msgbartop

komentaras klausimus politikos, kultūros, aplinkos apsaugos ir technologijos
msgbarbottom

26 rugsėjis 12 Kaip Sukurti Storify Slideshow iš Pinterest RSS

Tai labai paprasta sukurti Ryšiai demonstraciją paimami iš Pinterest RSS. Tai gali būti visų jūsų pašarų Pinterest smeigtukai, ar smeigtukai iš tam tikro laive. Norėdami užbaigti šią (labai) paprastas pamoka, jums reikia Pinterest paskyrą ir Storify sąskaitą.

(Daugiau ...)

Žymos: , , , , , ,

07 spalis 11 Laikas permąstyti Steve Jobs iShrines?

steve jobs ishrine Ar ne neseniai išliejimas emocijų per artimųjų Steve Jobs atsižvelgiant dalykus tik šiek tiek per toli? Vidurnakčio budėjimų metu "Apple" parduotuvėse? Šventyklos? Milijonai tweets, dienoraščių, straipsnių suteikti beveik šventuoju, kaip statuso dėl ex "Apple" generalinis direktorius? Steve Jobs buvo tikrai mistikas. Taip, jis turėjo keletą nuostabių idėjų, bet priešingai populiarųjį įsitikinimu produktų, tokių kaip iPod , iPhone ir iPad, o jie galėjo transformuoti vartotojų elektronikos rinkoje nėra tikėtina, kad išspręsti pasaulio badas, energijos krizė, GFC, klimato kaita ir terorizmas, karai.

Steve Jobs, vyras, matyt, buvo arogantiškas, savanaudis ir neapdairus. Nors šie požymiai taip pat gali padėjo jam rasti savo kelią į sėkmę jie būtų buvę sunkiai gali būti mielas tiems, kurie žinojo, Darbai asmeniškai. Matyt Darbas kreipėsi darbo santykius su panašiu požiūriu, nustatant labai aukštus standartus ir nuolat mažinti iki ašarų tiems, kurie neatitiko jo vizija. (daugiau ...)

Žymos: , , , , , , , , ,

06 spalis 11 Andrew Boltas: daugiau įžeidžiantis nei seksas su arkliu?

andrew bolt Neseniai žinomas žurnalistas ir tinklaraštininkas Andrew Boltas buvo nustatyta, kad pažeidus rasine diskriminacija įstatymas . Teisingumo Žmogžudysčių Bromberg rasti Bolt ir Herald ir Savaitės Times " pažeidė rasine diskriminacija įstatymas, skelbdama du straipsnius apie rasinę tapatybę esančios "klaidų sakant, iškraipymai tiesos ir uždegiminių ir provokuojantis kalba", pranešė Herald Sun .

Ronas Merkel QC už skundo, pasakė, kad buvo narių grupės nėra bandymas uždaryti žodžio ar diskusijų apie rasinius tapatybės klausimais. J. A. Merkel sakė Varžtas galėjo laisvai išreikšti savo nuomonę šiuo klausimu, tačiau neturėtų būti pasirinkta atakuoti devynis asmenis jis pavadintas jo kolonos ir dienoraštį.

Daugelis iš mūsų, įskaitant ir mane, negali sutikti su Andrew BOLT nuomonę šiuo klausimu ir daugelis kitų. Nepriklausomai nutiko garsus posakis, kartais neteisingai priskirta Voltaire kurių daugelis teisinės profesijos mėgsta cituoju: "Aš nepritaria, ką pasakyti, bet ginsiu iki mirties savo teisę pasakyti. "

Taip, yra klaidų Bolt "straipsnių šia tema, skaičius. Ar Varžtas yra patrauktas baudžiamojon atsakomybėn už leidyba klaidų? Tiesa, kad buvo faktai buvo pateikti tiksliai BOLT argumentai nebūtų surengti daug vandens. Pavyzdžiui, jis suabejojo ​​vietinių advokatas Larisa Behrendt s Aboriginality , neteisingai nurodydama, kad jos tėvas buvo vokiečių ir kad ji yra kažkaip prašyti išmokų, kurios turėtų būti vietinių žmonių teisė "Grynesniosios kraujo". Per kartais šildomas teismo biržose Boltas buvo išimtis prokuratūros palyginti diskusijų ir BOLT nuomonę į nacių lenktynių įstatymų, holokausto ir eugenika. Varžtas teigė tie, kurie pasirinko nustatyti tik viena dalis jų fone virš kito buvo prisidėti prie rasizmo ir atėjo į mažiau dėmesio išlaidų dėl svarbių klausimų, švietimo, būsto, sveikatos ir skurdo.

Įdomu pažymėti, kad anksčiau šiais metais, Larisa Berendtas susilaukė kritikos, kai naudojant savo Twitter paskyrą apibūdinti žiūrėti zoofilija televizijoje kaip "mažiau nei įžeidžiantis Bess Kaina ", kaip aborigenų moteris naudai radikalaus Šiaurinė Teritorija įsikišimo . "Aš stebėjau šou, kur vaikinas turėjo lytinių santykių su arkliu ir aš tikiu, kad jis buvo mažesnis nei įžeidžiantis Bess Kaina". (daugiau ...)

Žymos: , , ,

04 rugpjūtis 10 Vartok, tylėti ir mirti: atsisveikinimas prieš pasiklysti

flock of sheep

Vaizdas per Vikipedija

Didžioji dauguma interneto vartotojų yra lurkers; pasyvūs vartotojai, kurie niekada generuoti bet kokį turinį, niekada dalyvauti diskusijose, niekada rašyti komentarus. Tai tam tikru laipsniu paaiškina neeilinį sėkmę Facebook . Visur Facebook ", kaip mygtuką" leidžia pasyvūs vartotojai bendrauti su interneto turiniu su paprastu spragtelėjimu; Jums nereikia komentuoti, jums nereikia naudotis savo smegenis ne visiems. Galbūt tai kodėl socialinės žiniasklaidos platformos, kaip antai , "MySpace" buvo mažiau sėkmingas. Galite tinkinti "MySpace" profilių daug daugiau nei jūs galite su Facebook profilyje, ypač jei esate patenkintas naudojant mažai html, bet jums tikrai reikia rašyti tam tikrą kiekį gauti nieko iš jo. Paprastas faktas yra, dauguma žmonių tiesiog nedomina, kaip atrodo jų profilis puslapiai. Siunčiamos nelyginis trivialus pranešimą, paspausdami "patinka" ir žaisti žaidimus, kaip " Farmville "yra naudingas socialinės žiniasklaidos patirtis daug. Tiesiog tai, kas yra negerai su tuo ?! Aš išgirsti jūsų paklausti su didėjančios tonas pasipiktinimo ir pasipiktinimą.

(Daugiau ...)

Žymės: , , , , , , , , ,