msgbartop

komentārs par jautājumiem politikā, kultūrā, vides un tehnoloģiju
msgbarbottom

04 augusts 10 Patērē, klusēt un Die: atvadīšanās pret slēpjas

flock of sheep

Image via Wikipedia

Lielākā daļa interneta lietotāju ir lurkers; pasīvo lietotājiem, kuri nekad rada jebkādu saturu, nekad piedalīties diskusijās, nekad rakstītu komentārus. Tas zināmā mērā izskaidro ārkārtas panākumus Facebook . Visuresoša Facebook "tāpat poga" ļauj pasīvo lietotājiem mijiedarboties ar tiešsaistes saturu ar vienkāršu klikšķi; Jums nav nepieciešams komentēt, jums nav nepieciešams izmantot jūsu smadzenes vispār. Varbūt tas ir arī iemesls, kāpēc sociālo mediju platformām, piemēram, MySpace ir bijuši mazāk veiksmīgi. Jūs varat pielāgot MySpace profilus daudz vairāk, nekā jūs varat ar Facebook profilu, it īpaši, ja esat apmierināts ar nedaudz html, bet jums tiešām ir nepieciešams ievietot kādu saturu, lai saņemtu kaut ko no tā. Fakts ir, lielākā daļa cilvēku vienkārši nav ieinteresēti, kā viņu profila lapas parādās. Norīkošanu nepāra trivial ziņu, noklikšķinot "patīk" un spēlēt spēles, piemēram, " Farmville "ir atalgojot sociālo mediju pieredze daudziem. Tikai to, kas ir nepareizi ar šo ?! Es dzirdu jūs lūgt ar pieaugošo toni sašutuma un sašutumu.

Varbūt nekas, jo īpaši attiecībā uz tirgotājiem un reklāmdevējiem, kuri laimīgi manipulēt neprātīgs patērētājus. Daudzi, kas sadarbojas ar šādu stratēģiju nav ne jausmas, viņi liekot naudu citu cilvēku kabatās ar nelielu labumu sev. Personīgā informācija tiek slepeni apkopota un izmantota dažādos kontekstos bez zināšanām vai atļaujas. Bet tur ir vairāk uz pasīvās prāta stāvoklis, nekā šis.

Pasīvās interneta lietotāji arī varētu būt pasīva vecāki. Bērni ir atļauts augt ar nelielu virzienā. Viņi gūst savas vērtības no TV šovi un reklāmas tie pastāvīgi pakļauti, nemaz nerunājot par spēlēm un arvien pieaugošo masīvs tiešsaistes plašsaziņas līdzekļos. Pasīvās vecāki ir priecīgi novietot bērniem priekšā TV, datoru vai spēļu konsoli , jo tā saglabā tos klusi, un klusi bērni pieprasa daudz mazāk jūsu uzmanību un laiku. Bērni pasīvo vecākiem ir mazāk ticams, lai tiecas augstāko izglītību , un ir maz ticams, lai baudīt izpildē attiecības vai labi apmaksātas, atbilstošu karjeru. Tie ir vairāk iespējams nonākt narkotiku un alkohola lietošana un veido lielāko daļu ieslodzīto skaita.

Pasīvās interneta lietotāji ir arī daudz biežāk ir pasīva, šūpošanos vēlētājus. Valstīs, kurās piedalīšanās vēlēšanās nav obligāta, tie ir ļoti maz ticams, ka jebkad balsot vispār. Ja tie ir jābalso, viņi bieži pieņem lēmumus, balstoties uz personīgo apelācijas kandidāta vai kurā pusē, šķiet, piedāvā ātru dolāru. Tie parasti nezina vai jautājumi aiz vēlēšanu kampaņām, un, iespējams, būs vieglāk ietekmēt un manipulēt ar mediju komentētāji un reklāmdevējiem. Tie bieži vien ietekmē uz atbalsta platformas, kas tieši pretojas savām interesēm.

Ja šie iebildumi nav īsti, šķiet, ir problēma, varbūt esat izlasījis iepriekš pasīvi, ja jums ir lasīt to visu. Tas ir truism, ka jums tik daudz no dzīves, kā jūs nodot. Tas pats attiecas uz, izmantojot internetu. Kļūstot politiski un sociāli apzinās ir spēcina un var palīdzēt jums, lai uzlabotu savu dzīves kvalitāti, nemaz nerunājot, ka no tiem, jums ir ietekme, piemēram, bērniem un ģimeni. Aktīvi piedaloties tiešsaistes forumos , ir lielisks veids, kā dalīties viedokļiem un arvien vairāk apzinās.

Iemesls aitas ļauj sevi pastāvēt kā objektu ērtības cilvēkam ir tāpēc, ka viņi nav spējīgi kritiskās domas; padomāt par to ...

Pastiprināta ar Zemanta
Esi Sabiedrisks, dalīties!

Tags: , , , , , , , , ,

Lasītāju komentāri

 1. |

  Iegūstiet savu punktu par to, ka jums tik daudz no dzīves (vai internetā, vai darbā, vai laulības, vai kaut kas cits), kā jūs laisti to.
  Tracy's pēdējā blog post .. burqa var simbolizēt daudzas lietas

 2. |

  Tas, šķiet, ir kauns, ka tehnoloģija kā prāta bogglingly izsmalcinātu un modernu, kā datori un internets tiek izmantots ar balsu vairākumu par lietām, kuras ir būtībā ikdienišķa un banāls. Kauns bet pārsteidzoši.

 3. |

  "Pasīvās interneta lietotāji ir arī daudz biežāk ir pasīva, šūpošanos vēlētājus."

  Tas ir kaut kas man ir jāvienojas par.
  Farmville Dāvanu Card's pēdējā blog post .. Get FREE Farmville Dāvanu kartes

 4. |

  Es rakstu vēstuli skolai, kas tiks nosūtīts uz senators. Es vienmēr domāju, ka beidzas ("sirds", "jūsu draugs," uc), bija paredzēts jāsaskaņo pa labi no lapas ar nosaukumu. Vēl viens students domāju, tas nebija taisnība, un es esmu redzējis tā abos virzienos. Ko tu domā?

 5. |

  Man patīk tā abos virzienos too ;-)

 6. |

  Es rakstu vēstuli skolai, kas tiks nosūtīts uz senators. Es vienmēr domāju, ka beidzot bija paredzēts jāsaskaņo pa labi no lapas ar nosaukumu. Vēl viens students domāju, tas nebija taisnība, un es esmu redzējis tā abos virzienos. Ko tu domā?

 7. |

  Es parasti mijiedarbojas ar draugiem, kā arī spēlē facebook pieteikumu. Daži cilvēki varētu likties ārpus saskares, bet tie varētu būt iespēja sadarboties ar cilvēkiem, ar savu Farmville. Pat pet sabiedrībā, cilvēki varēja atstāt ziņu saviem draugiem. Es neesmu pārliecināts par sliktu pasīvās vecākiem, bet, ja vecāki nevēlas, tad viņi varētu mainīt to uz neatlaidīgs vecākiem.
  Rose's pēdējā blog post .. Kā palīdzēt kādam Ņemot panikas lēkme

 8. |

  Jauks : D

  ES piekrītu!

 9. |

  Es ienīstu pasīvās interneta lietotājiem. Es uzskatu, ka tie ir iemesls mums ir crap, piemēram, tiešsaistes cenzūru un masveida ļaunprātīgas programmatūras problēmas.

  Nice Post, bija labs lasīt :)

 10. |

  ES piekrītu; tie ir noteikti daļa no problēmas, nevis daļa no risinājuma. Turklāt; tie ir garlaicīgi, kā ellē!

 11. |

  Paldies par komentāru un paldies par pilināmā ar! :-)

 12. |

  Man ir jābūt über-pasīva, nekad nav pat noklikšķinājuši "patīk" pogu ... Baaaaaaaa. Vai vecās aitas iemācīties jaunus trikus? Ideja par korelāciju starp pasīvo interneta lietošanai un ir pasīva citās centieniem jēga. Vēl viens apsvērums ir teorija iztirzāta Erikson par psihosociālo attīstību: viņš apgalvo attīstības krīzēm rodas dažādos dzīves posmiem. Tas nav tikai vidū pilngadības sasniegšanai, tas izaicinājums būt radošiem, produktīvs, un nurturant nākamās paaudzes vispār virsmas. Avid interneta lietotāju vairākums vēl jāstājas šajā posmā. Pirms pēdējās prezidenta vēlēšanās (Amerikā) jauniešu vēlētāju aktivitāte bija neizmērojams. Vēsturiskie vēlētāju aktivitāte likmes šeit ASV, šķiet, lai pārbaudītu Erikson s teorija. Tā kā interneta SAVY iedzīvotāju novecošanu, vairāk neatlaidīgs interneta lietošanu var dominēt. (Mēs varam cerēt)

 13. |

  "Tā kā interneta SAVY iedzīvotāju novecošanu, vairāk neatlaidīgs interneta lietošanu var dominēt. (Mēs varam cerēt) "Es domāju, ka pretējais var būt taisnība. Ilgtermiņa interneta izmantošana, ar vienlaicīgu iedarbību uz surogātpastu, izkrāpšanu uc tendence padarīt lietotājiem mazāk varētu aktīvi sadarboties ar tiešsaistes kopienās. Jūsu punkts par vēlētāju aktivitāti ir labi veikts; Austrālijā balsošana ir obligāta; tas nenodrošina aktīvu iesaistīšanos politikā un kā mūsu dzīves ir palaist, bet neļauj pilnīgu atbrīvošanās nu. Es domāju, ka varbūt nostāja man bija šajā amatā bija tiešām pārāk skarbu; pasīvās interneta lietotāji vismaz izmantot tehnoloģijas, lai kādu mērķi. Ļoti daudz citi aktīvi pretoties tehnoloģijas un vēlas izlikties nav svarīgi. Varbūt mums vajadzētu būt pateicīgi par pasīvo lietotāju (lūdzu ", piemēram," šo ziņu!) : Wink:

Atstājiet savu komentāru

CommentLuv žetons
:D:-):(:o8O:?8):lol::x:P:oops::cry::evil::twisted::roll::wink::!::?::idea::arrow::|:mrgreen: