msgbartop

komentarai klausimais politikoje, kultūros, aplinkos apsaugos ir technologijos
msgbarbottom

04 rugpjūtis 10 Vartok, tylėti ir mirti: atsisveikinimas Prieš pasiklysti

flock of sheep

Vaizdas per Vikipedija

Didžioji dauguma interneto vartotojų yra lurkers; pasyvūs vartotojai, kurie niekada sukurti bet kokį turinį, niekada dalyvauti diskusijose, niekada rašyti komentarus. Tai tam tikru laipsniu paaiškina neeilinį sėkmę "Facebook" . Visur Facebook ", kaip mygtukas" leidžia pasyvūs vartotojai bendrauti su interneto turiniu su paprastu spragtelėjimu; Jums nereikia komentuoti, jums nereikia naudotis savo smegenis ne visiems. Galbūt tai, kodėl socialinės žiniasklaidos platformos, kaip antai "MySpace" buvo mažiau sėkmingas. Galite tinkinti "MySpace" profilius daug daugiau nei jūs galite su Facebook profilis, ypač jei esate patogiai naudojant šiek tiek html, bet jums tikrai reikia rašyti tam tikrą kiekį gauti nieko iš jo. Paprastas faktas yra, dauguma žmonių tiesiog nėra įdomu, kaip atrodo jų profilis puslapiai. Siunčiamos nelyginis trivialus pranešimą, paspausdami "patinka" ir žaisti žaidimus, kaip " Farmville "yra naudingas socialinės žiniasklaidos patirties daug. Tiesiog tai, kas yra negerai su tuo ?! Aš išgirsti jūsų paklausti su didėjančios tonas pasipiktinimą ir pasipiktinimo.

Galbūt nieko, ypač kiek tai susiję su rinkodaros ir reklamos, kuris laimingai manipuliuoti beprasmių vartotojams. Daugelis, kurie bendradarbiauja su tokiomis strategijomis neįsivaizduoju jie yra išleisti pinigus kitų žmonių kišenių su mažai naudos sau. Asmeninė informacija slapta surinkta ir naudojama kontekstuose be žinios ar sutikimo įvairovė. Bet yra daugiau pasyvaus proto būsenos, nei tai.

Pasyvieji interneto vartotojai taip pat gali būti pasyvūs tėvai. Vaikams leidžiama augti su mažai kryptimi. Jie išvesti savo vertybes iš TV šou ir skelbimų, kad jie nuolat susiduria su, jau nekalbant apie žaidimus ir nuolat auga įvairių internetinės žiniasklaidos. Pasyvieji tėvai yra laimingi pastatyti vaikų priešais televizorių, kompiuterį ar žaidimų konsolę , nes ji saugo juos tyliai ir rami vaikai reikalauja daug mažiau jūsų dėmesio ir laiko. Vaikai pasyviųjų tėvai yra mažiau tikėtina, siekia aukštojo išsilavinimo ir nepanašu, kad patinka vykdyti santykius ar gerai apmokamas, tenkinančių karjerą. Jie yra labiau tikėtina, patenka į narkotikų ir alkoholio piktnaudžiavimo ir sudaryti iš kalėjimo gyventojų daugumą.

Pasyvieji interneto vartotojai taip pat yra daug labiau tikėtina, kad būti pasyvus, supasi rinkėjus. Tose šalyse, kuriose balsavimas nėra privalomas jie yra labai mažai tikėtina, kad kada nors balsuoti ne visiems. Jei jie turi balsuoti, jie dažnai priimti sprendimus, remiantis asmens apeliacinį skundą kandidato ar kuri pusė atrodo siūlo greitus dolerių. Jie paprastai nežino arba atsilieka rinkimų kampanijų klausimai ir greičiausiai bus lengvai įtakos ir manipuliuojama žiniasklaidos komentatorių ir reklamuotojams. Jie dažnai įtakoja į technologijų platformas, kurios yra tiesiogiai priešinasi jų pačių interesus.

Jei šie prieštaravimai tikrai atrodo problema, galbūt jūs turite perskaityti aukščiau pasyviai, jei jūs turite perskaityti ją visą. Tai triuizmas, kad jūs gaunate tiek, kiek iš gyvenimo, kaip jūs įdėti. Tas pats pasakytina ir naudojantis internetu. Tapimas politiškai ir socialiai žinoti yra galių ir gali padėti jums pagerinti savo gyvenimo kokybę, jau nekalbant, kad tų turite įtaką, pavyzdžiui, vaikų ir šeimos. Aktyviai dalyvauja interneto forumuose yra puikus būdas dalytis nuomonėmis ir vis daugiau sužino.

Priežastis avys sau leisti egzistuoti kaip objektų patogumo žmogui, nes jie negali kritinis mąstymas; Pagalvokite apie tai ...

Sustiprinti pagal Zemanta
Būkite Plepūnas, Pasidalink!

Žymos: , , , , , , , , ,

Reader Komentarai

 1. |

  Gaukite tašką apie tai, kad jūs gaunate tiek, kiek iš gyvenimo (ar internete, ar darbe, ar santuokos, ar dar ką nors), kaip jūs įdėti į jį.
  Tracy's paskutinis dienoraštyje .. Burka gali simbolizuoti daug dalykų

 2. |

  Ji atrodo gaila, kad technologija kaip proto bogglingly sudėtingas ir išplėstinę kaip kompiuteriai ir internetas yra naudojamas dėl dalykų, kurie iš esmės yra kasdieniškas ir banalus balsų dauguma. Gaila, bet vargu ar stebina.

 3. |

  "Pasyvieji interneto vartotojai taip pat yra daug labiau tikėtina, kad būti pasyvus, supasi rinkėjų."

  Štai ką aš turi susitarti dėl.
  Farmville Gift Card's paskutinis dienoraštyje .. Gauk nemokamą Farmville Gift Card

 4. |

  Rašau mokyklai laišką, kad bus išsiųstas į senatorius. Aš visada maniau, kad baigiasi ("nuoširdžiai", "tavo draugas" ir tt) turėjo būti suderinta su puslapio dešinėje su pavadinimu. Kitas studentas pagalvojau, kad tai buvo netiesa, ir aš mačiau jį abiem būdais. Ką manote?

 5. |

  Man patinka abi puses per ;-)

 6. |

  Rašau mokyklai laišką, kad bus išsiųstas į senatorius. Aš visada maniau, kad galūnė turėjo būti suderinta su puslapio dešinėje su pavadinimu. Kitas studentas pagalvojau, kad tai buvo netiesa, ir aš mačiau jį abiem būdais. Ką manote?

 7. |

  Aš paprastai bendrauti su draugais, taip pat žaisti facebook taikymo. Kai kurie žmonės gali atrodyti atitrūkusios tačiau jie gali būti suteikta galimybė bendrauti su žmonėmis per savo Farmville. Net naminių visuomenėje, žmonės galėtų palikti žinutę savo draugams. Aš nesu įsitikinęs, kad nepalankios sąlygos pasyvaus tėvų, tačiau jei tėvai nenori, tada jie gali jį pakeisti savimi auklėjimo.
  Rose's paskutinis dienoraštyje .. Kaip Pagalba Kažkas atsižvelgdama panikos priepuolis

 8. |

  Nice : D

  Sutinku!

 9. |

  Aš nekenčiu pasyvias interneto vartotojams. Manau, jie yra priežastis, kodėl mes turime šūdas kaip interneto cenzūros ir masinių kenkėjiškų programų problemų.

  Nice Post ", buvo gera skaityti :)

 10. |

  Sutinku; jie tikrai yra problemos dalis, o ne sprendimo dalis. Be to; jie nuobodu kaip pragaras!

 11. |

  Ačiū už komentarą ir ačiū už sumažės! :-)

 12. |

  Aš turi būti über-pasyvus, niekada net paspausti "patinka" mygtuką ... Baaaaaaaa. Ar senas avis išmokti naujų triukų? Koreliacijos tarp pasyvaus naudojimosi internetu ir yra pasyvūs kitų pastangomis idėja turi prasmę. Kitas veiksnys yra teorija iškelta Erikson į psichosocialinės raidos: jis teigia, vystymosi krizė kyla skirtingų gyvenimo etapais. Tai nėra, kol viduryje suaugus ar iššūkis būti kūrybingas, produktyvus ir nurturant naujos kartos paprastai paviršiaus. Iš Avid interneto vartotojų balsų dauguma dar turi būti pradėti šį etapą. Prieš pastaruosius prezidento rinkimus (Amerikoje) jaunimo rinkėjų aktyvumas buvo bedugnis. Istoriniai rinkėjų aktyvumas normos čia, JAV, atrodytų, patikrinti Erikson teorija. Kaip interneto Savy gyventojų amžiaus, gali vyrauti ryžtingesnis naudotis internetu. (Galime tikėtis)

 13. |

  "Kaip interneto Savy gyventojų amžiaus, gali vyrauti ryžtingesnis naudotis internetu. (Galime tikėtis) "Aš galvoju, kad priešais gali būti tiesa. Ilgalaikis interneto naudojimas, jei kartu su poveikio šlamštas, sukčiai ir tt yra linkęs padaryti vartotojai mažiau linkę aktyviai bendradarbiauti su internetinių bendruomenių. Jūsų vieta apie rinkėjų aktyvumu yra gerai padaryta; Australijoje balsavimas yra privalomas; tai nėra užtikrinti aktyvų dalyvavimą politikoje ir kaip mūsų gyvenimai yra paleisti tačiau neleidžia visiškai nutraukimą arba. Aš galvoju, kad galbūt pozicija aš paėmė į postą iš tikrųjų buvo pernelyg griežtas; pasyvūs interneto vartotojai bent naudoti technologiją, siekiant tam tikru tikslu. Labai daug kitos aktyviai pasipriešinti technologiją ir nori apsimesti, kad yra nesvarbus. Galbūt turėtume būti dėkingi už pasyvių vartotojų (prašome 'kaip' šiam įrašui!) : Wink:

Palikite komentarą

CommentLuv ženklelis
:D:-):(:o8O:?8):lol::x:P:oops::cry::evil::twisted::roll::wink::!::?::idea::arrow::|:mrgreen: