msgbartop

komentārs par jautājumiem politikā, kultūrā, vides un tehnoloģiju
msgbarbottom

02 jūnijs 12 Lingerie futbolu: Y-front futbola nodrošinātu līdzsvaru

Seattle Mist vs. San Diego Seduction of the Li...

Seattle Mist vs San Diego Seduction no Lingerie Football līgā spēlē, 11Sep09. (Foto kredīts: Wikipedia)

Plaši protesti ir sagaidīja arī izstāžu spēles, kas spēlēja ar 32 sievietes no ASV Lingerie Football League pie Allphones Arena šodien. Vārdi, piemēram, "Allphones Arena" un citās vietās, piemēram, "Centrebet stadions" varētu sniegt jums pavediens, ka vienotais domājošiem peļņas gūšana motivē futbola līgu ar nelielu atlīdzību par kaut ko citu. Sporta ideālus godīgu spēli un spēlē par mīlestību spēli ir jāņem atpakaļ sēdeklis ar trakumsērgu slimu medības $$$ uz kādu laiku. Vai mēs tiešām pārsteigts, ka cinisks vingrinājums veicināšanā, piemēram, "apakšveļas futbola" gatavojas veikt kravas in Austrālijā? Feministes, kas 60. un 70. gados, iespējams, nodedzināja viņu krūšturi; sievietes šajā gadsimtā laimīgi valkāt nedaudz citur, lai nodrošinātu briļļu televīzijas kamerām un nodrošina Straujš vērtējumiem. Germaine Greer būtu pagrieziena viņas kapa, ja viņa bija mirusi. (vairāk ...)

Tags:

17 12. aprīlis Dawkins vs Pell par #QandA: apreibināts Jautājumi no a apreibināts Audience

Richard Dawkins ir komentējis kopš šīs debates, ka viņš bija vīlies viņa sniegumu, vainojot daļēji viņa jet lag, bet arī "... pārsteidzošs aizspriedumiem auditoriju, un, otrkārt, šo traucējumu priekšsēdētāju."

Debašu laikā Dawkins vairākkārt lūdza dažus auditoriju ar lētticību locekļi: kāpēc ir tā, ka smieklīgi? Viņš patiešām vajadzēja varējusi atbildēt uz savu jautājumu, nedomājot par to pārāk daudz.

(vairāk ...)

Tags:

10 11. jūlijs ir Kungs Monckton saistīti ar Marty Feldman?

marty feldman and lord monckton Ir Kungs Monckton saistīti ar Marty Feldman? Jūs varētu būt piedots domāt, ka viņi ir tā pati persona; līdzība ir pozitīvi baismīgs. FYI, džentlmenis pa kreisi ir Christopher Monckton, 3rd vikonts Monckton no Brenchley vadītājas vietnieks Apvienotās Karalistes Neatkarības partijas un slavenā klimata skeptiķis. Attēlotie pa labi ir Marty Feldman, angļu komēdija rakstnieks, komiķis un aktieris, kurš filmējusies sērijā britu televīzijas komēdija rāda, tostarp Beidzot 1948. gada Show, un Marty. (Vairāk ...)

Tags: