msgbartop

komentārs par jautājumiem politikā, kultūras, vides un tehnoloģiju
msgbarbottom

30 10. jūlijs Jautājiet un jūs Saņemiet: Darījumi ar Twitter Sūdzību II daļā

SYDNEY, AUSTRALIA - NOVEMBER 10:  MC Hammer sp...
MC Hammer runājot par varas sociālo mediju. Attēls ar Getty Images , izmantojot daylife

Jo iepriekšējā amatā par šo tēmu , es saistīts kā es pieredzējis neapmierinātību ar uzņēmuma pakalpojumiem, un, kā es meklēja apmierinājumu no konkrētajā uzņēmumā, padarot manu sūdzību tiešsaistē, izmantojot Twitter. Bija izgatavots manu sūdzību par vairāk parastiem līdzekļiem, saka pa telefonu, es esmu pārliecināts, ka tas būtu bijis daudz mazāk veiksmīga. "Jā, kungs, mēs esam ļoti žēl, bet tur nav daudz vairāk, mēs varam darīt ..." Lielākā daļa ir pazīstami ar to fobbed off mazāk nekā simpātisks tirdzniecības darbinieki, kļūst nekur un beidzot jūtas neapmierināts un dusmīgs. Sūdzas, izmantojot sociālo mediju ir daudz efektīvāka; Jums ir potenciālo auditoriju miljoniem, un viss beidzas ar to PR pasākums, kas var būt abpusēji izdevīga. Ja esat iesaistīti ar tiešsaistes sūdzību, ir dažas lietas, kas ir jāapzinās, kas varētu palīdzēt.

1. Jāapzinās sabiedrība jūs sūdzību mēģinās "pārvaldīt" Jūsu sūdzību tādā veidā, ka tas, ko jūs sakāt, liek tiem tik maz negatīvu publicitāti, cik vien iespējams. Pirms ļaut viņiem vadīt jūs, uzņemties iniciatīvu un tos pārvalda. Programmatūru, lai palīdzētu uzņēmumiem pārvaldīt Twitter sūdzības, piemēram Zendesk mēģinājums darīt šādi:

  • Pārvērst čivināt jaunā Zendesk biļeti - ar twicket - ar vienu klikšķi
  • Ierakstīt vītni Twitter sarunas ar pilnīgu revīzijas liecību
  • Apvienot dialogu valsts un privātā sektora, vienlaikus saglabājot konfidencialitāti
  • Slēdzis Twitter saruna par e-pasta sarunas

Nevis ļaut jūsu sūdzību pāriet uz privāto e-pastu, turpina atbildēt uz jebkuru sarakstes caur Twitter. Turpināja negatīva publicitāte nodrošinās, ka jūsu "biļete" netiks slēgts, kamēr saņemat gandarījumu. Ja Jums ir teicis, ka neko nevar izdarīt, turpina virzīt tweets uz viņiem; Jūs būsiet pārsteigts par to, ko var darīt, ja slikti PR ir apdraudēta.

2. Jāapzinās, ka uzņēmums, kas nodarbojas ar savu sūdzību ātri klasificēt Jūs kā vienu no vairākiem ģenērisko veidu žēlojas. Šis saraksts ir citāts no šī ezine rakstu: veidi sūdzas klientiem

  • Agresīvi žēlojas ir visgrūtāk, lūdzu, un bieži vien ir vairāk saistīta ar rāda savu emociju nekā patiesībā panākt risinājumu. Agresīvi klienti bieži kliegt, lēkt pie secinājumiem, un tās var dot nepamatotas prasības vai veikt draudus. Agresīvi žēlojas var būt biedējoša, bet jārīkojas mierīgā veidā, izņemot gadījumus, kad darbinieks jūtas apdraudēta gadījumā aicinot palīdzību var būt nepieciešams. * Centieties ne nonākt šajā kategorijā. Irrate klientiem radītu negatīvu iespaidu par sevi, nekā objekta sūdzību un ir vieglāk noraidīja. Norādīt savu problēmu mierīgi, bet, ieskaitot galveno informāciju. Neļauj 140 rakstzīmju ierobežojumu, lai ierobežotu to, ko jūs sakāt; veikt tik daudz tweets, cik nepieciešams.
  • Pasīvās žēlojas ir visvairāk letālu uz uzņēmumiem panākumiem, jo tie sūdzēties visiem, bet faktisko darījumu. Jo bizness ir palicis neapzinās savas kļūdas viņi nevar labot, un vienīgā lieta, pasīva complainer izdodas darot ir liedzot sabiedrība par iespējamo darījumu. * Tas, protams, nav par complainer veidu jūs vēlaties būt. Savukārt uzņēmumu drīkst atklāt savas sūdzības vienā vai otrā veidā, tas ir gandrīz nav godīgi, lai brīdinātu tās problēmas. Google kompānija un atrast savu sociālo mediju profilu. Ja tie nav Twitter, Facebook vai kur kādreiz, ietver nosaukumu oficiālo nosaukumu bizness ir tirdzniecība, kā. Jūs saņemsiet lielu uzmanību daudz ātrāk, ja jūsu sūdzības ir vērstas pret uzņēmumu, un jūs, protams, būs daudz veiksmīgāka.
  • Konstruktīvas žēlojas ir visvairāk izdevīgs bizness, jo tie risināt savu problēmu ar uzņēmējdarbību, mierīgā racionāli. Konstruktīvas žēlojas ļauj uzņēmumam redzēt un saprast problēmas, kas tām ļauj, tad salabot. Konstruktīvus žēlojas mēdz saņemt izdevīgus risinājumus savām problēmām, un bizness arī gūst labumu no zinot kļūdu to veidos. * Šī ir kategorija, mēs gribam nonākt, bet neļauj sevi ir pārāk efektīvi pārvaldīt. Pārāk atbilstošu ļauj pārveidot neko vairāk kā tiešsaistes reklāmas.

Nesenā Harris Poll atrastas gandrīz 2/3 no savas ASV bāzētās izlases izmantot sociālo mediju. No visiem respondentiem, 26% izmanto sociālo mediju, lai sūdzētos par zīmolu vai produktu un citu 23% izmantot sociālo mediju, lai runātu par zīmolu vai produktu, kas viņiem patīk - 34% kopējā bija izmantojuši sociālos medijus, lai izteiktu apmierinātību vai neapmierinātību ar produktu vai uzņēmums. Gandrīz puse (45%) teica, ka viņi ietekmēja liecībām par sociālo mediju cilvēki, viņi zina - aptuveni tikpat daudz, kas saka, tie ietekmē laikrakstu vai žurnālu rakstus (46%).

Pārāk maz šķiet izmantot čivināt sūdzēties. Nebaidieties runāt; Arvien vairāk uzņēmumu tiešām vēlamies, lai jūs sūdzēties izmantojot sociālo mediju. Ne tikai tas ir daudz efektīvāka metode attiecībā uz laiku, darba un uzskaiti, tas var būt pozitīvs, sabiedrisko attiecību un reklāmas uzdevums. Sūdzas izmantojot Twitter var būt ļoti veiksmīgs līdzeklis, kas nodarbojas ar problēmu, un, šķiet, daudz efektīvāk izmantot vidēja nekā apraidei, ko jūs ar brokastīm.

IVE methodTypes sūdzas klientiem

Pastiprināta ar Zemanta
Esi Sabiedrisks, dalīties!

Tags: , , , , ,

Atstājiet savu komentāru

CommentLuv žetons
:D:-):(:o8O:?8):lol::x:P:oops::cry::evil::twisted::roll::wink::!::?::idea::arrow::|:mrgreen: