msgbartop

komentarai klausimais politikos, kultūros, aplinkosaugos ir technologijos
msgbarbottom

26 rugsėjis 12 Kaip sukurti Storify Slideshow iš Pinterest RSS


Tai labai lengva sukurti Ryšiai demonstraciją paimami iš Pinterest RSS. Tai gali būti visų jūsų pašarų Pinterest smeigtukai, ar smeigtukai iš konkrečios lentos. Norėdami užbaigti šią (maks.) paprasta pamoka, jums reikia Pinterest sąskaitą ir Storify sąskaitą.

(Daugiau ...)

Tags: , , , , , ,

07 spalis 11 Laikas permąstyti Steve Jobs iShrines?

steve jobs ishrine Nėra neseniai išliejimas emocijų per artimųjų Steve Jobs atsižvelgiant dalykų tiesiog šiek tiek per toli? Vidurnakčio budėjimuose prie "Apple" parduotuvės? Šventyklos? Milijonai tweets, dienoraščių, straipsnių suteikiantis beveik šventuoju kaip statusą ex "Apple" generalinis direktorius? Steve Jobs buvo tikrai fantastas. Taip, jis turėjo keletą nuostabių idėjų, bet priešingai populiarųjį įsitikinimu produktų, tokių kaip iPod , iPhone ir iPad, o jie gali būti transformuota vartotojų elektronikos rinkoje nėra tikėtina, kad išspręsti pasaulinio bado, energetikos krizė, GFC, klimato kaita ir terorizmas, karai.

Steve Jobs vyras, matyt, buvo arogantiškas, savanaudis ir neapdairus. Nors šie požymiai taip pat gali turėti padėjo jam rasti savo kelią į sėkmę jie būtų buvę sunkiai tikėtina, kad bus mielas tiems, kurie žinojo, Darbai asmeniškai. Matyt Darbas kreipėsi darbinius ryšius su panašaus požiūrio, nustatyti labai aukštus standartus ir nuolat mažinti iki ašarų tie, kurie neatitiko jo vizijos. (daugiau ...)

Tags: , , , , , , , , ,

06 spalis 11 Andrew Boltas: daugiau įžeidžiantis nei seksas su arkliu?

andrew bolt Neseniai gerai žinomas žurnalistas ir tinklaraštininkas Andrius Varžtas buvo nustatyta, kad pažeidus rasinės diskriminacijos įstatymas . Teisingumas Žmogžudysčių Bromberg rasti Bolt ir šaukliu Savaitės kartų pažeidė rasinės diskriminacijos aktą paskelbiant du straipsnius apie rasinę tapatybę esančios "klaidų sakant, iškraipo tiesą ir uždegiminių ir provokuojantis kalba", pranešė Herald Sun .

Ron Merkel QC, skundo pateikėjų, pasakė, kad narių grupės nebandoma uždaryti žodžio ar diskusijų apie rasinės tapatybės klausimais. A. Merkel Varžtas galėjo laisvai išreikšti savo nuomonę šiuo klausimu, tačiau neturėtų pasirinko atakuoti devynis asmenis, jis pavadintas jo stulpelių ir dienoraštį.

Daugelis iš mūsų, įskaitant ir mane, negali sutikti su Andrew Bolt savo nuomonę šiuo klausimu ir daugelis kitų. Nepriklausomai nutiko garsus posakis, kartais neteisingai priskirtas Voltaire kurių daugelis teisininko profesija yra mėgsta cituoju: "Aš nepatvirtinti, ką tu sakai, bet ginsiu iki mirties savo teisę pasakyti. "

Taip, yra klaidų skaičius BOLT "straipsnių apie šią temą. Ar Varžtas persekiojamas leidybos klaidų? Tiesa, turėjo faktai buvo pateikti tiksliai varžtas argumentai negalėjo išsilaikyti daug vandens. Pavyzdžiui, jis abejojo, vietinis advokatas Larisa Behrendt s Aboriginality , neteisingai nurodydamas, kad jos tėvas buvo vokiečių ir, kad ji kažkaip pašalpas, kurios turėtų būti iš vietinių žmonių teisė "Grynesniosios kraujo". Per kartais šildomas teismo biržose Varžtas darė išimtį prokuratūros palyginti diskusijų varžtais pažiūras nacių lenktynių įstatymų, holokausto ir eugenika. Varžtas teigė tiems, kurie nusprendė nustatyti su tik viena jų fone virš kito buvo prisidėti prie rasizmo ir atėjo prie mažiau dėmesio aktualiais švietimo, būsto, sveikatos ir skurdo kainą.

Įdomu pažymėti, kad anksčiau šiais metais, Larisa Berendt susilaukė kritikos po to, naudojant savo Twitter paskyrą apibūdinti žiūrėti zoofiliją televiziją kaip "mažiau nei įžeidžiantis Bess Kaina ", aborigenų moteris naudai radikaliai Northern Territory įsikišimo . "Aš žiūrėjau laidą, kur vaikinas mylėjosi su žirgu, ir aš tikiu, kad jis buvo mažesnis įžeidžiantis nei Bess Kaina." (daugiau ...)

Žymos: , , ,

04 rugpjūtis 10 Vartok, tylėti ir Die: A atsisveikinimas kelią pasiklysti

flock of sheep

Vaizdas per Vikipedija

Dauguma interneto vartotojų yra lurkers; pasyvūs vartotojai, kurie niekada generuoti bet kokį turinį, niekada dalyvauti diskusijose, niekada rašyti komentarus. Tai tam tikru laipsniu paaiškina nepaprastą sėkmę "Facebook" . Visur "Facebook" kaip mygtuko 'leidžia pasyvūs vartotojams bendrauti su interneto turiniu su paprastu spragtelėjimu; jums nereikia komentarą, jums nereikia naudotis savo smegenis ne visiems. Galbūt tai, kodėl socialinės žiniasklaidos platformų, tokių kaip "MySpace" buvo mažiau sėkmingas. Galite tinkinti "MySpace" profilių daug daugiau nei jūs galite su Facebook profilis, ypač jei esate patogiai naudojant šiek tiek html, bet jums tikrai reikia rašyti tam tikrą turinį, gauti ką nors iš jo. Paprastas faktas yra tai, dauguma žmonių tiesiog nedomina, kaip atrodo jų profilių puslapius. Siunčiamos keista trivialus pranešimą, spustelėdami "mėgsta" ir žaisti žaidimus kaip " Farmville "yra naudingas socialinės žiniasklaidos patirties daug. Tiesiog tai, kas negerai su tuo? Aš išgirsti jūsų paklausti su didėjančios tonas pasipiktinimą ir pasipiktinimo.

(Daugiau ...)

Žymės: , , , , , , , , ,