msgbartop

komentārs par jautājumiem, politikā, kultūrā, vides un tehnoloģiju
msgbarbottom

02 jūnijs 12 Lingerie football: Y-front futbola nodrošinātu līdzsvaru

Seattle Mist vs. San Diego Seduction of the Li...

Seattle Mist vs San Diego Seduction no Apakšveļas futbola līgu spēles, 11Sep09. (Foto kredīts: Wikipedia)

Izplatītākie protesti sveicināja par izstādi spēles , kas spēlēja ar 32 sievietes no ASV Lingerie Football League pie Allphones Arena šodien. Nosaukumi, piemēram, "Allphones Arena" un citās vietās, piemēram, " Centrebet stadions "var sniegt jums pavediens, ka vienotā domājošiem veikšanu peļņas motivē futbola līgu ar nelielu atlīdzību par kaut ko citu. Sporta ideālus godīgu spēli un spēlē par mīlestību spēle ir jāņem atpakaļ sēdeklis ar trakumsērgu slims medības par $ $ $ uz kādu laiku. Vai mēs tiešām pārsteigts, ka cinisks vingrinājums veicināšanā, piemēram, " apakšveļas futbola "gatavojas veikt turiet Austrālijā ? Feministes 60s un 70 var būt nodedzināja viņu krūšturi; sievietes šajā gadsimtā laimīgi valkāt nedaudz citur, lai nodrošinātu briļļu uz televīzijas kamerām un sniedz Straujš reitingu. Germaine Greer būtu pagrieziena viņas kapa, ja viņa bija mirusi. (more ...)

Tags: , , , , ,

17 aprīlis 12 Dawkins vs Pell par # QandA: apreibināts jautājumus no apreibināts Mērķauditorija

Richard Dawkins ir komentējis, jo šajās debatēs, ka viņš bija vīlies viņa sniegumu, vainojot daļēji viņa jet lag, bet arī "... pārsteidzošs aizspriedumiem auditoriju, un, otrkārt, traucējoša priekšsēdētāju."

Debašu laikā, Dawkins atkārtoti lūdza dažas auditoriju locekļiem lētticība: kāpēc ir tik smieklīgi? Viņš tiešām būtu bijis spējīgs atbildēt uz savu jautājumu, nedomājot par to pārāk daudz.

(Vairāk ...)

Tags: , , , , , , ,

10 11 jūlijs Vai Kungs Monckton saistīti ar Marty Feldman?

marty feldman and lord monckton Ir Kungs Monckton saistīti ar Marty Feldman ? Jūs varētu būt piedots domāt, ka viņi ir tā pati persona; līdzība ir pozitīvi baismīgs. FYI , kungs pa kreisi ir Christopher Monckton, 3 vikonts Monckton no Brenchley , vadītājs vietnieks Apvienotās Karalistes Neatkarības partijas un slaveno klimata skeptiķis. Attēlā pa labi ir Marty Feldman, angļu komēdija rakstnieks, komiķis un aktieris, kurš filmējies virknē britu televīzijas komēdija šovi, tostarp Beidzot 1948 izstādē , un Marty. (more ...)

Tags: , , , , , , ,