msgbartop

komentārs par jautājumiem politikā, kultūras, vides un tehnoloģiju
msgbarbottom

02 12. jūnijs Lingerie futbols: Y-front futbola nodrošinātu līdzsvaru

Seattle Mist vs. San Diego Seduction of the Li...

Seattle Mist vs San Diego Seduction no Lingerie futbola līgā spēlē, 11Sep09. (Foto kredīts: Wikipedia)

Izplatītākie protesti sagaidīja kādu izstādi spēles , kas spēlēja ar 32 sievietes no ASV Lingerie Football League pie Allphones Arena šodien. Vārdi, piemēram, "Allphones Arena" un citās vietās, piemēram, " Centrebet Stadium "var sniegt jums pavediens, ka vienotais domājošiem peļņas gūšana motivē futbola līgu ar nelielu atlīdzību par kaut ko citu. Sporta ideālus godīgas spēles un spēlē par mīlestību spēli ir jāņem atpakaļ sēdeklis ar trakumsērgu slimu medības $$$ uz kādu laiku. Vai mēs tiešām pārsteigts, ka cinisks vingrinājums veicināšanā, piemēram, " apakšveļas futbola "gatavojas veikt kravas, kas Austrālijā ? Feministes 60. un 70. gados var būt nodedzināja viņu krūšturi; sievietes šajā gadsimtā laimīgi valkāt nedaudz citur, lai nodrošinātu briļļu uz televīzijas kamerām un sniegt Straujš vērtējumiem. Germaine Greer būtu pagrieziena viņas kapā, ja viņa bija mirusi. (vairāk ...)

Tags: , , , , ,

17 12. aprīlis Dawkins vs Pell par #QandA: apreibināts jautājumus no apreibināts Audience

Richard Dawkins ir komentējis, jo šajās debatēs, ka viņš bija vīlies viņa sniegumu, vainojot daļēji viņa jet lag, bet arī "... pārsteidzošs aizspriedumiem auditoriju, un, otrkārt, traucējoša priekšsēdētāju."

Debašu laikā, Dawkins vairākkārt lūdza dažus auditoriju ar lētticību locekļi: kāpēc ir tik smieklīgi? Viņš patiešām vajadzēja varējusi atbildēt uz savu jautājumu, nedomājot par to pārāk daudz.

(Vairāk ...)

Tags: , , , , , , ,

10 11. jūlijs ir Kungs Monckton saistīts ar Marty Feldman?

marty feldman and lord monckton Vai Kungs Monckton saistīts ar Marty Feldman ? Jūs varētu būt piedots domāt, ka viņi ir tā pati persona; līdzība ir pozitīvi baismīgs. FYI , kungs pa kreisi ir Christopher Monckton, 3rd vikonts Monckton no Brenchley vadītājas vietnieks Apvienotās Karalistes Neatkarības partijas un slavenā klimata skeptiķis. Attēlotie labajā pusē ir Marty Feldman, angļu komēdija rakstnieks, komiķis un aktieris, kas filmējusies sērijā britu televīzijas komēdija izrādēm, tai skaitā Beidzot 1948. gada Show , un Marty. (vairāk ...)

Tags: , , , , , , ,