msgbartop

komentārs par jautājumiem, politikā, kultūrā, vides un tehnoloģiju
msgbarbottom

30 10. jūlijs Jautājiet un jūs Saņemiet: Darbs ar Twitter Sūdzības II daļā

SYDNEY, AUSTRALIA - NOVEMBER 10:  MC Hammer sp...
MC Hammer runājot par varas sociālo mediju. Attēls ar Getty Images , izmantojot daylife

Kādā iepriekšējā amatā par šo tēmu , es saistīts cik es piedzīvoju neapmierinātību ar uzņēmuma pakalpojumiem, un kā es meklēja apmierinājumu no konkrētajā uzņēmumā, padarot manu sūdzību tiešsaistē, izmantojot Twitter. Bija izgatavots manu sūdzību par vairāk parastiem līdzekļiem, saka pa telefonu, es esmu pārliecināts, ka tas būtu bijis daudz mazāk veiksmīga. "Jā sir, mēs esam ļoti žēl, bet tur nav daudz vairāk, mēs varam darīt ..." Lielākā daļa ir pazīstami ar to fobbed off mazāk nekā simpātisks tirdzniecības darbinieki, kļūst nekur un beidzot sajūta neapmierinātas un dusmīgs. Sūdzas caur sociālajiem medijiem ir daudz efektīvāka; Jums ir potenciālo auditoriju miljoniem, un viss beidzas ar to PR pasākums, kas var būt abpusēji izdevīga. Ja esat iesaistīti ar tiešsaistes sūdzību, ir dažas lietas, kas ir jāapzinās, kas varētu palīdzēt.

1. Jāapzinās sabiedrība jūs sūdzību mēģinās "pārvaldīt" savu sūdzību tādā veidā, ka tas, ko jūs sakāt, liek tiem tik maz negatīvo publicitāti, cik vien iespējams. Pirms ļaut viņiem vadīt tevi, uzņemties iniciatīvu un tos pārvalda. Programmatūru, lai palīdzētu uzņēmumiem pārvaldīt Twitter sūdzības, piemēram, Zendesk mēģinājums darīt šādi:

  • Turn čivināt jaunā Zendesk biļetes - par twicket - ar vienu klikšķi
  • Ierakstīt vītni Twitter sarunas ar pilnīgu revīzijas liecību
  • Apvienot dialogu valsts un privātā sektora, vienlaikus saglabājot konfidencialitāti
  • Switch Twitter saruna par e-pasta sarunas

Nevis lai jūsu sūdzību jāpārslēdz privāto e-pastu, turpina atbildēt uz jebkuru sarakstes caur Twitter. Turpinājums negatīva publicitāte nodrošinās, ka jūsu "biļete" netiks slēgts, kamēr jūs saņemsiet gandarījumu. Ja Jums ir teicis, ka neko nevar izdarīt, turpina novirzīt tweets uz viņiem; Jūs būsiet pārsteigts par to, ko var darīt, ja slikti PR ir apdraudēta.

2. Jāapzinās, ka uzņēmums, kas nodarbojas ar savu sūdzību ātri klasificēt Jūs kā vienu no vairākiem veida patentētu žēlojas. Šis saraksts ir citāts no šī ezine rakstu: veidi sūdzoties klientiem

  • Agresīvi žēlojas ir visgrūtāk, lūdzu, un bieži vien ir vairāk saistīta ar rāda savu emociju nekā patiesībā panākt risinājumu. Agresīvi klienti bieži jākliedz, pārsteidzīgus secinājumus, un var veikt nepamatotas prasības vai veikt draudus. Agresīva žēlojas var būt biedējoša, bet jārīkojas mierīgā veidā, ja vien darbinieks jūtas apdraudēta gadījumā aicinot palīdzību var būt nepieciešams. * Centieties ne nonākt šajā kategorijā. Irrate klienti radītu negatīvu iespaidu par sevi, nekā objekta sūdzību un ir vieglāk noraidīja. Norādīt savu problēmu mierīgi, bet, tostarp galvenajiem detaļas. Neļaujiet 140 rakstzīmju ierobežojumu, lai ierobežotu to, ko jūs sakāt; padarīt tik daudz tweets, cik vajadzīgs.
  • Pasīvās žēlojas ir visvairāk letālu uz uzņēmumiem panākumiem, jo viņi sūdzas ikvienam, bet faktisko darījumu. Tā kā bizness ir palicis neapzinās savas kļūdas viņi nevar labot, un vienīgā lieta, pasīvs complainer izdodas darot ir liegt uzņēmums potenciālo biznesa. * Tas, protams, nav par complainer veidu jūs vēlaties būt. Lai gan minētais uzņēmums var atklāt savas sūdzības vienā vai otrā veidā, tas ir gandrīz godīgi nav, lai brīdinātu tās problēmas. Google kompānija un atrast savu sociālo mediju profilu. Ja tie nav Twitter, Facebook vai kur kādreiz, vārdu un uzvārdu oficiālo nosaukumu bizness ir tirdzniecība, kā. Jūs saņemsiet lielu uzmanību daudz ātrāk, ja jūsu sūdzības ir vērstas uz sabiedrību, un jūs, protams, būs vēl veiksmīgāka.
  • Konstruktīvas žēlojas ir visvairāk izdevīgs bizness, jo tās risināt savu problēmu ar uzņēmējdarbību, mierīgā racionāli. Konstruktīvas žēlojas ļauj uzņēmumam redzēt un saprast problēmas, kas tām ļauj, tad salabot. Konstruktīvus žēlojas mēdz saņemt izdevīgus risinājumus viņu problēmām un bizness arī gūst labumu no zinot kļūdu viņu ceļiem. * Šī ir kategorija, mēs gribam nonākt, bet neļauj sevi ir pārāk efektīvi pārvaldīt. Pārāk atbilstošu ļauj pārveidot neko vairāk nekā tiešsaistes reklāmas.

Nesenā Harris Poll atrastas gandrīz 2/3 no tās ASV bāzētās izlases izmantot sociālo mediju. No visiem respondentiem, 26% izmanto sociālo mediju, lai sūdzētos par zīmolu vai produktu un citu 23% izmantot sociālo mediju, lai runātu par zīmolu vai produktu, kas viņiem patīk - 34%, kopējais bija izmantojuši sociālos medijus, lai izteiktu apmierinātību vai neapmierinātību ar produktu vai uzņēmums. Gandrīz puse (45%) teica, ka viņi ietekmēja liecībām par sociālo mediju, ko sev pazīstamu cilvēku - aptuveni tikpat daudz, kas saka, tos ietekmē laikrakstu vai žurnālu rakstus (46%).

Pārāk maz šķiet lietot čivināt sūdzēties. Nebaidieties runāt; pieaug uzņēmumu skaits, kas faktiski gribu, lai jūs sūdzēties izmantojot sociālo mediju. Ne tikai tas ir daudz efektīvāka metode attiecībā uz laiku, darba un lietvedību, tas var būt pozitīvs sabiedrisko attiecību un reklāmas uzdevums. Sūdzas izmantojot Twitter var būt ļoti veiksmīgs līdzeklis, kas nodarbojas ar problēmu, un, šķiet, daudz efektīvāk izmantot vidēja, nekā apraidei, ko jūs ar brokastīm.

IVE methodTypes sūdzas klientiem

Pastiprināta ar Zemanta
Esi Sabiedrisks, dalīties!

Tags: , , , , ,

Leave a Comment

CommentLuv žetons
:D:-):(:o8O:?8):lol::x:P:oops::cry::evil::twisted::roll::wink::!::?::idea::arrow::|:mrgreen: