msgbartop

komentārs par jautājumiem, politikas, kultūras, vides un tehnoloģiju
msgbarbottom

02 jūnijs 12 Lingerie futbols: Y-front futbola nodrošinātu līdzsvaru

Seattle Mist vs. San Diego Seduction of the Li...

Seattle Mist vs San Diego Seduction no Apakšveļas futbola līgā spēlē, 11Sep09. (Foto kredīts: Wikipedia)

Izplatītākie protesti sveicināja kādu izstādi spēli , kas spēlēja ar 32 sievietes no ASV Lingerie Football League pie Allphones Arena šodien. Vārdi, piemēram, "Allphones Arena" un citās vietās, piemēram, " Centrebet Stadions "varētu sniegt jums pavediens, ka vienotais domājošiem peļņas gūšana motivē futbola līgu ar nelielu atlīdzību par kaut ko citu. Sporta ideālus godīgu spēli un spēlē par mīlestību spēli ir jāņem atpakaļ sēdeklis ar trakumsērgu slimu medības $$$ kādu laiku. Vai mēs tiešām pārsteigts, ka cinisks vingrinājums veicināšanā, piemēram, " apakšveļas futbola "gatavojas veikt turiet in Austrālijā ? Feministes 60s un 70, var būt nodedzināja viņu krūšturi; sievietes šajā gadsimtā laimīgi valkāt nedaudz citur, lai nodrošinātu briļļu uz televīzijas kamerām un sniedz Straujš vērtējumiem. Germaine Greer būtu pagrieziena viņas kapa, ja viņa bija mirusi. (vairāk ...)

Tags: , , , , ,

17 aprīlis 12 Dawkins vs Pell par #QandA: apreibināts Jautājumi no a apreibināts Audience

Richard Dawkins ir komentējis, jo šajās debatēs, ka viņš bija vīlies ar savu sniegumu, vainojot daļēji viņa jet lag, bet arī "... pārsteidzošs aizspriedumiem auditoriju, un, otrkārt, traucējoša priekšsēdētāju."

Debašu laikā, Dawkins vairākkārt lūdza dažus auditoriju ar lētticību biedriem: kāpēc ir tik smieklīgi? Viņš patiešām vajadzēja varējusi atbildēt uz savu jautājumu, nedomājot par to pārāk daudz.

(Vairāk ...)

Tags: , , , , , , ,

10 jūlijs 11 Is Lord Monckton saistīti ar Marty Feldman?

marty feldman and lord monckton Vai Kungs Monckton saistīts ar Marty Feldman ? Jūs varētu būt piedots domāt, ka viņi ir tā pati persona; līdzība ir pozitīvi baismīgs. FYI , kungs pa kreisi ir Christopher Monckton, 3rd vikonts Monckton no Brenchley vadītājas vietnieks Apvienotās Karalistes Neatkarības partijas un slavenā klimata skeptiķis. Attēlotie labajā pusē ir Marty Feldman, angļu komēdija rakstnieks, komiķis un aktieris, kas filmējusies sērijā britu televīzijas komēdija izrādēm, tai skaitā Beidzot 1948.gada Show , un Marty. (vairāk ...)

Tags: , , , , , , ,