msgbartop

komentārs par jautājumiem, politikā, kultūrā, vides un tehnoloģiju
msgbarbottom

26 12 septembris Kā izveidot Storify slaidrādi no Pinterest RSS Feed


Tas ir ļoti viegli izveidot embeddable slaidrādi iegūts no Pinterest RSS barotni. Tas varētu būt barības visiem jūsu Pinterest kniepadatas, vai tapas no konkrētā kuģa. Lai pabeigtu šo (ļoti) vienkārša apmācība, jums ir nepieciešama Pinterest konts un Storify kontu.

(Vairāk ...)

Tags: , , , , , ,

07 oktobris 11 laiks pārdomāt Steve Jobs iShrines?

steve jobs ishrine Nav nesen izplūdums emocijas pār garām Steve Jobs ņemot lietas tikai mazliet pārāk tālu? Midnight vigils pie Apple veikaliem? Svētnīcām? Miljoniem tweets, blogus, rakstus, piešķirot gandrīz svēto piemēram statusam par izstrādājuma Apple CEO? Steve Jobs, protams, bija sapņotājs. Jā, viņam bija dažas brīnišķīgas idejas, bet pretēji plaši izplatītam uzskatam produktiem, piemēram, iPod , iPhone un iPad, bet tie var būt pārveidojusi patēriņa elektronikas tirgus nav iespējams atrisināt pasaules bada, enerģētikas krīzi, GFC, klimata pārmaiņas vai terorisms un kari.

Steve Jobs man bija acīmredzami augstprātīga, savtīgi un pārsteidzīgs. Kaut arī šie atribūti var arī būt palīdzēja viņam atrast savu ceļu uz panākumiem tās būtu bijušas diez vai var endearing tiem, kas zināja Jobs personīgi. Acīmredzot Jobs tuvojās darba attiecības ar līdzīgu attieksmi, nosakot ļoti augstus standartus, un regulāri samazinot līdz asarām tiem, kuri nesasniedza savu redzējumu. (more ...)

Birkas: , , , , , , , , ,

06 oktobris 11 Andrew Bolt: vairāk aizskaroši nekā sekss ar zirgu?

andrew bolt Nesen, labi zināms, komentētājs un blogger Andrew Bolt tika konstatēts, ka ir pārkāpusi rasu diskriminācijas aktu . Taisnīgums Mordy Bromberg atrasts Bolt un Herald un Weekly Times pārkāpusi rasu diskriminācijas aktu, publicējot divus rakstus par rasu identitāti, kas ietverta "kļūdas faktu, patiesības un iekaisuma un provokatīvo valodas traucējumu", ziņo Herald Sun .

Ron Merkele, QC, lai sūdzības, teica, ka nebija mēģinājums ar grupas dalībniekiem slēgt vārda brīvību un debatēm par rasu identitātes jautājumiem. Merkele teica Bolt varēja brīvi paust savu viedokli par šo tēmu, bet nebūtu izvēlējušies uzbrukt deviņas personas, viņš nosaukts viņa slejās un blogā.

Daudzi no mums, ieskaitot mani, nevar vienoties ar Andrew Bolt viedokli par šo jautājumu, un daudzi citi. Neatkarīgi noticis ar slaveno sakot, dažreiz kļūdaini piešķīrusi Voltaire ko daudzi juridiskajā profesijā patīk citēt: "Es neapstiprināt to, ko jūs sakāt, bet es aizstāvēt līdz nāvei jūsu tiesības teikt to. "

Jā, ir vairākas kļūdas Bolt "rakstus par šo tēmu. Ir Bolt tiek apsūdzēti par izdevniecību kļūdas? Tā ir taisnība, ka bija fakti ir precīzi iesniegts Bolt argumenti nebūtu tur daudz ūdens. Piemēram, viņš apšaubīja vietējais advokāts Larissa Behrendt 's Aboriginality , kļūdaini norādot, ka viņas tēvs ir vācietis, un ka viņa ir kaut pieprasa pabalstus, kas būtu tiesības pamatiedzīvotāju "iespējas tīrāku asinīm". Jo reizēm silda tiesas apmaiņu, Bolt iebilda ar apsūdzību ir salīdzinot ar debatēm un skrūvju viedokli nacistu rases likumiem, holokaustu un eigēnikas. Bolt apgalvoja, kuri izvēlējās identificēt tikai ar vienu daļu no to fona pār otru, tika veicinot rasismu un nāca pie izmaksām, mazāk koncentrējoties uz svarīgākajiem jautājumiem, izglītības, mājokļu, veselības aprūpes un nabadzību.

Tas ir interesanti atzīmēt, ka gada sākumā, Larissa Berendt piesaistīja kritiku pēc tam, izmantojot savu Twitter kontu, lai aprakstītu skatoties brutalitāti televīzijā, kā "mazāk aizskarošu nekā Bess cena ", aborigēnu sieviete labu radikālas Northern Territory iejaukšanās . "Es noskatījos izrādi, kur puisis bija sekss ar zirgu, un es esmu pārliecināts, ka tas bija tik aizskaroši kā Bess cenu." (vairāk ...)

Tags: , , ,

04 augusts 10 Patērē, klusēt un Die: A atvadīšanās pret slēpjas

flock of sheep

Image via Wikipedia

Lielākā daļa interneta lietotāju ir lurkers; pasīvo lietotājiem, kuri nekad nav radīt jebkādu saturu, nekad piedalīties diskusijās, nekad pievienot komentārus. Tas zināmā mērā izskaidro ārkārtas panākumus Facebook . Visuresošā Facebook "līdzīgs pogu" ļauj pasīvo lietotājiem mijiedarboties ar tiešsaistes saturu ar vienkāršu klikšķi; Jums nav nepieciešams komentēt, jums nav nepieciešams izmantot jūsu smadzenes vispār. Varbūt tas ir arī iemesls, kāpēc sociālo mediju platformām, piemēram, MySpace ir bijuši mazāk veiksmīgi. Jūs varat pielāgot MySpace profilus daudz vairāk, nekā jūs varat ar Facebook profilu, it īpaši, ja jūs esat apmierināti, izmantojot nedaudz html, bet jums tiešām ir nepieciešams, lai pievienotu saturu, lai saņemtu kaut ko no tā. Fakts ir, lielākā daļa cilvēku vienkārši nav ieinteresēti, kā viņu profila lapas parādās. Norīkošanu nepāra triviāls ziņu, noklikšķinot uz "patīk" un spēlēt spēles, piemēram, " Farmville "ir atalgojot sociālo mediju pieredzi par daudz. Just to, kas ir nepareizi ar šo? Es dzirdu jūs lūdzat ar pieaugošo toni sašutumu un dusmas.

(Vairāk ...)

Tags: , , , , , , , , ,