msgbartop

komentārs par jautājumiem politikā, kultūrā, vides un tehnoloģiju
msgbarbottom

30. jūlijs 10 Jautājiet un jūs Saņemiet: Darbs ar Twitter Sūdzību II daļā

SYDNEY, AUSTRALIA - NOVEMBER 10:  MC Hammer sp...
MC Hammer runājot par varas sociālo mediju. Attēls ar Getty Images, izmantojotdaylife

Jo iepriekšējā amatā par šo tēmu, es saistīts cik es piedzīvoju neapmierinātību ar uzņēmuma pakalpojumiem, un kā es meklēja apmierinājumu no konkrētajā uzņēmumā, padarot manu sūdzību tiešsaistē, izmantojot Twitter. Bija izgatavots manu sūdzību par vairāk parastiem līdzekļiem, saka pa telefonu, es esmu pārliecināts, ka tas būtu bijis daudz mazāk veiksmīga. "Jā sir, mēs esam ļoti žēl, bet tur nav daudz mēs varam darīt ..." Lielākā daļa ir pazīstami ar to fobbed off mazāk nekā simpātisks tirdzniecības darbinieki, kļūst nekur un beidzot sajūta neapmierinātas un dusmīgs. Sūdzas, izmantojot sociālo mediju ir daudz efektīvāka; Jums ir potenciālā auditorija miljoniem un viss beidzas ar to, PR pasākums, kas var būt abpusēji izdevīga. Ja esat iesaistīti ar tiešsaistes sūdzību, ir dažas lietas, kas ir jāapzinās, kas varētu palīdzēt.

1. Jāapzinās sabiedrība jūs sūdzību centīsimies "pārvaldīt" sūdzību tādā veidā, ka tas, ko jūs sakāt, liek tiem tik maz negatīvu publicitāti, cik vien iespējams. Pirms ļaut viņiem vadīt jūs, uzņemties iniciatīvu un tos pārvalda. Programmatūra, kas paredzēti, lai palīdzētu uzņēmumiem pārvaldīt Twitter sūdzības, piemēram Zendesk mēģinājums veikt šādas darbības:

  • Turn čivināt jaunā Zendesk biļetes - ir twicket - ar vienu klikšķi
  • Ierakstīt vītni Twitter sarunas ar pilnu revīzijas liecības
  • Apvienot dialogu starp valsts un privātā saglabājot konfidencialitāti
  • Pārslēgties Twitter saruna uz e-pasta sarakstē

Nevis ļaut jūsu sūdzību jāpārslēdz privāto e-pastu, turpina atbildēt uz jebkuru saraksti, izmantojot Twitter. Turpinājums negatīva publicitāte nodrošinās, ka jūsu "biļete" netiks slēgts, kamēr jūs saņemsiet gandarījumu. Ja Jums ir teicis, ka neko nevar darīt, turpināt virzīt tweets uz viņiem; Jūs būsiet pārsteigts par to, ko var darīt, ja slikti PR ir apdraudēta.

2. Jāapzinās, ka uzņēmums, kas nodarbojas ar savu sūdzību ātri klasificēt jūs kā vienu no vairākām ģenērisko veidu žēlojas. Šajā sarakstā ir citāts no šī ezine rakstu: veidi sūdzas klientiem

  • Agresīva žēlojas ir visgrūtāk, lūdzu, un bieži vien ir vairāk saistīta ar to parādot emocijas, nekā patiesībā panākt risinājumu. Agresīva klienti bieži kliegt, lēkt pie secinājumiem, un var veikt nepamatotas prasības vai veikt draudiem. Agresīva žēlojas var iebiedēt, bet jārīkojas mierīgā veidā, ja vien darbinieks jūtas apdraudēta gadījumā aicinot palīdzību var būt nepieciešami. * Centies ietilpst šajā kategorijā. Irrate klientiem radītu negatīvu iespaidu par sevi, nekā objekta sūdzības un ir vieglāk atlaist. Norādīt savas problēmas mierīgi, kamēr tai skaitā galvenajām detaļām. Neļaujiet 140 rakstzīmju ierobežojumu, lai ierobežotu to, ko jūs sakāt; padarīt tik daudz tweets, cik nepieciešams.
  • Pasīvās žēlojas ir visvairāk letālu uz uzņēmumiem panākumiem, jo tie būs sūdzēties ikvienam, bet faktisko darījumu. Tā kā bizness ir palicis neapzinās savas kļūdas viņi nevar labot, un vienīgā lieta, pasīvs complainer izdodas darot ir liedzot uzņēmumam potenciālo biznesa. * Tas, protams, nav par complainer veidu jūs vēlaties būt. Lai gan attiecīgais uzņēmums var atklāt savas sūdzības vienā vai otrā veidā, tas ir gandrīz godīgi nav, lai brīdinātu tos problēmu. Google kompānija un atrast savu sociālo mediju profilu. Ja tie nav Twitter, Facebook vai ja kādreiz, ietver nosaukuma oficiālo nosaukumu bizness ir tirdzniecība, kā. Jūs saņemsiet lielu uzmanību daudz ātrāk, ja jūsu sūdzības ir vērstas pret uzņēmumu, un jūs, protams, būs daudz veiksmīgāka.
  • Konstruktīvas žēlojas ir visvairāk izdevīgs bizness, jo viņi risināt viņu problēmas ar uzņēmējdarbību mierīgā racionāli. Konstruktīvas žēlojas ļauj uzņēmumam redzēt un saprast problēmas, kas tām ļauj tam labot. Konstruktīvas žēlojas mēdz saņemt izdevīgus risinājumus savām problēmām un bizness arī gūst labumu no zinot kļūdu to veidos. * Šī ir kategorija mēs gribam nonākt, bet neļauj sev būt pārāk efektīvi pārvaldīta. Būt pārāk atbilstošu ļauj pārveidot nekas vairāk nekā tiešsaistes reklāmas.

Nesen Harris Poll atrasti gandrīz 2/3 no tās ASV bāzētās paraugs izmantot sociālo mediju. No visiem respondentiem, 26% izmanto sociālo mediju, lai sūdzētos par zīmolu vai produktu un citu 23% izmantot sociālo mediju, lai runātu par zīmolu vai produktu, viņi, piemēram, - 34%, kopējais bija lietojuši sociālos medijus, lai izteiktu apmierinātību vai neapmierinātību ar produktu vai uzņēmums. Gandrīz puse (45%) teica, ka viņi ietekmēja atsauksmes par sociālo mediju cilvēkiem, viņi zina - aptuveni tādu pašu numuru, kas saka, ka viņi ietekmē avīžu vai žurnālu rakstus (46%).

Pārāk maz šķiet izmantot čivināt sūdzēties. Nebaidieties runāt; arvien lielāks skaits uzņēmumu faktiski vēlamies, lai jūs sūdzēties, izmantojot sociālo mediju. Ne tikai tas ir daudz efektīvāka metode ziņā laika, darba un lietvedību, tas var būt pozitīvs sabiedrisko attiecību un reklāmas uzdevums. Sūdzas via Twitter var būt ļoti veiksmīgs līdzeklis, kas nodarbojas ar problēmu, un šķiet daudz efektīvāk izmantot vidēja nekā apraidi, ko jūs ar brokastīm.

IVE methodTypes sūdzas klientiem

Pastiprināta ar Zemanta
Esi Sabiedrisks, dalīties!

Tags:

Atstājiet savu komentāru

CommentLuv žetons
:D:-):(:o8O:?8):lol::x:P:oops::cry::evil::twisted::roll::wink::!::?::idea::arrow::|:mrgreen: