msgbartop

komentare dėl klausimų, politikoje, kultūros, aplinkoje ir technologijų
msgbarbottom

26 rugsėjis 12 Kaip Create a Storify Slideshow iš Pinterest RSS Feed

Tai labai lengva sukurti žinutę Įdedamas demonstraciją, gaunama iš tam Pinterest RSS pašarų įrašas. Tai gali būti iš visų jūsų pašarų pinterest smeigtukai, arba smeigtukai iš tam tikros lentos. Norėdami užbaigti šį (labai) paprastas pamoka, jums reikės a pinterest sąskaitą ir a Storify sąskaitą.

(Daugiau ...)

Tags: , , , , , ,

07 spalis 11 Laikas iki iš naujo permąstyti į Steve Jobs iShrines?

steve jobs ishrine Ar tai nėra Neseniai išliejimu emocijų virš iš kitko Steve darbo vietų kūrimo gniaužiantį dalykų, tiesiog šiek tiek per daug šiol? Vidurnakčio budėjimų bent "Apple" parduotuvėse? Šventyklos? Milijonai tweets, interneto dienoraščius, straipsnių, suteikiantį beveik šventuoju panašaus į statuso dėl produkto ex "Apple" CEO? Steve Jobs, žinoma, buvo aiškią ateities viziją. Taip, jis turėjo keletą nuostabių idėjas, bet Priešingai populiarių įsitikinimų produktų, tokių kaip į "iPod" , The iPhone "ir" į "iPad", tuo tarpu jie galėjo transformavo plataus vartojimo elektronikos rinką yra nėra tikėtina, kad išspręsti pasaulio alkį, energetinė krizė, GFC, klimato kaita ar terorizmas ir karai.

Steve Jobs, žmogus buvo, matyt, arogantiškas, savanaudis ir neapdairus. Nors šie atributai gerai gali padėjome jį į surasti jo kelią į sėkmę jie būtų buvę vargu ar tikėtina, kad būti mielas į tuos,, kad žinojo, Darbai asmeniškai. Matyt Darbas priartėjo dirbant santykius su panašiu požiūris, nustatant labai aukštus standartus ir reguliariai mažinant iki ašarų tiems, kurie krito Trumpai tariant apie jo vizija. (daugiau ...)

Tags: , , , , , , , , ,

06 spalis 11 Andriejus Varžtas: daugiau įžeidžiantis nei seksu su arklio?

andrew bolt Pastaruoju metu, gerai žinomas feljetonistas ir Bloggers Andriejus Varžtas buvo nustatyta, kad pažeidus rasine diskriminacija aktą . Teisingumas Žmogžudysčių Bromberg nustatė, Bolt ir Herald "ir Savaitinis Times" nepaisė atitinkamos rasine diskriminacija aktą, skelbdama dvi straipsnius apie rasinės identiteto, kuri, esančios "pasitakyti klaidų, Tiesą sakant, iškraipymai Of The tiesos ir uždegimine ir provokuojančių kalba", pranešė Herald Saulę .

Ronas A. Merkel,, QC, už skundo pateikėjų, sakė ten buvo iki grupės narių jokio mėginimas uždaryti žemyn laisvę kalboje ar diskusijų apie rasinių tapatyb ÷ s klausimais. Ponas A. Merkel sakė Varžtas buvo laisvas išreikšti savo nuomonę dėl šia tema tačiau tai neturėtų jau pasirinko į atakuoti devynis asmenis, jis pavadino į jo kolonų ir interneto dienoraštyje.

Daugelis iš mūsų, įskaitant save, gali ne sutinku su Andrew BOLT anketa iš nuomon ÷ mis apie šiuo klausimu ir daugelis kitų. Nepriklausomai nutiko prie garsaus posakį, kartais neteisingai priskirtą į Voltaire kurių daugelis į teisinį profesijos yra lubiący cituodamas: "Aš disapprove to, ką jūs pasakyti, bet Aš apginsiu iki mirties jūsų teisę pasakyti, kad tai. "

Taip, ten yra klaidų in BOLT 'straipsnių apie šioje temoje, skaičius. Ar Varžtas yra patrauktas baudžiamojon atsakomybėn už jų paskelbimą klaidų? Jis yra tiesa, kad turėjo faktai buvo pristatytas tiksliai BOLT anketa iš argumentai nebūtų palaikykite daug vandens,. Norėdami gauti Pavyzdžiui, jis abejojo, gimusios advokatas Larisa Behrendt '-ai Aboriginality , neteisingai nurodydama,, kad jos tėvas buvo vokiečių ir, kad ji yra kažkaip teigdamas, naudą, kad, turėtų būti iš vietinių žmonių į dešinę "Grynesniosios krauju". Per kartais, kaitintiems teismo biržose, Varžtas paėmė išimtį, į prokuratūrą anketa iš palyginimu diskusijų ir BOLT anketa iš vaizdu į nacių lenktynių įstatymų, kitų teisės holokausto ir eugeniką,. Varžtas įrodinėjo, tiems, kurie pasirinko siekiant nustatyti tik su viena daliai jų fone virš kito buvo prisidedant prie rasizmą ir atėjo ne iš mažiau dėmesio sąnaudų įtaką svarbiais klausimais, švietimo, būsto, sveikatos priežiūros ir skurdo.

Jis yra įdomu pažymėti, kad anksčiau tais metais, Larisa Berento pritraukė kritikos po to, kai, naudojant jos "Twitter" sąskaitą, kad apibūdinti, watching zoofiliją ant televiziją, kaip tai "mažiau įžeidžiantis nei Bess Kaina ", An aborigenų moteriai naudai radikalaus Northern Territory intervencijos . "Aš žiūrėdavau a šou, kur vaikinas, turėjo lytinių santykių su arklio ir aš tikiu, įsitikinkite, kad jis buvo mažiau įžeidžiantis nei Bess Price." (daugiau ...)

Tags: , , ,

04 10 rugpjūtis Vartok, Būkite "Silent ir Die: atsisveikinimas Atsižvelgdama į Przyczajony

flock of sheep

Vaizdas per "Wikipedia"

Didžioji dauguma interneto vartotojų yra lurkers; pasyvūs vartotojai, kurie niekada generuoti bet kokį turinį, niekada dalyvauti diskusijose, niekada galėtumėte rašyti komentarus. Ši iki tam tikro laipsnio paaiškina, kodėl neeilinį sėkmę "Facebook" . The Visur esantys "Facebook ', pavyzdžiui, mygtuką' leidžia pasyvūs vartotojai bendrauti su internetinėje turinio suderinamumą su paprastu spragtelėjimu; jūs neturite reikia pareikšti pastabas, jūs neturite reikia Pasinaudodami savo smegenis ne visiems. Galbūt ji taip pat, kodėl socialinės žiniasklaidos platformos, kaip antai "MySpace" buvę mažiau sėkmingas. Jūs galite tinkinti "MySpace" profilius didelį sandorį daugiau nei jūs galite su "Facebook" profilio, ypač jei jūs esate patogiai naudojant šiek tiek html, bet jūs tikrai reikia, kad galėtumėte šiek tiek turiniu, kad gautumėte nieko iš jį. Paprasta Faktas yra tai,, dauguma žmonių tiesiog nėra, domina, kaip rodomas jų profile puslapiai. Siunčiamos nelyginis trivialus pranešimą,, paspaudę nuorodą "sako, kad patinka 'ir žaisti žaidimai, pavyzdžiui," Farmville "yra apsimokėtų socialinės žiniasklaidos patirtis už daugelį. Tiesiog kas yra negerai su tuo ?! Aš išgirsti jūs paprašykite, turinčioms didėjančios tonas iš pasipiktinimo ir pasipiktinimą.

(Daugiau ...)

Žymos: , , , , , , , , ,