msgbartop

komentārs par jautājumiem, politikā, kultūrā, vides un tehnoloģiju
msgbarbottom

26 12 septembris Kā izveidot Storify Slaidrāde no Pinterest RSS Feed

Tas ir ļoti viegli izveidot iegulto slaidrādi iegūts no Pinterest RSS barotni. Tas varētu būt barības visiem jūsu Pinterest kniepadatas, vai tapas no konkrētā kuģa. Lai pabeigtu šo (ļoti) vienkārša apmācība, jums ir nepieciešama Pinterest konts un Storify kontu.

(Vairāk ...)

Tags: , , , , , ,

07 11. oktobris Laiks pārdomāt Steve Jobs iShrines?

steve jobs ishrine Vai nav nesen izplūdums emocijas pār garām Steve Jobs , ņemot lietas tikai mazliet pārāk tālu? Midnight vigils pie Apple veikaliem? Svētnīcām? Miljoniem Tweets, blogus, rakstus, piešķirot gandrīz svēto piemēram statusam par ex Apple CEO? Steve Jobs noteikti bija sapņotājs. Jā, viņš bija dažas brīnišķīgas idejas, bet pretēji plaši izplatītam uzskatam produktiem, piemēram, iPod , iPhone un iPad, bet tie var būt pārveidojusi patērētāju elektronikas tirgū nav iespējams atrisināt badu pasaulē, enerģētikas krīze, GFC, klimata pārmaiņas vai terorisms un kari.

Steve Jobs man bija acīmredzot augstprātīga, savtīgi un pārsteidzīgs. Kaut arī šie atribūti labi var būt palīdzēja viņam atrast savu ceļu uz panākumiem tās būtu bijušas diez varētu būt endearing, lai tie, kas zināja Darbs personīgi. Acīmredzot Darbs tuvojās darba attiecības ar līdzīgu attieksmi, nosakot ļoti augstus standartus, un regulāri samazinot līdz asarām tiem, kuri nesasniedza savu redzējumu. (vairāk ...)

Tags: , , , , , , , , ,

06 oktobris 11 Andrew Bolt: vairāk uzbrukumā nekā seksu ar zirgu?

andrew bolt Nesen, labi zināms komentētājs un blogeris Endrjū Bolt tika konstatēts, ka ir pārkāpusi rasu diskriminācijas aktu . Tiesiskums Mordy Bromberg atrasts Bolt un Herald un Weekly Times pārkāpusi rasu diskriminācijas aktu, publicējot divus rakstus par rasu identitāti, kas ietverta "kļūdas faktu, patiesības un iekaisuma un provokatīvo valodas izkropļojumu", ziņo Herald Sun .

Ron Merkele, QC, par sūdzības iesniedzējiem, teica, ka nebija mēģinājums grupas dalībnieki jāslēdz vārda brīvību un debatēm par rasu identitātes jautājumiem. Merkele teica Bolt varēja brīvi izteikt savu viedokli par šo tematu, bet nedrīkst ir izvēlējušies uzbrukt deviņas personas, viņš nosaukts viņa kolonnās un blogu.

Daudzi no mums, ieskaitot mani, nevar vienoties ar Andrew Bolt viedokli par šo jautājumu, un daudzi citi. Neatkarīgi noticis ar slaveno teicienu, dažreiz kļūdaini saistīts ar Voltaire kuriem daudzi juridiskajā profesijā ir sajūsmā par citējot: "Es neapstiprināt to, ko jūs sakāt, bet es aizstāvēt līdz nāvei savas tiesības teikt to. "

Jā, ir vairākas kļūdas bulta 'raksti par šo tēmu. Vai Bolt apsūdz par publicēšanu kļūdas? Tā ir taisnība, ka bija fakti uzrādītas precīzi Bolt argumenti nebūtu tur daudz ūdens. Piemēram, viņš apšaubīja pamatiedzīvotāji advokāts Larissa Behrendt 's Aboriginality , nepareizi norādot, ka viņas tēvs ir vācietis, un ka viņa ir kaut kā pieprasa pabalstus, kas būtu tiesības pamatiedzīvotāju "tīrāku asinīm". Jo reizēm silda tiesas biržās, Bolt ņēma izņēmums no Ģenerālprokuratūras salīdzinājumu debašu un Bolt skatu uz nacistu rasu likumiem, holokaustu un eigēniku. Bolt apgalvoja tie, kas izvēlējās identificēt tikai ar vienu daļu no to fona pār otru tika veicina rasismu un nāca pie izmaksām mazāk koncentrējoties uz svarīgākajiem jautājumiem, izglītības, mājokļu, veselības un nabadzību.

Tas ir interesanti atzīmēt, ka gada sākumā, Larissa Berendt kritiku pēc tam, izmantojot savu Twitter kontu, lai aprakstītu skatoties brutalitāti televīzijā par "mazāk aizskarošu nekā Bess Price ", indiāņu sieviete labu radikālā Ziemeļu teritorijas iejaukšanās . "Es noskatījos izrādi, kurā puisis bijis sekss ar zirgu, un es esmu pārliecināts, ka tas bija mazāks aizskarošu nekā Bess cenu." (vairāk ...)

Tags: , , ,

04 augusts 10 Patērē, klusēt un Die: atvadīšanās pret slēpjas

flock of sheep

Image via Wikipedia

Lielākā daļa interneta lietotāju ir lurkers; pasīvo lietotāji, kuri nekad radīt jebkādu saturu, nekad piedalīties diskusijās, nekad pievienot komentārus. Tas zināmā mērā izskaidro ārkārtas panākumus Facebook . Visuresoša Facebook "tāpat kā poga" ļauj pasīvo lietotājiem mijiedarboties ar tiešsaistes saturu ar vienkāršu klikšķi; jums nav nepieciešams komentēt, jums nav nepieciešams izmantot savas smadzenes vispār. Varbūt tas ir arī iemesls, kāpēc sociālo mediju platformām, piemēram, MySpace nav bijuši tik veiksmīgi. Jūs varat pielāgot MySpace profilus daudz vairāk, nekā jūs varat ar Facebook profilu, it īpaši, ja esat apmierināts ar nedaudz html, bet jums tiešām ir nepieciešams, lai pēc dažiem saturu, lai saņemtu kaut ko no tā. Fakts ir, lielākā daļa cilvēku vienkārši nav ieinteresēti, kā viņu profila lapas parādās. Norīkošanu nepāra triviāls ziņu, noklikšķinot "patīk" un spēlējot spēles, piemēram, " Farmville "ir atalgojot sociālo mediju pieredze daudziem. Tikai to, kas ir nepareizi ar šo ?! Es dzirdu jūs lūgt ar pieaugošo toni sašutumu un dusmas.

(Vairāk ...)

Tags: , , , , , , , , ,