msgbartop

komentārs par jautājumiem, politikā, kultūrā, vides un tehnoloģiju
msgbarbottom

03 11 Jan Flash nedarbojas Firefox? Risinājums: pazemināt

CHARLESTON, SC - NOVEMBER 29:  Rev. Dick Reed ...
Attēls ar Getty Images , izmantojot daylife

Man bija ievērojis, ka kādu laiku Flash nebija parādīti pareizi Firefox. Patiesībā, nerāda vispār, bet uzvedas pilnīgi absolūti normāli Internet Explorer . Man ir ignorējusi to, bet, ja jums ir veidot web lapas, kas prasa zināmu Flash saturu problēma kļūst neiespējami ignorēt. Es mēģināju parasto Mozilla atbalsta forumos un nāca pāri noderīgas lapas, piemēram " Flash nedarbojas pareizi pēc atjauninājums Firefox 3.6.7 ", bet, protams, problēma palika. Es mēģināju daudzas citas Defektu labojumus, no kuriem daži ir iesaistītas atinstalēšanu tad pārinstalēt Flash spraudni , bet citi iesaistīti radot jaunu lietotāja profilu laikā Firefox. Esmu zaudējis skaits, cik risinājumu es mēģināju, bet neviens no tiem strādāja. Problēma, šķiet, ir diezgan izplatīta Spriežot pēc cilvēku skaita ziņo Mozilla, ka arī viņi ir šī problēma.

Risinājums bija neticami vienkārši, kā tas parasti notiek ...

Lai atrisinātu šo problēmu, viss, ko es darīju bija: lejupielādēt un instalēt Firefox 3.5 Labi, Firefox 3.5.x tiks uzturēti ar drošības un stabilitātes atjauninājumus līdz augusts 2010 tāpēc tas ir tikai pagaidu risinājums. Jādomā, ka Mozilla agrāk vai vēlāk atbrīvot oficiālu noteikt šo problēmu, kas neapšaubāmi izriet no kāda neatbilstība starp Firefox un Windows (Vai es pieminēt es skrienu Windows Vista ?), bet līdz brīdim, kad tie vismaz es varu izmantot, Firefox un vēl apskatīt Flash saturu .

Pastiprināta ar Zemanta
Esi Sabiedrisks, dalīties!

Tags: , , , , , , , , ,

Lasītāju komentāri

  1. |

    Man nepieciešams instalēt Adobe Flash Player 10 Internet Explorer / un / Firefox viss pašās process.Is tas ir iespējams?

  2. |

    Šis forums, šķiet, ir risinājums šai problēmai: http://en.kioskea.net/forum/affich-37967-download-adobe-flash-player-10-into-firefox-3

Leave a Comment

CommentLuv žetons
:D:-):(:o8O:?8):lol::x:P:oops::cry::evil::twisted::roll::wink::!::?::idea::arrow::|:mrgreen: