msgbartop

komentarai klausimais politikos, kultūros, aplinkosaugos ir technologijos
msgbarbottom

03 sausis 11 Flash neveikia Firefox? Sprendimas: kritimo

Aš pastebėjau, kad tam tikrą laiką "Flash" nebuvo tinkamai rodomas Firefox. Tiesą sakant, ne rodyti visiems, tačiau elgiasi visiškai visiškai paprastai : "Internet Explorer . Aš ignoravo tai, tačiau, kai jūs turite sukurti interneto puslapius, kad reikia šiek tiek Flash turinį problema tampa neįmanoma ignoruoti. Bandžiau įprastų Mozilla paramos forumus ir atėjau visoje naudingų puslapių, tokių kaip " Flash "neveikia tinkamai po atnaujinimo į" Firefox 3.6.7 ", bet, žinoma, problema išliko. Bandžiau daug kitų GEDIMAI pataisymai, kai kurie iš jų dalyvauja pašalinti iš naujo įdiegti Flash įskiepio , o kiti dalyvauja kuriant naują vartotojo aprašymą per Firefox. Aš pamečiau skaičių, kiek sprendimai Bandžiau, bet nė vienas iš jų dirbo. Problema atrodo gana plačiai paplitęs sprendžiant iš žmonių ataskaitų Mozilla kad jie taip pat turi šią problemą skaičių.

Sprendimas buvo neįtikėtinai paprasta, kaip paprastai atsitinka ...

Norėdami išspręsti šią problemą, viskas, ką aš padariau buvo: atsisiųsti ir įdiegti "Firefox 3.5" Gerai "," Firefox 3.5.x bus palaikomas su saugumo ir stabilumo atnaujinimus kol Rgp 2010, kad tai tik laikinas sprendimas. Matyt Mozilla anksčiau ar vėliau išleisti oficialų fix šios problemos neabejotinai kyla iš kai tarp "Firefox" ir "Windows (aš paminėti Bėgu nesuderinamumo "Windows Vista" ?), bet kol jie bent aš galiu naudoti "Firefox" ir dar peržiūrėti Flash turinį .

Glaudesnis Zemanta
Būti Plepūnas, Pasidalink!

Žymos: , , , , , , , , ,

Skaitytojo Komentarai

  1. |

    Man reikia įdiegti "Adobe Flash Player 10" Internet Explorer / ir / Firefox visi tose pačiose process.Is tai įmanoma?

  2. |

    Šis forumas, atrodo, išspręsti šią problemą: http://en.kioskea.net/forum/affich-37967-download-adobe-flash-player-10-into-firefox-3

Palikite komentarą

CommentLuv ženklelis
:D:-):(:o8O:?8):lol::x:P:oops::cry::evil::twisted::roll::wink::!::?::idea::arrow::|:mrgreen: