msgbartop

komentārs par jautājumiem, politikā, kultūrā, vides un tehnoloģiju
msgbarbottom

04 augusts 10 Patērē, klusēt un Die: atvadīšanās pret slēpjas

flock of sheep

Image via Wikipedia

Lielākā daļa interneta lietotāju ir lurkers; pasīvo lietotāji, kuri nekad radīt jebkādu saturu, nekad piedalīties diskusijās, nekad pievienot komentārus. Tas zināmā mērā izskaidro ārkārtas panākumus Facebook . Visuresoša Facebook "tāpat kā poga" ļauj pasīvo lietotājiem mijiedarboties ar tiešsaistes saturu ar vienkāršu klikšķi; jums nav nepieciešams komentēt, jums nav nepieciešams izmantot savas smadzenes vispār. Varbūt tas ir arī iemesls, kāpēc sociālo mediju platformām, piemēram, MySpace nav bijuši tik veiksmīgi. Jūs varat pielāgot MySpace profilus daudz vairāk, nekā jūs varat ar Facebook profilu, it īpaši, ja esat apmierināts ar nedaudz html, bet jums tiešām ir nepieciešams, lai pēc dažiem saturu, lai saņemtu kaut ko no tā. Fakts ir, lielākā daļa cilvēku vienkārši nav ieinteresēti, kā viņu profila lapas parādās. Norīkošanu nepāra triviāls ziņu, noklikšķinot "patīk" un spēlējot spēles, piemēram, " Farmville "ir atalgojot sociālo mediju pieredze daudziem. Tikai to, kas ir nepareizi ar šo ?! Es dzirdu jūs lūgt ar pieaugošo toni sašutumu un dusmas.

Varbūt nekas, jo īpaši ciktāl tas attiecas uz tirgotājiem un reklāmdevējiem, kuri laimīgi manipulēt neprātīgs patērētājus. Daudzi, kas sadarbojas ar šādu stratēģiju nav ne jausmas, viņi liekot naudu citu cilvēku kabatās ar nelielu labumu sev. Personīgā informācija tiek slepeni apkopota un izmantota dažādos kontekstos bez zināšanām vai atļaujas. Bet tur ir vairāk uz pasīvo prāta stāvokli, nekā to.

Pasīvās interneta lietotāji arī varētu būt pasīva vecāki. Bērni ir atļauts augt ar nelielu virzienā. Viņi gūst savas vērtības no TV šovi un reklāmas tie ir pastāvīgi pakļauti, nemaz nerunājot par spēlēm un arvien pieaugošo masīvs tiešsaistes plašsaziņas līdzekļos. Pasīvās vecāki ir priecīgi novietot bērniem priekšā TV, datoru vai spēļu konsoli , jo tā saglabā tos klusi, un klusi bērni prasīt daudz mazāk savu uzmanību un laiku. Bērni pasīvo vecākiem ir mazāk ticams, lai tiecas augstāko izglītību , un ir maz ticams, baudīt pildīt attiecībām vai labi apmaksātas, atbilstošu karjeru. Tie ir vairāk iespējams nonākt narkotiku un alkohola lietošana, un veido lielāko daļu no visiem ieslodzītajiem.

Pasīvās interneta lietotāji ir arī daudz vairāk varētu būt pasīva, šūpošanos vēlētājus. Valstīs, kurās piedalīšanās vēlēšanās nav obligāta tie ir ļoti maz ticams, ka kādreiz balsot vispār. Ja viņi to ir jābalso, viņi bieži pieņem lēmumus, balstoties uz personīgo apelācijas kandidāta vai kurā pusē, šķiet, piedāvā ātri dolāru. Tie parasti nav informācijas vai jautājumi, aiz vēlēšanu kampaņām, un, visticamāk, viegli ietekmēt un manipulēt ar mediju komentētāji un reklāmdevējiem. Tie bieži vien ietekmē uz atbalstot platformas, kas ir tieši pretstatā savām interesēm.

Ja šie iebildumi nav īsti, šķiet, ir problēma, varbūt esat izlasījis iepriekš pasīvi, ja jums ir lasīt to visu. Tā ir truism, ka jums tik daudz no dzīves, kā jūs nodot. Tas pats attiecas uz, izmantojot internetu. Kļūstot politiski un sociāli apzinās ir spēcina un var palīdzēt jums, lai uzlabotu savu dzīves kvalitāti, nemaz nerunājot, ka no tiem, jums ir ietekme uz, piemēram, bērniem un ģimeni. Aktīvi piedaloties tiešsaistes forumos , ir lielisks veids, kā dalīties viedokļiem un arvien vairāk apzinās.

Iemesls aitas ļauj sevi pastāvēt kā objektu ērtības cilvēkam ir tāpēc, ka viņi nav spējīgi kritiskās domas; domāt par to, ...

Pastiprināta ar Zemanta
Esi Sabiedrisks, dalīties!

Tags: , , , , , , , , ,

Lasītāju komentāri

 1. |

  Iegūstiet savu punktu par to, ka jums tik daudz no dzīves (vai internetā, vai darbā, vai laulības, vai kaut kas cits), kā jūs laisti to.
  Tracy's pēdējā blog post .. burqa var simbolizēt daudzas lietas

 2. |

  Tas, šķiet, ir kauns, ka tehnoloģija, kā prāta bogglingly sarežģītāku un progresīvāku, datori un internets tiek izmantots ar balsu vairākumu par lietām, kuras ir būtībā ikdienišķa un banāls. Kauns bet pārsteidzoši.

 3. |

  "Pasīvās interneta lietotāji ir arī daudz vairāk varētu būt pasīva, šūpošanos vēlētājiem."

  Tas ir kaut kas man ir jāvienojas par.
  Farmville Dāvanu Card's pēdējā blog post .. Get FREE Farmville Dāvanu karti

 4. |

  Es rakstu vēstuli skolai, kas tiks nosūtīts uz senators. Es vienmēr domāju, ka beidzas ("patiesi", "jūsu draugs," uc), bija paredzēts jāsaskaņo pa labi no lapas ar nosaukumu. Vēl viens students domāju, tas bija nav taisnība, un es esmu redzējis tā abos virzienos. Ko jūs domājat?

 5. |

  Man patīk tā abos virzienos too ;-)

 6. |

  Es rakstu vēstuli skolai, kas tiks nosūtīts uz senators. Es vienmēr domāju, ka beidzot bija paredzēts jāsaskaņo pa labi no lapas ar nosaukumu. Vēl viens students domāju, tas bija nav taisnība, un es esmu redzējis tā abos virzienos. Ko jūs domājat?

 7. |

  Es parasti mijiedarbojas ar draugiem, kā arī spēles facebook pieteikumu. Daži cilvēki varētu likties ārpus saskares, bet tie varētu būt iespēja sadarboties ar cilvēkiem, ar savu Farmville. Pat pet sabiedrībā, cilvēki varēja atstāt ziņu saviem draugiem. Es neesmu pārliecināts, ka par sliktu pasīvās vecākiem, bet, ja vecāki negribētu tā, tad viņi varētu mainīt to uz pārliecināto vecākiem.
  Rose's pēdējā blog post .. Kā palīdzēt kādam panikas lēkme

 8. |

  Jauks : D

  Es piekrītu!

 9. |

  Es ienīstu pasīvās interneta lietotājiem. Es uzskatu, ka tie ir iemesls mums ir crap, piemēram, tiešsaistes cenzūru un masveida ļaunprātīgas programmatūras problēmas.

  Nice Post, bija labi lasīt :)

 10. |

  Es piekrītu; tie ir noteikti daļa no problēmas, nevis daļa no šķīduma. Turklāt; tie ir garlaicīgi kā ellē!

 11. |

  Paldies par komentāru un paldies par pilināmā ar! :-)

 12. |

  Man ir jābūt über-pasīva, nekad nav pat noklikšķinājuši "patīk" pogu ... Baaaaaaaa. Var vecs aitu iemācīties jaunus trikus? Ideja par korelāciju starp pasīvo interneta lietošanu un ir pasīva citās centienos jēga. Vēl viens apsvērums ir teorija iztirzāta Erikson par psihosociālā attīstība: viņš apgalvo attīstības krīzes rodas dažādos dzīves posmiem. Tas nav tikai vidū pieaugušā vecumā dara izaicinājums būt radošs, produktīvs, un nurturant nākamās paaudzes kopumā virsmas. Avid interneta lietotāju vairākums vēl ienākt šajā posmā. Pirms pēdējās prezidenta vēlēšanās (Amerikā), jaunatnes vēlētāju aktivitāte bija neizmērojams. Vēsturiskie vēlētāju aktivitāte likmes šeit ASV, šķiet, lai pārbaudītu Erikson s teorija. Tā kā internets SAVY iedzīvotāju novecošanu, vairāk neatlaidīgs interneta lietošana var dominēt. (Mēs varam cerēt)

 13. |

  "Tā kā internets SAVY iedzīvotāju novecošanu, vairāk neatlaidīgs interneta lietošana var dominēt. (Mēs varam cerēt) "Es domāju, ka pretējais varētu būt taisnība. Ilgtermiņa interneta izmantošana, ar vienlaicīgu iedarbību uz surogātpastu, izkrāpšanu uc tendence padarīt lietotājiem mazāk varētu aktīvi sadarboties ar tiešsaistes kopienām. Jūsu punkts par vēlētāju aktivitāti, ir labi veikts; Austrālijā piedalīšanās vēlēšanās ir obligāta; tas nenodrošina iesaistīšanos politikā un to, kā mūsu dzīves ir skriet, bet neļauj pilnīgu pabeigšanu, vai nu. Es domāju, ka varbūt nostāja man bija šajā amatā patiesībā bija pārāk skarbu; pasīvās interneta lietotāji vismaz izmantot tehnoloģijas, lai kādu mērķi. Ļoti daudz citi, aktīvi pretoties tehnoloģijas un vēlas izlikties, tas nav nozīmes. Varbūt mums vajadzētu būt pateicīgi par pasīvo lietotāju (lūdzu ", piemēram," šo ziņu!) : Wink:

Leave a Comment

CommentLuv žetons
:D:-):(:o8O:?8):lol::x:P:oops::cry::evil::twisted::roll::wink::!::?::idea::arrow::|:mrgreen: