msgbartop

komentārs par jautājumiem politikā, kultūrā, vides un tehnoloģiju
msgbarbottom

26 Sep 12 Kā izveidot Storify slaidrādi no Pinterest RSS Feed

Tas ir ļoti viegli izveidot embeddable slaidrādi iegūts no Pinterest RSS barotni. Tas varētu būt barības visiem jūsu Pinterest tapas, vai tapas no konkrētā kuģa. Lai pabeigtu šo (ļoti) vienkāršu pamācību, jums būs nepieciešams Pinterest kontu un Storify kontu.

(vairāk ...)

Tags:

07 11. oktobris Laiks pārdomāt Steve Jobs iShrines?

steve jobs ishrine Vai ne nesenā izplūdums emociju pār garām Steve Jobs, ņemot lietas tikai mazliet pārāk tālu? Midnight vigils pie Apple veikaliem? Svētnīcām? Miljoniem tweets, blogus, rakstus, piešķirot gandrīz svēto piemēram statusam par izstrādājuma Apple CEO? Steve Jobs noteikti bija sapņotājs. Jā, viņš bija dažas brīnišķīgas idejas, bet pretēji plaši izplatītam uzskatam produktiem, piemēram, iPod, iPhone un iPad, bet tie var būt pārveidojusi patērētāju elektronikas tirgū nav iespējams atrisināt badu pasaulē, enerģētikas krīze, GFC, klimata pārmaiņas vai terorisms un kari.

Steve Jobs cilvēks acīmredzot augstprātīga, savtīgi un pārsteidzīgs. Kaut arī šie atribūti labi var būt palīdzēja viņam atrast savu ceļu uz panākumiem viņi būtu bijis diez varētu būt endearing, lai tie, kas zināja Darbs personīgi. Acīmredzot Darbs tuvojās darba attiecības ar līdzīgu attieksmi, nosakot ļoti augstus standartus un regulāri samazinot līdz asarām, kuri nesasniedza savu redzējumu. (Vairāk ...)

Tags:

06 oktobris 11 Andrew Bolt: vairāk nekā aizskarošu seksu ar zirgu?

andrew bolt Nesen, labi zināms komentētājs un blogeris Endrjū Bolt tika konstatēts, ka ir pārkāpusi rasu diskriminācijas aktu. Tiesiskums Mordy Bromberg atrada Bolt un Herald un Weekly Times pārkāpusi rasu diskriminācijas aktu, publicējot divus rakstus par rasu identitāti, kas ietverta "kļūdas Faktiski no patiesības un iekaisuma un provokatīvo valodas izkropļojumi", ziņo Herald Sun.

Ron Merkele, QC, par sūdzības iesniedzēju, teica, ka nebija mēģinājums ar grupas locekļu jāslēdz vārda brīvību un debatēm par rasu identitātes jautājumiem. Merkele teica Bolt varēja brīvi izteikt savu viedokli par šo tematu, bet nedrīkst ir izvēlējušies, lai uzbruktu deviņas personas, viņš nosaukts viņa kolonnas un blogu.

Daudzi no mums, ieskaitot mani, nevar vienoties ar Andrew Bolt viedokli par šo jautājumu, un daudzi citi. Neatkarīgi noticis ar slaveno teicienu, dažkārt kļūdaini saistīts ar Voltaire ko daudzi juridiskajā profesijā patīk citējot: "Es neapstiprināt par to, ko jūs sakāt, bet es aizstāvēt līdz nāvei jūsu tiesības to pateikt. "

Jā, tur ir vairākas kļūdas Bolt "raksti par šo tēmu. Vai Bolt apsūdz par publicēšanu kļūdas? Tā ir taisnība, ka bija fakti tika iesniegti precīzi Bolt argumenti nebūtu tur daudz ūdens. Piemēram, viņš apšaubīja pamatiedzīvotāji advokāts Larissa Behrendt 's Aboriginality, kļūdaini norādot, ka viņas tēvs ir vācietis, un ka viņa ir kaut kā pieprasa pabalstus, kas būtu tiesības pamatiedzīvotāju "tīrāku asinīm". Jo dažreiz silda tiesas apmaiņu, Bolt ņēma izņēmums prokuratūrai ir salīdzinot ar debatēm un Bolt skatu uz nacistu rasu likumiem, holokaustu un eigēniku. Bolt apgalvoja tie, kas izvēlējās identificēt tikai ar vienu daļu no to fona pār otru tika veicina rasismu un nāca pie izmaksām mazāk koncentrējoties uz svarīgākajiem jautājumiem izglītības, mājokļu, veselības aprūpes un nabadzību.

Tas ir interesanti atzīmēt, ka gada sākumā, Larissa Berendt kritiku pēc tam, izmantojot savu Twitter kontu, lai aprakstītu skatoties brutalitāti televīzijā kā "mazāk aizskarošu nekā Bess Price", kas aborigēnu sieviete labu radikālās Ziemeļu teritorijā iejaukšanās. "Es noskatījos izrādi, kur puisis bija sekss ar zirgu, un es esmu pārliecināts, ka tas bija mazāks nekā aizvainojoša Bess cenu." (Vairāk ...)

Tags:

04 augusts 10 Patērē, klusēt un Die: no A atvadīšanās pret slēpjas

flock of sheep

Image via Wikipedia

Lielākā daļa interneta lietotāju ir lurkers; pasīvie lietotāji, kas nekad nekādus saturu, nekad piedalīties diskusijās, nekad rakstītu komentārus. Tas zināmā mērā izskaidro ārkārtas panākumus Facebook. Visuresoša Facebook ", piemēram, pogas" ļauj pasīvo lietotājiem mijiedarboties ar tiešsaistes saturu ar vienkāršu klikšķi; Jums nav nepieciešams komentēt, jums nav nepieciešams izmantot jūsu smadzenes vispār. Varbūt tas arī iemesls, kāpēc sociālo mediju platformām, piemēram, MySpace ir bijuši mazāk veiksmīgi. Jūs varat pielāgot MySpace profilus daudz vairāk, nekā jūs varat ar Facebook profilu, it īpaši, ja esat apmierināts ar nedaudz html, bet jums tiešām ir nepieciešams ievietot kādu saturu, lai saņemtu kaut ko no tā. Fakts ir, lielākā daļa cilvēku vienkārši nav ieinteresēti, kā viņu profila lapas parādās. Norīkošanu nepāra trivial ziņu, noklikšķinot "patīk" un spēlējot spēles, piemēram, "Farmville" ir atalgojot sociālo mediju pieredze daudziem. Tikai to, kas ir nepareizi ar šo ?! Es dzirdu jūs lūgt ar pieaugošo toni sašutumu un dusmas.

(vairāk ...)

Tags: