msgbartop

komentare klausimais politikoje, kultūros, aplinkosaugos ir technologijos
msgbarbottom

26 rugsėjis 12 Kaip Sukurti Storify Slideshow iš Pinterest RSS

Tai labai paprasta sukurti Ryšiai demonstraciją paimami iš Pinterest RSS. Tai gali būti visų jūsų pašarų Pinterest kaiščių arba segtukai iš tam tikro laive. Norėdami užbaigti šią (labai) paprastas pamoka, jums reikia Pinterest paskyrą ir Storify sąskaitą.

(Daugiau ...)

Žymos: , , , , , ,

07 spalis 11 Laikas permąstyti Steve Jobs iShrines?

steve jobs ishrine Ar ne neseniai išliejimas emocijų per kitko Steve Jobs atsižvelgiant dalykus tik šiek tiek per toli? Vidurnakčio budėjimų metu "Apple" parduotuvėse? Šventyklos? Milijonai tweets, dienoraščiai, straipsniai, suteikiantis beveik šventuoju, kaip statuso ex Apple CEO? Steve Jobs tikrai buvo mistikas. Taip, jis turėjo keletą nuostabių idėjų, bet priešingai populiarųjį įsitikinimu produktų, tokių kaip iPod , iPhone ir iPad, o jie galėjo transformuoti Consumer Electronics rinką nėra tikėtina, kad išspręsti badu, energetinė krizė, GFC, klimato kaita ar terorizmas ir karai.

Steve Jobs, vyras, matyt, buvo arogantiškas, savanaudis ir neapdairus. Nors šie požymiai taip pat galėjo padėti jam surasti savo kelią į sėkmę jie būtų buvę sunkiai gali būti mielas tiems, kurie žinojo Darbas asmeniškai. Matyt Darbas kreipėsi darbo santykius su panašiu požiūriu, nustatant labai aukštus standartus ir nuolat mažinti iki ašarų tiems, kurie neatitiko jo vizija. (daugiau ...)

Žymos: , , , , , , , , ,

06 spalis 11 Andriejus Boltas: daugiau įžeidžiantis nei seksas su arkliu?

andrew bolt Neseniai žinomas žurnalistas ir tinklaraštininkas Andrew Boltas buvo nustatyta, kad pažeidus rasine diskriminacija įstatymas . Teisingumo žmogžudysčių Bromberg rasti Bolt ir šaukliu Savaitės Times " pažeidė rasine diskriminacija įstatymas, skelbdama du straipsnius apie rasinę tapatybę esančios "klaidų sakant, iškraipymai tiesos ir uždegiminių ir provokuojantis kalba", pranešė Herald Sun .

Ronas Merkel QC už skundo, pasakė, kad buvo narių grupės nėra bandymas uždaryti žodžio laisvę ar diskusijos apie rasinius tapatybės klausimais. J. A. Merkel sakė Varžtas galėjo laisvai išreikšti savo nuomonę šiuo klausimu, tačiau tai neturėtų pasirinko atakuoti devynis asmenis jis pavadino jo kolonos ir dienoraštį.

Daugelis iš mūsų, įskaitant ir mane, negali sutikti su Andrew BOLT nuomonę šiuo klausimu ir daugelis kitų. Nepriklausomai nutiko garsus posakis, kartais neteisingai priskirta Voltaire, kuris daugeliui teisinės profesijos mėgsta cituoju: "Aš nepritaria, ką jūs kalbate, bet aš ginsiu iki mirties savo teisę pasakyti. "

Taip, yra klaidų Bolt "straipsnių šia tema, skaičius. Ar Varžto patrauktas baudžiamojon atsakomybėn už jų paskelbimą klaidų? Tiesa, kad buvo faktai buvo pateikti tiksliai BOLT argumentai nebūtų laikyti daug vandens. Pavyzdžiui, jis abejojo, gimusios advokatas Larisa Behrendt s Aboriginality , neteisingai nurodydama, kad jos tėvas buvo vokiečių ir kad ji kažkaip prašyti išmokų, kurios turėtų būti vietinių žmonių teisė "Grynesniosios kraujo". Per kartais šildomas teismo mainų, Boltas buvo išimtis prokuratūros palyginti diskusijų ir BOLT nuomonę nacių lenktynių įstatymus, holokausto ir eugenikos. Varžtas teigė tie, kurie pasirinko nustatyti tik vieną dalį savo fone virš kito buvo prisidėti prie rasizmo ir atėjo ne iš mažiau dėmesio išlaidų dėl svarbių klausimų, švietimo, būsto, sveikatos ir skurdo.

Įdomu pažymėti, kad anksčiau šiais metais, Larisa Berento susilaukė kritikos po to, kai naudojant savo Twitter sąskaitą apibūdinti žiūrėti zoofilija televizijoje kaip "mažiau nei įžeidžiantis Bess Kaina ", kaip aborigenų moteris naudai radikaliai Northern Territory įsikišimo . "Aš žiūrėjau laidą, kur vaikinas turėjo lytinių santykių su arkliu ir aš tikiu, kad jis buvo mažesnis nei įžeidžiantis Bess Kaina". (daugiau ...)

Tags: , , ,

04 rugpjūtis 10 Vartok, tylėti ir mirti: atsisveikinimas prieš pasiklysti

flock of sheep

Vaizdas per Vikipedija

Dauguma interneto vartotojų yra lurkers; pasyvūs vartotojai, kurie niekada sukurti bet kokį turinį, niekada dalyvauti diskusijose, niekada rašyti komentarus. Tai tam tikru laipsniu paaiškina neeilinį sėkmę Facebook . Visur Facebook ", pavyzdžiui, mygtuką" leidžia pasyvūs vartotojai bendrauti su interneto turiniu su paprastu spragtelėjimu; Jums nereikia komentuoti, jums nereikia naudotis savo smegenis ne visiems. Galbūt tai kodėl socialinės žiniasklaidos platformos, kaip antai , "MySpace" buvo mažiau sėkmingas. Galite tinkinti "MySpace" profilių daug daugiau nei jūs galite su Facebook profilis, ypač jei esate patenkintas naudojant mažai html, bet jums tikrai reikia rašyti tam tikrą kiekį gauti ką nors iš jo. Paprastas faktas yra, dauguma žmonių tiesiog nėra įdomu, kaip atrodo jų profilis puslapiai. Siunčiamos nelyginis trivialus pranešimą, paspauskite "patinka" ir žaisti žaidimus, kaip " Farmville "yra naudingas Social Media patirtis daug. Tiesiog kas yra negerai su tuo ?! Aš išgirsti jūsų paklausti, turinčioms didėjančios tonas pasipiktinimo ir pasipiktinimą.

(Daugiau ...)

Žymės: , , , , , , , , ,