msgbartop

komentaras klausimus politikos, kultūros, aplinkos apsaugos ir technologijos
msgbarbottom

04 rugpjūtis 10 Vartok, tylėti ir mirti: atsisveikinimas prieš pasiklysti

flock of sheep

Vaizdas per Vikipedija

Didžioji dauguma interneto vartotojų yra lurkers; pasyvūs vartotojai, kurie niekada generuoti bet kokį turinį, niekada dalyvauti diskusijose, niekada rašyti komentarus. Tai tam tikru laipsniu paaiškina neeilinį sėkmę Facebook . Visur Facebook ", kaip mygtuką" leidžia pasyvūs vartotojai bendrauti su interneto turiniu su paprastu spragtelėjimu; Jums nereikia komentuoti, jums nereikia naudotis savo smegenis ne visiems. Galbūt tai kodėl socialinės žiniasklaidos platformos, kaip antai , "MySpace" buvo mažiau sėkmingas. Galite tinkinti "MySpace" profilių daug daugiau nei jūs galite su Facebook profilyje, ypač jei esate patenkintas naudojant mažai html, bet jums tikrai reikia rašyti tam tikrą kiekį gauti nieko iš jo. Paprastas faktas yra, dauguma žmonių tiesiog nedomina, kaip atrodo jų profilis puslapiai. Siunčiamos nelyginis trivialus pranešimą, paspausdami "patinka" ir žaisti žaidimus, kaip " Farmville "yra naudingas socialinės žiniasklaidos patirtis daug. Tiesiog tai, kas yra negerai su tuo ?! Aš išgirsti jūsų paklausti su didėjančios tonas pasipiktinimo ir pasipiktinimą.

Galbūt nieko, ypač kiek tai susiję su rinkodaros ir reklamuotojams, kurie laimingai manipuliuoti beprasmių vartotojams. Daugelis, kurie bendradarbiauja su tokiomis strategijomis neįsivaizduoju jie išleisti pinigus kitų žmonių kišenėse mažai naudos sau. Asmeninė informacija slapta surinkta ir naudojama kontekstuose be žinios arba leidimo įvairovė. Bet yra daugiau pasyvaus proto būsenos nei šis.

Pasyvieji interneto vartotojai taip pat gali būti pasyvūs tėvai. Vaikams leidžiama augti su mažai kryptimi. Jie išvesti savo vertybes iš TV šou ir skelbimų jie nuolat susiduria su, jau nekalbant apie žaidimus ir vis auga įvairių internetinės žiniasklaidos. Pasyvieji tėvai yra laimingi pastatyti vaikų priešais televizorių, kompiuterį ar žaidimų konsolę , nes ji saugo juos tyliai ir rami vaikai reikalauja daug mažiau jūsų dėmesio ir laiko. Vaikai pasyviųjų tėvai yra mažiau tikėtina, kad siekia aukštojo mokslo ir nepanašu, kad patinka vykdyti ryšius ar gerai apmokamas, tenkinančių karjerą. Jie yra labiau tikėtina, kad patekti į narkotikų ir alkoholio piktnaudžiavimo ir sudaryti iš kalėjimo gyventojų daugumą.

Pasyvieji interneto vartotojai taip pat yra daug labiau tikėtina, kad pasyvus, supasi rinkėjus. Šalyse, kuriose balsavimas nėra privalomas, jie yra labai mažai tikėtina, kad kada nors balsuoti ne visiems. Jei jie turi balsuoti, jie dažnai priimti sprendimus, remiantis asmens apeliacinį skundą kandidato ar kuri pusė atrodo siūlo greitai dolerių. Jie paprastai nežino arba atsilieka rinkimų kampanijų klausimai ir tikėtina, kad būtų lengvai įtakos ir manipuliuojama žiniasklaidos komentatorių ir reklamuotojams. Jie dažnai įtakoja į technologijų platformas, kurios yra tiesiogiai priešinasi savo interesus.

Jei šie prieštaravimai tikrai atrodo, kad problema, galbūt jūs perskaitėte aukščiau pasyviai, jei jūs turite perskaityti tai ne visi. Tai triuizmas, kad jūs gaunate tiek, kiek iš gyvenimo, kaip jūs įtraukėte. Tas pats pasakytina ir naudojantis internetu. Tapimas politiškai ir socialiai žinoti yra įgalinti ir gali padėti jums pagerinti savo gyvenimo kokybę, jau nekalbant, kad tų turite įtaką, pavyzdžiui, vaikų ir šeimos. Aktyviai dalyvauja interneto forumuose yra puikus būdas dalytis nuomonėmis ir vis daugiau sužino.

Priežastis avių sau leisti egzistuoti kaip objektų patogumo žmogui, nes jie negali kritinis mąstymas; Pagalvokite apie tai ...

Sustiprinti pagal Zemanta
Būkite Plepūnas, Pasidalink!

Žymės: , , , , , , , , ,

Reader komentarai

 1. |

  Gaukite tašką apie tai, kad jūs gaunate tiek, kiek iš gyvenimo (arba internete, arba darbas, arba santuokos, ar kas nors kitas), kaip jūs įdėti į jį.
  Tracy's paskutinis dienoraštyje .. Burka gali simbolizuoti daug dalykų

 2. |

  Ji atrodo gaila, kad technologija, kaip proto bogglingly sudėtingos ir Advanced kaip kompiuteriai ir internetas yra naudojamas dėl dalykų, kurie iš esmės yra kasdieniška ir banali dauguma. Gaila, bet nenuostabu.

 3. |

  "Pasyvus interneto vartotojai taip pat yra daug labiau tikėtina, kad pasyvus, supasi rinkėjus."

  Štai ką aš turi susitarti dėl.
  Farmville Gift Card's paskutinis dienoraštyje .. Gauti NEMOKAMAI Farmville Gift Card

 4. |

  Rašau mokyklai laišką, kad bus išsiųstas į senatorius. Aš visada maniau, kad baigiasi ("nuoširdžiai", "tavo draugas" ir tt) turėjo būti suderinta su puslapio dešinėje su pavadinimu. Kitas studentas pagalvojau, kad tai buvo netiesa, ir aš mačiau tai abiem būdais. Ką Jūs manote?

 5. |

  Man patinka tai abiem būdais per ;-)

 6. |

  Rašau mokyklai laišką, kad bus išsiųstas į senatorius. Aš visada maniau, kad galūnė turėjo būti suderinta su puslapio dešinėje su pavadinimu. Kitas studentas pagalvojau, kad tai buvo netiesa, ir aš mačiau tai abiem būdais. Ką Jūs manote?

 7. |

  Aš paprastai bendrauti su draugais, taip pat žaisti facebook taikymo. Kai kurie žmonės gali atrodyti atitrūkusios tačiau jie gali būti suteikta galimybė bendrauti su žmonėmis per savo Farmville. Net naminių visuomenėje, žmonės galėtų palikti žinutę su savo draugais. Aš nesu įsitikinęs, kad nepalankios sąlygos pasyvaus auklėjimo, bet jei tėvai nenori, tada jie galėtų pakeisti jį savimi auklėjimo.
  Rose's paskutinis dienoraštyje .. Kaip padėti Kažkas atsižvelgdama panikos priepuolis

 8. |

  Gražus : D

  Sutinku!

 9. |

  Aš nekenčiu pasyvių interneto vartotojų. Manau, jie yra priežastis, kodėl mes turime šūdas kaip interneto cenzūros ir masinių kenkėjiškų programų problemų.

  Nice post, buvo gera skaityti :)

 10. |

  Sutinku; jie tikrai problemos dalis, o ne sprendimo dalis. Be to; jie nuobodus, kaip pragaras!

 11. |

  Ačiū už pastabas ir ačiū už sumažės! :-)

 12. |

  Aš turi būti über-pasyvus, niekada net paspausti "patinka" mygtuką ... Baaaaaaaa. Ar senas avių išmokti naujų triukų? Koreliacijos tarp pasyvaus interneto naudojimo ir yra pasyvūs kitų siekiams idėja turi prasmę. Kitas veiksnys yra teorija iškelta Erikson apie psichosocialinės raidos: jis teigia, vystymosi krizė kyla skirtingų gyvenimo etapais. Tai ne iki vidutinio suaugus ar iššūkis būti kūrybingi, produktyvus ir nurturant naujos kartos paprastai paviršiaus. Nuo Avid interneto vartotojų balsų dauguma dar turi būti pradėti šį etapą. Prieš paskutinę prezidento rinkimų (Amerikoje) jaunimo rinkėjų aktyvumas buvo apgailėtinas. Istoriniai rinkėjų normos čia JAV atrodytų patikrinti Erikson teoriją. Kaip interneto Savy gyventojų amžiaus, gali vyrauti ryžtingesnis naudotis internetu. (Galime tikėtis)

 13. |

  "Kaip interneto Savy gyventojų amžiaus, gali vyrauti ryžtingesnis naudotis internetu. (Galime tikėtis) "Aš galvoju, kad priešais gali būti tiesa. Ilgalaikis interneto naudojimas, jei kartu su poveikio šlamštas, sukčiai ir tt yra linkęs padaryti vartotojai mažiau linkę aktyviai bendradarbiauti su internetinių bendruomenių. Jūsų klausimas apie rinkėjų yra gerai padaryta; Australijoje balsavimas yra privalomas; tai nėra užtikrinti aktyvų dalyvavimą politikoje ir kaip mūsų gyvenimas yra paleisti, bet neleidžia visiškai nutraukimą arba. Aš galvoju, kad galbūt pozicija aš paėmė į postą iš tikrųjų buvo per griežta; pasyvūs interneto vartotojai bent naudoti technologiją, siekiant tam tikru tikslu. Labai daug kiti aktyviai pasipriešinti technologijas ir nori apsimesti, kad yra nesvarbus. Galbūt turėtume būti dėkingi už pasyvių vartotojų (prašome ", pavyzdžiui," šio posto!) : Wink:

Palikite komentarą

CommentLuv ženklelis
:D:-):(:o8O:?8):lol::x:P:oops::cry::evil::twisted::roll::wink::!::?::idea::arrow::|:mrgreen: