msgbartop

komentārs par jautājumiem, politikā, kultūrā, vides un tehnoloģiju
msgbarbottom

03 11 janvāris Flash nedarbojas Firefox? Risinājums: pazemināt

CHARLESTON, SC - NOVEMBER 29:  Rev. Dick Reed ...
Attēls ar Getty Images via @ Daylife

Man bija ievērojis, ka kādu laiku Flash netika parādīti pareizi Firefox. Patiesībā, nerāda vispār, bet uzvedas pilnīgi absolūti normāli Internet Explorer . Man bija ignorējusi šo, bet, ja jums ir veidot web lapas, kas prasa zināmu Flash saturu problēma kļūst neiespējami ignorēt. Es mēģināju parasto Mozilla atbalsta forumos un nāca pāri noderīgas lapas, piemēram, " Flash nedarbojas pareizi pēc atjauninājumu Firefox 3.6.7 ", bet, protams, problēma palika. Es to izmēģināju daudzas citas nepatikšanas šaušanas labojumi, no kuriem daži iesaistīti atinstalēt , tad pārinstalēt Flash spraudni , bet citi iesaistīti radot jaunu lietotāja profilu ietvaros Firefox. Esmu zaudējis skaits, cik daudz risinājumiem es mēģināju, bet neviens no tiem strādāja. Problēma, šķiet, ir diezgan izplatīta Spriežot pēc cilvēku skaitu, kas ziņo Mozilla, ka arī viņi ir šī problēma.

Risinājums bija neticami vienkārši, kā tas parasti notiek ...

Lai atrisinātu šo problēmu, viss, ko es darīju bija: lejupielādēt un instalēt Firefox 3,5 Labi, Firefox 3.5.x tiks uzturēti ar drošības un stabilitātes atjauninājumi līdz augusts 2010 tāpēc tas ir tikai pagaidu risinājums. Jādomā Mozilla agrāk vai vēlāk atbrīvot oficiālu noteikt šo problēmu, kas, bez šaubām, izriet no kāda neatbilstība starp Firefox un Windows (Vai es pieminēt, es skrienu Windows Vista ?), bet līdz brīdim, kad tie vismaz es varu izmantot Firefox un vēl apskatīt Flash saturu .

Pastiprināta ar Zemanta
Esi Sabiedrisks, dalīties!

Tags: , , , , , , , , ,

Lasītāja komentāri

  1. |

    Man nepieciešams instalēt Adobe Flash Player 10, lai Internet Explorer / un / Firefox viss pašiem process.Is tas ir iespējams?

  2. |

    Šis forums, šķiet, ir risinājums šai problēmai: http://en.kioskea.net/forum/affich-37967-download-adobe-flash-player-10-into-firefox-3

Atstājiet savu komentāru

CommentLuv žetons
:D:-):(:o8O:?8):lol::x:P:oops::cry::evil::twisted::roll::wink::!::?::idea::arrow::|:mrgreen: