msgbartop

komentārs par jautājumiem, politikas, kultūras, vides un tehnoloģiju
msgbarbottom

26 12 septembris Kā izveidot Storify slaidrādi no Pinterest RSS Feed


Tas ir ļoti viegli izveidot embeddable slaidrādi iegūts no Pinterest RSS barotni. Tas varētu būt barības visiem jūsu Pinterest kniepadatas, vai piespraudes no konkrētā kuģa. Lai pabeigtu šo (ļoti) vienkārša apmācība, jums ir nepieciešama Pinterest konts un Storify kontu.

(Vairāk ...)

Tags: , , , , , ,

07 11 oktobris Laiks pārdomāt Steve Jobs iShrines?

steve jobs ishrine Vai nav nesen izplūdums emocijas pār garām Steve Jobs , ņemot lietas vienkārši pārāk tālu? Midnight vigils pie Apple veikaliem? Svētnīcām? Miljoniem tweets, blogus, rakstus, piešķirot gandrīz svēto piemēram statusam par izstrādājuma Apple CEO? Steve Jobs, protams, bija sapņotājs. Jā, viņš bija dažas brīnišķīgas idejas, bet pretēji plaši izplatītam uzskatam produktiem, piemēram, iPod , iPhone un iPad, bet tie var būt pārveidojusi patērētāju elektronikas tirgū nav iespējams atrisināt badu pasaulē, enerģētikas krīze, GFC, klimata pārmaiņas vai terorisms, un kari.

Steve Jobs man bija acīmredzot augstprātīga, savtīgi un pārsteidzīgs. Kaut arī šie atribūti labi var būt palīdzēja viņam atrast savu ceļu uz panākumiem tās būtu bijušas diez vai varētu būt endearing tiem, kas zināja Jobs personīgi. Acīmredzot Darbs tuvojās darba attiecības ar līdzīgu attieksmi, nosakot ļoti augstus standartus, un regulāri samazinot līdz asarām tiem, kuri nesasniedza savu redzējumu. (vairāk ...)

Tags: , , , , , , , , ,

06 oktobris 11 Andrew Bolt: vairāk aizskarošs nekā sekss ar zirgu?

andrew bolt Nesen, labi zināms komentētājs un blogeris Endrjū Bolt tika konstatēts, ka ir pārkāpusi rasu diskriminācijas aktu . Tiesiskums Mordy Bromberg atrastas Bolt un Herald un Weekly Times pārkāpusi rasu diskriminācijas aktu, publicējot divus rakstus par rasu identitāti, kas ietverta "kļūdas faktu, patiesības un iekaisuma un provokatīvo valodas izkropļojumi", ziņo Herald Sun .

Ron Merkele, QC, lai sūdzības, teica, ka nebija mēģinājums grupas dalībnieki jāslēdz vārda brīvību un debatēm par rasu identitātes jautājumiem. Merkele teica Bolt varēja brīvi paust savu viedokli par šo tematu, taču nebūtu izvēlējušies uzbrukt deviņas personas, viņš nosaukts viņa kolonnās un blogu.

Daudzi no mums, ieskaitot mani, nevar vienoties ar Andrew skrūvei viedokli par šo jautājumu un daudziem citiem. Neatkarīgi noticis ar slaveno teicienu, dažreiz nepareizi piedēvē Voltaire kuriem daudzi juridiskajā profesijā ir sajūsmā par citējot: "Es neapstiprināt to, ko jūs sakāt, bet es aizstāvēt līdz nāvei jūsu tiesības teikt to. "

Jā, ir vairākas kļūdas Bolt "raksti par šo tēmu. Ir Bolt apsūdz par publicēšanu kļūdas? Tā ir taisnība, ka bija fakti uzrādītas precīzi Bolt argumenti nebūtu tur daudz ūdens. Piemēram, viņš apšaubīja pamatiedzīvotāji advokāts Larissa Behrendt 's Aboriginality , nepareizi norādot, ka viņas tēvs ir vācietis, un ka viņa ir kaut pieprasa pabalstus, kas būtu tiesības pamatiedzīvotāju "tīrāku asinīm". Jo reizēm silda tiesas biržās, Bolt paņēma izņēmums uz Ģenerālprokuratūras salīdzinot debašu un Bolt skatu uz nacistu rasu likumiem, holokaustu un eigēnikas. Bolt apgalvoja tie, kas izvēlējās identificēt tikai ar vienu daļu no to fona pār otru tika veicina rasismu un nāca pie izmaksām mazāk koncentrējoties uz svarīgākajiem jautājumiem, izglītības, mājokļu, veselības un nabadzību.

Tas ir interesanti atzīmēt, ka gada sākumā, Larissa Berendt kritiku pēc tam, izmantojot savu Twitter kontu, lai aprakstītu skatoties brutalitāti televīzijā par "mazāk aizskarošu nekā Bess Price ", indiāņu sievietei labu radikālās Ziemeļu teritorijas iejaukšanās . "Es noskatījos izrādi, kur puisis bija sekss ar zirgu, un es esmu pārliecināts, ka tas bija mazāks nekā aizvainojoša Bess cenu." (vairāk ...)

Tags: , , ,

04 augusts 10 Patērē, klusēt un Die: Valediction Pret slēpjas

flock of sheep

Image via Wikipedia

Lielākā daļa interneta lietotāju ir lurkers; pasīvo lietotāji, kuri nekad radīt jebkādu saturu, nekad piedalīties diskusijās, nekad pievienot komentārus. Tas zināmā mērā izskaidro ārkārtas panākumus Facebook . Visuresoša Facebook "tāpat kā poga" ļauj pasīvo lietotājiem mijiedarboties ar tiešsaistes saturu ar vienkāršu klikšķi; jums nav nepieciešams komentēt, jums nav nepieciešams izmantot jūsu smadzenes vispār. Varbūt tas ir arī iemesls, kāpēc sociālo mediju platformām, piemēram, MySpace nav bijuši tik veiksmīgi. Jūs varat pielāgot MySpace profilus daudz vairāk, nekā jūs varat ar Facebook profilu, it īpaši, ja jūs esat apmierināts, izmantojot nedaudz html, bet jums tiešām ir nepieciešams ievietot kādu saturu, lai saņemtu kaut ko no tā. Fakts ir, lielākā daļa cilvēku vienkārši nav ieinteresēti, kā viņu profila lapas parādās. Norīkošanu nepāra triviāls ziņu, noklikšķinot "patīk" un spēlējot spēles, piemēram, " Farmville "ir atalgojot sociālo mediju pieredze daudziem. Tikai to, kas ir nepareizi ar šo ?! Es dzirdu jūs lūdzat ar pieaugošo toni sašutuma un sašutumu.

(Vairāk ...)

Tags: , , , , , , , , ,