msgbartop

komentārs par jautājumiem politikā, kultūrā, vides un tehnoloģiju
msgbarbottom

03 11 Jan Flash nedarbojas Firefox? Risinājums: pazemināt

Man bija ievērojis, ka kādu laiku Flash nebija parādīti pareizi Firefox. Patiesībā, ne parādīti vispār, tomēr uzvedas absolūti absolūti normāli Internet Explorer. Man bija ignorējusi šo, bet, ja jums ir veidot web lapas, kas prasa zināmu Flash saturu problēma kļūst neiespējami ignorēt. Es mēģināju parasto Mozilla atbalsta forumos un nāca pāri noderīgas lapas, piemēram, "Flash nedarbojas pareizi pēc atjauninājums Firefox 3.6.7", bet, protams, problēma palika. Es mēģināju daudzas citas Defektu labojumus, no kuriem daži iesaistīti atinstalēt tad pārinstalēt Flash spraudni, bet citi iesaistīti radot jaunu lietotāja profilu laikā Firefox. Esmu zaudējis skaits, cik risinājumu es mēģināju, bet neviens no tiem strādāja. Problēma, šķiet, ir diezgan izplatīta Spriežot pēc cilvēku skaita ziņo Mozilla ka arī viņi ir šī problēma.

Risinājums bija neticami vienkārši, kā tas parasti notiek ...

Lai atrisinātu šo problēmu, viss, ko es darīju bija: lejupielādēt un instalēt Firefox 3.5 Labi, Firefox 3.5.x tiks saglabāta ar drošības un stabilitātes atjauninājumus līdz 2010. gada augustam, lai tas ir tikai pagaidu risinājums. Jādomā Mozilla agrāk vai vēlāk atbrīvot oficiālu noteikt šo problēmu, kas neapšaubāmi izriet no kāda neatbilstība starp Firefox un Windows (Vai es pieminēt es skrienu Windows Vista?), Bet līdz brīdim, kad tie ir vismaz es varu izmantot Firefox un joprojām uzskata Flash saturu .

Pastiprināta ar Zemanta
Esi Sabiedrisks, dalīties!

Tags:

Lasītāju komentāri

  1. |

    Man nepieciešams instalēt Adobe Flash Player 10 Internet Explorer / un / Firefox visi vienā process.Is tas ir iespējams?

  2. |

    Šis forums, šķiet, ir risinājums šai problēmai: http://en.kioskea.net/forum/affich-37967-download-adobe-flash-player-10-into-firefox-3~~HEAD=pobj

Atstājiet savu komentāru

CommentLuv žetons
:D:-):(:o8O:?8):lol::x:P:oops::cry::evil::twisted::roll::wink::!::?::idea::arrow::|:mrgreen: