msgbartop

komentārs par jautājumiem, politikas, kultūras, vides un tehnoloģiju
msgbarbottom

30 jūlijs 10 Jautājiet un jūs Saņemiet: Nodarbojas ar Twitter Sūdzību II daļā

SYDNEY, AUSTRALIA - NOVEMBER 10:  MC Hammer sp...
MC Hammer runājot par varas sociālo mediju. Attēls ar Getty Images , izmantojot daylife

Jo iepriekšējā amatā par šo tēmu , es saistīts kā es pieredzējis neapmierinātību ar uzņēmuma pakalpojumiem, un, kā es meklēja apmierinājumu no konkrētajā uzņēmumā, padarot manu sūdzību tiešsaistē, izmantojot Twitter. Bija izgatavots manu sūdzību ar vairākiem parastiem līdzekļiem, saka pa telefonu, es esmu pārliecināts, ka tas būtu bijis daudz mazāk veiksmīga. "Jā, kungs, mēs esam ļoti žēl, bet tur nav daudz vairāk, mēs varam darīt ..." Lielākā daļa ir pazīstami ar to fobbed off mazāk nekā simpātisks pārdošanas darbinieki, kļūst nekur un beidzas up sajūta neapmierinātas un dusmīgs. Sūdzas, izmantojot sociālo mediju ir daudz efektīvāka; Jums ir potenciālo auditoriju miljoniem, un viss beidzas ar to PR pasākums, kas var būt savstarpēji izdevīga. Ja esat iesaistīts ar tiešsaistes sūdzību, ir dažas lietas, kas ir jāapzinās, kas varētu palīdzēt.

1. Jāapzinās sabiedrība jūs sūdzoties mēģinās "vadīt" savu sūdzību tādā veidā, ka tas, ko jūs sakāt, liek viņiem tik maz negatīvu publicitāti, cik vien iespējams. Pirms ļaut viņiem vadīt jūs, uzņemties iniciatīvu un tos pārvalda. Programmatūras paredzēts, lai palīdzētu uzņēmumiem pārvaldīt Twitter sūdzības, piemēram Zendesk mēģinājums darīt šādiem:

  • Pārvērst čivināt jaunā Zendesk biļetes - ir twicket - ar vienu klikšķi
  • Ieraksts ar vītni Twitter sarunas ar pilnīgu revīzijas liecību
  • Apvienot dialogu valsts un privātā sektora, vienlaikus saglabājot konfidencialitāti
  • Slēdzis Twitter saruna par e-pasta sarakstes

Nevis lai jūsu sūdzību jāpārslēdz privāto e-pastu, turpina reaģēt uz jebkuru sarakstes caur Twitter. Turpināja negatīva publicitāte nodrošinās, ka jūsu "biļete" netiks slēgts, kamēr saņemat gandarījumu. Ja Jums ir teicis, ka neko nevar izdarīt, turpina virzīt tweets uz viņiem; Jūs būsiet pārsteigts par to, ko var darīt, ja slikti PR ir apdraudēta.

2. Jāapzinās, ka uzņēmums, kas nodarbojas ar savu sūdzību ātri klasificēt Jūs kā vienu no vairākiem ģenērisko veidu žēlojas. Šajā sarakstā ir citāts no šī ezine rakstu: veidi sūdzoties klientiem

  • Agresīvi žēlojas ir visgrūtāk, lūdzu, un bieži vien ir vairāk saistīta ar rāda savu emociju nekā patiesībā panākt risinājumu. Agresīvi klienti bieži kliegt, lēkt pie secinājumiem, un var veikt nepamatotas prasības vai veikt draudus. Agresīvi žēlojas var būt biedējoša, bet jārīkojas mierīgā veidā, ja vien darbinieks jūtas apdraudēta gadījumā aicinot palīdzību var būt nepieciešami. * Centieties ne nonākt šajā kategorijā. Irrate klientiem radītu negatīvu iespaidu par sevi, nekā objekta sūdzību un ir vieglāk jānoraida. Norādīt savas problēmas mierīgi, bet, ieskaitot galveno informāciju. Neļaujiet 140 rakstzīmju ierobežojumu, lai ierobežotu to, ko jūs sakāt; lai tik daudz tweets, cik vajadzīgs.
  • Pasīvās žēlojas ir visvairāk letālu uz uzņēmumiem panākumiem, jo viņi sūdzas ikvienam, bet faktisko darījumu. Tā kā bizness ir palicis neapzinās savas kļūdas viņi nevar labot, un vienīgā lieta, pasīva complainer izdodas darot, ir atņemot uzņēmums potenciālo biznesa. * Tas, protams, nav par complainer veida jūs vēlaties būt. Lai gan minētais uzņēmums var atklāt savas sūdzības vienā vai otrā veidā, tas ir gandrīz godīgi nav, lai brīdinātu tās problēmas. Google uzņēmumu un atrast savu sociālo mediju profilu. Ja tie nav Twitter, Facebook vai kur kādreiz, ietver nosaukumu oficiālo nosaukumu bizness ir tirdzniecība, kā. Jūs saņemsiet lielu uzmanību daudz ātrāk, ja jūsu sūdzības ir vērstas pret uzņēmumu, un jūs, protams, būs daudz veiksmīgāka.
  • Konstruktīvas žēlojas visvairāk izdevīgs bizness, jo viņi risināt savu problēmu ar uzņēmējdarbību, mierīgā racionāli. Konstruktīvas žēlojas ļauj uzņēmumam redzēt un saprast problēmas, kas tām ļauj, tad labot. Konstruktīvus žēlojas mēdz saņemt izdevīgus risinājumus viņu problēmām un bizness arī gūst labumu no zinot kļūdu to veidos. * Šī ir kategorija, mēs gribam nonākt, bet neļauj sev būt pārāk efektīvi pārvaldīt. Pārāk atbilstošu ļauj pārveidot neko vairāk nekā tiešsaistes reklāmas.

Nesenā Harris Aptauja atrodama gandrīz 2/3 tās ASV bāzētās paraugs lietošanai sociālajos medijos. No visiem respondentiem, 26% izmanto sociālo mediju, lai sūdzētos par zīmolu vai produktu un citu 23% izmantošanu sociālo mediju, lai runātu par zīmolu vai produktu, ko tie patīk - 34% kopējā bija izmantojuši sociālos medijus, lai izteiktu apmierinātību vai neapmierinātību ar produktu vai uzņēmums. Gandrīz puse (45%) teica, ka viņi ietekmēja liecībām par sociālo mediju, ko sev pazīstamu cilvēku - aptuveni tikpat daudz, ka saka, ka tos ietekmē laikrakstu vai žurnālu rakstus (46%).

Pārāk maz šķiet lietot twitter sūdzēties. Nebaidieties runāt; pieaug uzņēmumu skaits, kas faktiski vēlas, lai jūs sūdzēties, izmantojot sociālo mediju. Ne tikai tas ir daudz efektīvāka metode attiecībā uz laiku, darba un lietvedību, tas var būt pozitīvs sabiedrisko attiecību un reklāmas uzdevums. Sūdzas via Twitter var būt ļoti veiksmīgs līdzeklis, kas nodarbojas ar problēmu, un, šķiet, daudz efektīvāk izmantot vidēja, nekā apraidei, ko jūs ar brokastīm.

IVE methodTypes sūdzas klientiem

Pastiprināta ar Zemanta
Esi Sabiedrisks, dalīties!

Tags: , , , , ,

Leave a Comment

CommentLuv žetons
:D:-):(:o8O:?8):lol::x:P:oops::cry::evil::twisted::roll::wink::!::?::idea::arrow::|:mrgreen: