasaules leģitimitātes, un starptautiskās sabiedriskās domas skaitu. Mums ir vajadzīga masveida globālu sašutumu par uguns pārtraukšanu, tagad - parakstīt petīciju avārijas zemāk, tad nosūtīt šo ziņu draugiem un ģimeni. Mēs piegādāsim mūsu petīciju vecāko Izraēlas un palestīniešu līderiem šonedēļ, kā arī lielu stendu kampaņu:

avaz.org vairs uguns tagad

Iedzīvotāji abās pusēs ir izmisis par drošību. Daudzi eksperti uzskata, ka bez pamieru, lai stabilizētu Gazu, nepastāv iespēja panākt vispārēju mieru un taisnīgu divu valstu darījumu. Kamēr ASV joprojām saglabā neviens nedrīkst runāt ar Hamas, pati Izraēla ir sācis lauzt šo tabu, un publiskie pārskati un mūsu pašu kontakti liecina, ka Eiropas un arābu amatpersonas tagad atbalsta Gazas pamieru.

Tāpat kā Hezbollah un Izraēlas karā 2006. gada, šis konflikts ir vērpšanai no kontroles. Tāpat kā tas notika pēc tam, starptautiskais spiediens var palīdzēt sasniegt pamieru šodien. Kaujiniekus veikt sabiedrisko domu ļoti nopietni. Tātad, pieņemsim sūtīt vienotu globālu ziņu karojošajām pusēm, lai apturētu vardarbību - parakstīt petīciju un izplatītu vārdu šodien:

avav.org parakstīt petīciju

ANO jau ir aicinājusi abas puses pārtraukt visus vardarbības aktus - Eiropas Savienības, Turcija, Krievija, Lielbritānija, Jordānija, Saūda Arābija un daudzas citas valstis ir pievienojušās globālo koris. Tas ir ne tikai karš, bet pieaug humānā krīze. Pagājušajā mēnesī mēs tikāmies ar ES Tuvo Austrumu sūtnis Marc Otte un vecāko konsultanti Eiropas Savienības dalībvalstīm, lai nodrošinātu aicinājumu uz pamieru un starptautiski pārrauga atvēršanas Gazas robežšķērsošanas, un mēs esam redzējuši progresu kopš no starptautiskās community.5 Ir daudz vairāk ko darīt. Mēs esam cīnījās grūti īstiem Tuvo Austrumu sarunās, bet, ja Gaza ir stabilizējusies, nav ilgstošs miers ir iespējams.

Avoti:

 1. Iebrukums vai pamiers:
  Guardian ziņas ziņojums par Izraēlas debatēm:
 2. The Times of London news ziņojums:
  abas puses apgalvojot panākumus, 110 miruši:
 3. Raķetes tagad sasniedzot Izraēlas pilsētu Ashkelon
 4. 64% no izraēliešu atbalsta pamiera sarunas ar Hamas
 5. ANO un ES aicinājums izbeigt vardarbību
 6. Eiropas un starptautiskās politikas pārslēgšanās
 7. Starptautiskās politikas pozīcijas mainās

Birkas: