msgbartop

komentarai klausimais politikoje, kultūros, aplinkos apsaugos ir technologijos
msgbarbottom

26 rugsėjis 12 Kaip Sukurti Storify Slideshow iš Pinterest RSS


Tai labai paprasta sukurti Ryšiai demonstraciją paimami iš Pinterest RSS. Tai gali būti visų jūsų pašarų Pinterest smeigtukai, ar smeigtukai iš tam tikro laive. Norėdami užbaigti šią (labai) paprasta pamoka, jums reikia Pinterest paskyrą ir Storify sąskaitą.

(Daugiau ...)

Tags: , , , , , ,

07 spalis 11 Laikas permąstyti Steve Jobs iShrines?

steve jobs ishrine Ar ne paskutinis išliejimas emocijų per artimųjų Steve Jobs atsižvelgiant dalykų tiesiog šiek tiek per toli? Vidurnakčio budėjimų metu "Apple" parduotuvių? Šventyklos? Milijonai tweets, dienoraščiai, straipsniai, suteikiantis beveik šventuoju panašaus statuso dėl ex "Apple" generalinis direktorius? Steve Jobs buvo tikrai viziją. Taip, jis turėjo keletą nuostabių idėjų, bet priešingai populiarųjį įsitikinimu produktų, tokių kaip iPod , iPhone ir iPad, o jie gali būti transformuota į vartotojų elektronikos rinkoje nėra tikėtina, kad išspręsti pasaulio bado, energetikos krizė, GFC, klimato kaita ir terorizmas, karai.

Steve Jobs vyras, matyt, buvo arogantiškas, savanaudis ir neapdairus. Nors šie požymiai taip pat gali padėjo jam rasti savo kelią į sėkmę jie būtų buvę vargu ar bus mielas tiems, kurie žinojo Darbas asmeniškai. Matyt Darbas kreipėsi darbo santykius su panašaus požiūrio, kuriame labai aukštus standartus ir reguliariai sumažinti iki ašarų tiems, kurie neatitiko jo vizijos. (daugiau ...)

Tags: , , , , , , , , ,

06 spalis 11 Andrew Boltas: daugiau įžeidžiantis nei seksas su arkliu?

andrew bolt Neseniai žinomas žurnalistas ir tinklaraštininkas Andrew Boltas buvo nustatyta, kad pažeidus rasine diskriminacija įstatymas . Teisingumo Žmogžudysčių Bromberg rasti Bolt ir Herald ir Savaitinė kartų pažeidė rasinės diskriminacijos įstatymą, paskelbdamas du straipsniai apie rasinę tapatybę, esančios "klaidų sakant, iškraipymai ir tiesos uždegiminių ir provokuojantis kalba", pranešė "Herald Sun .

Ron Merkel, QC, dėl skundo, pasakė, kad buvo per grupės narių ne bandymas uždaryti žodžio ar diskusijų apie rasinius tapatybės klausimais. J. Merkel Varžtas galėjo laisvai išreikšti savo nuomonę šiuo klausimu, tačiau tai neturėtų pasirinko atakuoti devynis asmenis, jis pavadintas jo kolonos ir dienoraščio.

Daugelis iš mūsų, įskaitant ir mane, negali sutikti su Andrew Bolt nuomonę šiuo klausimu ir daugelis kitų. Nepriklausomai nutiko garsaus posakio, kartais neteisingai priskirta Voltaire kurių daugelis teisinės profesijos mėgsta pacituoti: "Aš nepatvirtinti, ką jūs kalbate, bet ginsiu iki mirties savo teisę pasakyti ją. "

Taip, yra klaidų Bolt 'straipsnių šia tema skaičius. Ar Varžtas yra persekiojami skelbti klaidų? Tiesa, kad buvo faktai buvo pateikti tiksliai varžtas argumentai negalėjo išsilaikyti daug vandens. Pavyzdžiui, jis suabejojo ​​vietinių advokatas Larisa Behrendt 's Aboriginality , neteisingai nurodydamas, kad jos tėvas buvo vokiečių ir kad ji kažkaip prašyti išmokų, kurios turi būti iš vietinių žmonių teisė "Grynesniosios krauju". Per kartais šildomas teismo biržose Varžtas paėmė išimtis prokuratūros palyginti diskusijų ir varžtų pažiūras nacių rasių įstatymus, holokausto ir eugenika. Varžtas teigė tie, kurie pasirinko nustatyti tik viena dalis jų fone virš kito buvo prisidėti prie rasizmo ir atėjo į mažiau dėmesio išlaidų dėl svarbių klausimų, švietimo, būsto, sveikatos ir skurdo.

Įdomu pažymėti, kad anksčiau šiais metais, Larisa Berendtas susilaukė kritikos po to, kai naudojant savo Twitter sąskaitą apibūdinti žiūrėti zoofiliją televizijoje kaip "mažiau įžeidžiantis, nei Bess Kaina ", kaip aborigenų moteris naudai radikalaus Northern Territory įsikišimo . "Aš žiūrėdavau rodo, kur vaikinas turėjo lytinių santykių su arkliu, ir aš tikiu, kad ji buvo mažiau įžeidžiantis, nei Bess Kaina". (daugiau ...)

Žymos: , , ,

04 rugpjūtis 10 Vartok, tylėti ir mirti: atsisveikinimas Prieš pasiklysti

flock of sheep

Vaizdas per Vikipedija

Didžioji dauguma interneto vartotojų yra lurkers; pasyvūs vartotojai, kurie niekada sukurti bet kokį turinį, niekada dalyvauti diskusijose, niekada rašyti komentarus. Tai tam tikru laipsniu paaiškina neeilinį sėkmę "Facebook" . Visur Facebook ", kaip mygtukas" leidžia pasyvūs vartotojai bendrauti su interneto turiniu su paprastu spragtelėjimu; Jums nereikia komentuoti, jums nereikia naudotis savo smegenis ne visiems. Galbūt tai, kodėl socialinės žiniasklaidos platformos, kaip antai "MySpace" buvo mažiau sėkmingas. Galite tinkinti "MySpace" profilius daug daugiau nei jūs galite su Facebook profilis, ypač jei esate patogiai naudojant šiek tiek html, bet jums tikrai reikia rašyti tam tikrą kiekį gauti nieko iš jo. Paprastas faktas yra, dauguma žmonių tiesiog nėra įdomu, kaip atrodo jų profilis puslapiai. Siunčiamos nelyginis trivialus pranešimą, paspausdami "patinka" ir žaisti žaidimus, kaip " Farmville "yra naudingas socialinės žiniasklaidos patirties daug. Tiesiog tai, kas yra negerai su tuo ?! Aš išgirsti jūsų paklausti su didėjančios tonas pasipiktinimą ir pasipiktinimo.

(Daugiau ...)

Žymos: , , , , , , , , ,