msgbartop

komentārs par jautājumiem, politikā, kultūrā, vides un tehnoloģiju
msgbarbottom

30 jūlijs 10 Lūdziet un jūs Saņemiet: Darbs ar Twitter Sūdzības II daļa

SYDNEY, AUSTRALIA - NOVEMBER 10:  MC Hammer sp...
MC Hammer runājot par varas sociālo mediju. Attēls ar Getty Images via @ Daylife

Ar iepriekšējo post par šo tēmu , es saistīts, kā es pieredzējis neapmierinātību ar uzņēmuma sniegtajiem pakalpojumiem, un, kā es meklēja apmierinājumu no attiecīgā uzņēmuma, padarot savu sūdzību tiešsaistē, izmantojot čivināt. Bija veikusi manu sūdzību ar vairākiem parastiem līdzekļiem, teiksim pa telefonu, es esmu pārliecināts, ka tas būtu bijis daudz mazāk veiksmīgi. "Jā sir, mēs esam ļoti žēl, bet tur nav daudz mēs varam darīt ..." Lielākā daļa ir pazīstami ar to fobbed off mazāk nekā simpātisks pārdošanas personālu, kļūst nekur un beidzot sajūta neapmierinātas un dusmīgs. Sūdzas, izmantojot sociālo mediju , ir daudz efektīvāka; Jums ir potenciālo auditoriju miljoniem, un viss beidzas ar to PR pasākums, kas var būt abpusēji izdevīga. Ja esat iesaistīti ar tiešsaistes sūdzību, ir dažas lietas, kas jāzina, kas varētu palīdzēt.

1. Jāapzinās sabiedrība jūs sūdzaties, lai mēģinās "vadīt" savu sūdzību tādā veidā, ka tas, ko jūs sakāt, liek tiem tik maz negatīva publicitāte, cik vien iespējams. Pirms ļaut viņiem vadīt jums, uzņemties iniciatīvu un tos pārvalda. Programmatūra, kas paredzēti, lai palīdzētu uzņēmumiem pārvaldīt čivināt sūdzības, piemēram, Zendesk mēģinājums veikt šādas darbības:

  • Pārvērst čivināt jaunā Zendesk biļeti - ar twicket - ar vienu klikšķi
  • Ieraksts vītni Twitter sarunas ar pilnīgu revīzijas liecību
  • Apvienot dialogu valsts un privātā sektora, vienlaikus saglabājot konfidencialitāti
  • Slēdzis Twitter saruna uz e-pasta sarakstē

Nevis ļaut jūsu sūdzību jāpārslēdz privāto e-pastu, turpina reaģēt uz jebkuru saraksti, izmantojot čivināt. Turpināja negatīvo publicitāti nodrošinās, ka jūsu "biļete" netiks slēgts, kamēr jūs saņemsiet gandarījumu. Ja Jums ir teicis, ka neko nevar izdarīt, turpina virzīt tweets uz viņiem; Jūs būsiet pārsteigts par to, ko var darīt, ja slikti PR ir apdraudēta.

2. Jāapzinās, ka uzņēmums, kas nodarbojas ar savu sūdzību ātri klasificēt jūs kā vienu no vairākām veida patentētu complainers. Šajā sarakstā ir citāts no šī ezine rakstu: veidi sūdzēties Klienti

  • Agresīvi complainers ir visgrūtāk, lūdzu, un bieži vien ir vairāk saistīta ar rāda savu emociju nekā patiesībā panākt risinājumu. Agresīvi klienti bieži kliegt, lēkt pie secinājumiem, un var veikt nepamatotas prasības vai veikt draudiem. Agresīvu complainers var iebiedēt, bet jārīkojas mierīgā veidā, ja vien darbinieks jūtas apdraudēta gadījumā pieprasot palīdzību, var būt nepieciešami. * Centieties ne ietilpst šajā kategorijā. Irrate klientiem radītu negatīvu iespaidu par sevi, nekā objekta sūdzību un ir vieglāk atlaist. Norādīt savas problēmas mierīgi, bet ietverot galvenos datus. Neļaujiet 140 rakstzīmju ierobežojumu, lai ierobežotu to, ko jūs sakāt; padarīt tik daudz tweets, cik tas nepieciešams.
  • Pasīvās complainers ir visvairāk letālu uz uzņēmumu panākumus, jo viņi sūdzas ikvienam, bet faktisko darījumu. Tā kā uzņēmums ir palicis neapzinās savas kļūdas viņi nevar labot to, un vienīgā lieta, pasīva complainer izdodas darot, ir liegta sabiedrība par iespējamo darījumu. * Tas, protams, nav par complainer veidu jūs vēlaties būt. Bet attiecīgais uzņēmums var atklāt savas sūdzības vienā vai otrā veidā, tas ir gandrīz godīgi nav, lai brīdinātu tās par problēmām. Google kompānija un atrast savu sociālo mediju profilu. Ja tie nav Twitter, Facebook vai kur kādreiz ietver nosaukumu oficiālais nosaukums bizness ir tirdzniecība, kā. Jūs saņemsiet lielu uzmanību, daudz ātrāk, ja jūsu sūdzības ir vērstas uz sabiedrību, un jūs, protams, būs daudz veiksmīgāka.
  • Konstruktīvas complainers ir visvairāk izdevīgs bizness, jo tie jārisina savas problēmas ar uzņēmējdarbību, mierīgā racionāli. Konstruktīvas complainers ļauj uzņēmumam redzēt un saprast problēmas, kas tām ļauj tam remonts to. Konstruktīvus complainers mēdz saņemt izdevīgus risinājumus viņu problēmām un bizness arī gūst labumu no zinot kļūda to veidos. * Šī ir kategorija, mēs gribam nonākt, bet neļauj sevi ir pārāk efektīvi pārvaldīt. Pārāk atbilstošu ļauj pārveidot nekas vairāk kā tiešsaistes reklāmas.

Nesen Harris Poll atrasts gandrīz 2/3 no savas ASV bāzētās izlases izmantot sociālo mediju. No visiem respondentiem, 26% izmanto sociālo mediju, lai sūdzētos par zīmolu vai produktu un citu 23% izmantot sociālo mediju, lai runātu par zīmolu vai produktu, kas viņiem patīk - 34% kopējā bija izmantojuši sociālos medijus, lai izteiktu apmierinātību vai neapmierinātību ar produktu vai uzņēmums. Gandrīz puse (45%) teica, ka viņi ietekmē atsauksmes par sociālo mediju cilvēki, viņi zina - apmēram tikpat daudz, kas saka, ka viņi ietekmē laikrakstu vai žurnālu rakstiem (46%).

Pārāk maz šķiet, izmantot čivināt sūdzēties. Nebaidieties runāt; Arvien vairāk uzņēmumu tiešām gribu, lai jūs sūdzēties, izmantojot sociālo mediju. Ne tikai tas ir daudz efektīvāka metode attiecībā uz laiku, darba un uzskaiti, tas var būt pozitīvs sabiedrisko attiecību un publicitātes pasākums. Sūdzību, izmantojot čivināt var būt ļoti veiksmīgs līdzeklis, kas nodarbojas ar problēmu, un šķiet daudz efektīvāk izmantot vidēja nekā apraidi, ko jūs ar brokastīm.

IVE methodTypes sūdzas Klienti

Pastiprināta ar Zemanta
Esi Sabiedrisks, dalīties!

Tags: , , , , ,

Atstājiet savu komentāru

CommentLuv žetons
:D:-):(:o8O:?8):lol::x:P:oops::cry::evil::twisted::roll::wink::!::?::idea::arrow::|:mrgreen: