msgbartop

komentarai klausimais politikoje, kultūros, aplinkos apsaugos ir technologijos
msgbarbottom

03 sausis 11 Blykstė neveikia Firefox? Sprendimas: kritimo

CHARLESTON, SC - NOVEMBER 29:  Rev. Dick Reed ...
Vaizdas Getty Images per daylife

Aš pastebėjau, kad tam tikrą laiką "Flash" nebuvo rodomas netinkamai Firefox. Tiesą sakant, ne rodyti ne visi, dar elgiasi absoliučiai visiškai paprastai Internet Explorer . Aš ignoravo tai, tačiau, kai jūs turite sukurti interneto puslapius, kad reikia šiek tiek Flash turinį problema tampa neįmanoma ignoruoti. Bandžiau įprastų Mozilla paramos forumus ir atėjau visoje naudingų puslapių, pavyzdžiui, " Flash "neveikia tinkamai po atnaujinimo į" Firefox 3.6.7 ", bet, žinoma, problema išliko. Bandžiau daug kitų GEDIMAI pataisymai, iš kurių kai kurie dalyvauja pašalinti iš naujo įdiegti Flash įskiepio , o kiti dalyvauja kuriant naują vartotojo aprašymą per Firefox. Aš pamečiau skaičių, kiek sprendimų aš bandžiau, bet nė vienas iš jų dirbo. Problema, atrodo, yra gana plačiai paplitęs sprendžiant pagal žmonių skaičių ataskaitinių Mozilla kad jie taip pat turi šią problemą.

Sprendimas buvo neįtikėtinai paprasta, kaip paprastai atsitinka, ...

Norėdami išspręsti šią problemą, viskas, ką aš padariau buvo: parsisiųsti ir įdiegti "Firefox 3.5" Gerai "," Firefox 3.5.x bus palaikomas su saugumo ir stabilumo atnaujinimus, kol rugpjūtis 2010, todėl tai tik laikinas sprendimas. Matyt Mozilla anksčiau ar vėliau išleisti oficialų fix šios problemos neabejotinai kyla iš kai tarp Firefox ir Windows nesuderinamumo (o aš sakiau, aš bėgu "Windows Vista" ?), bet kol jie bent jau galiu naudoti Firefox ir dar peržiūrėti Flash turinį .

Sustiprinti pagal Zemanta
Būkite Plepūnas, Pasidalink!

Žymos: , , , , , , , , ,

Reader Komentarai

  1. |

    Man reikia įdiegti Adobe Flash Player 10 "Internet Explorer / ir / Firefox visi tose pačiose process.Is tai įmanoma?

  2. |

    Šis forumas, atrodo, turi teisę į šią problemą išspręsti: http://en.kioskea.net/forum/affich-37967-download-adobe-flash-grotuvas-10-į-firefox-3

Palikite komentarą

CommentLuv ženklelis
:D:-):(:o8O:?8):lol::x:P:oops::cry::evil::twisted::roll::wink::!::?::idea::arrow::|:mrgreen: