msgbartop

komentarai klausimais politikos, kultūros, aplinkosaugos ir technologijos
msgbarbottom

04 rugpjūtis 10 Vartok, tylėti ir Die: A atsisveikinimas kelią pasiklysti

flock of sheep

Vaizdas per Vikipedija

Dauguma interneto vartotojų yra lurkers; pasyvūs vartotojai, kurie niekada generuoti bet kokį turinį, niekada dalyvauti diskusijose, niekada rašyti komentarus. Tai tam tikru laipsniu paaiškina nepaprastą sėkmę "Facebook" . Visur "Facebook" kaip mygtuko 'leidžia pasyvūs vartotojams bendrauti su interneto turiniu su paprastu spragtelėjimu; jums nereikia komentarą, jums nereikia naudotis savo smegenis ne visiems. Galbūt tai, kodėl socialinės žiniasklaidos platformų, tokių kaip "MySpace" buvo mažiau sėkmingas. Galite tinkinti "MySpace" profilių daug daugiau nei jūs galite su Facebook profilis, ypač jei esate patogiai naudojant šiek tiek html, bet jums tikrai reikia rašyti tam tikrą turinį, gauti ką nors iš jo. Paprastas faktas yra tai, dauguma žmonių tiesiog nedomina, kaip atrodo jų profilių puslapius. Siunčiamos keista trivialus pranešimą, spustelėdami "mėgsta" ir žaisti žaidimus kaip " Farmville "yra naudingas socialinės žiniasklaidos patirties daug. Tiesiog tai, kas negerai su tuo? Aš išgirsti jūsų paklausti su didėjančios tonas pasipiktinimą ir pasipiktinimo.

Galbūt nieko, ypač kiek tai susiję su rinkodaros ir reklamos, kurie laimingai manipuliuoti lėkštas vartotojams. Daugelis tų, kurie bendradarbiauja su šių strategijų neįsivaizduoju, jie išleisti pinigus kitų žmonių kišenėse mažai naudos sau. Asmeninė informacija yra slapta surinkta ir naudojama situacijose be žinios arba leidimo įvairovė. Bet yra daugiau pasyvus būsena nei šis.

Pasyvūs interneto vartotojai taip pat gali būti pasyvūs tėvai. Vaikams leidžiama augti su mažai kryptimi. Jie išvesti savo vertybes iš televizijos laidų ir reklamos jie nuolat veikiami, jau nekalbant apie žaidimus ir su vis didėjančiu įvairių interneto žiniasklaida. Pasyvūs tėvai yra laimingi parkas vaikams priešais televizoriaus, kompiuterio ar žaidimų konsolės , nes ji saugo juos tyliai ir ramiai vaikai reikalauja daug mažiau savo dėmesio ir laiko. Vaikai pasyviųjų tėvai yra mažiau linkę siekti aukštojo mokslo ir nepanašu, kad patinka pasitenkinimo santykius ar gerai apmokamas, pasitenkinimą karjerą. Jie yra labiau tikėtina, kad į narkotikų ir alkoholio piktnaudžiavimo ir sudaryti iš kalėjimo gyventojų daugumą.

Pasyvūs interneto vartotojai taip pat yra daug labiau tikėtina, kad būti pasyvūs, supasi rinkėjai. Tose šalyse, kuriose balsavimas nėra privalomas, jie yra mažai tikėtina, kad kada nors balsuoti ne visi. Jei jie turi balsuoti, jie dažnai priima sprendimus, remiantis asmens skundą kandidatu arba iš kurios pusės, atrodo, siūlo greitus dolerių. Jie paprastai nežino, ar klausimai, už rinkimų kampanijų ir gali būti lengvai įtakos ir manipuliuojama žiniasklaidos komentatorių ir reklamuotojams. Jie dažnai įtakoja remdama platformas, kurios tiesiogiai prieštarauja jų pačių interesus.

Jei šie prieštaravimai tikrai atrodo problema, galbūt jūs turite perskaityti aukščiau pasyviai jei skaityti tai ne visi. Tai gerai žinoma, kad jums gauti kuo daugiau iš gyvenimo, kaip jūs įtraukėte in Tas pats pasakytina ir naudojantis internetu. Tampa politiškai ir socialiai žino suteikti daugiau galių ir gali padėti jums pagerinti savo gyvenimo kokybę, jau nekalbant, kad tų turite įtaką, pavyzdžiui, vaikų ir šeimos. Aktyviai dalyvauja interneto forumuose yra puikus būdas dalytis nuomonėmis ir vis daugiau sužino.

Priežastis avių sau leisti egzistuoti kaip objektų patogumo žmogui, nes jie negali kritiškos minties; galvoti apie tai ...

Glaudesnis Zemanta
Būti Plepūnas, Pasidalink!

Žymės: , , , , , , , , ,

Skaitytojo Komentarai

 1. |

  Gauti savo tašką apie tai, kad jums gauti kuo daugiau iš gyvenimo (ar internete ar darbe, ar santuokos, ar dar ką nors), kaip jūs įtraukėte į jį.
  Tracy paskutinį dienoraštyje .. Burka gali simbolizuoti daug dalykų

 2. |

  Atrodo, gaila, kad technologija kaip protas bogglingly sudėtingas ir pažangios kaip kompiuteriai ir internetas yra naudojamas dėl dalykų, kurie iš esmės yra žemiškas ir banalus dauguma. Gaila, bet vargu ar stebina.

 3. |

  "Pasyvieji interneto vartotojai taip pat yra daug labiau tikėtina, kad būti pasyvūs, supasi rinkėjai."

  Thats, ką aš turi susitarti dėl.
  Farmville Dovanų kuponai paskutinį dienoraštyje .. Get a Free Farmville dovanų kortelė

 4. |

  Rašau mokyklai laišką, kuris bus išsiųstas į senatorius. Aš visada maniau, kad galūnė ("nuoširdžiai", "tavo draugas" ir tt) turėjo būti suderinta su puslapio dešinėje su pavadinimu. Kitas studentas pagalvojau, kad tai nebuvo tiesa, ir aš mačiau jį į abi puses. Ką manote?

 5. |

  Man patinka abi puses per ;-)

 6. |

  Rašau mokyklai laišką, kuris bus išsiųstas į senatorius. Aš visada maniau, kad galūnė turėjo būti suderinta su puslapio dešinėje su pavadinimu. Kitas studentas pagalvojau, kad tai nebuvo tiesa, ir aš mačiau jį į abi puses. Ką manote?

 7. |

  Aš paprastai bendrauti su draugais, taip pat žaisti facebooke taikymo. Kai kurie žmonės gali atrodyti atitrūkusios, bet jie galėtų būti suteikta galimybė bendrauti su žmonėmis per savo Farmville. Net Pet Society, žmonės galėtų palikti žinutę savo draugams. Aš nesu įsitikinęs, kad nepalankios sąlygos pasyvaus auklėjimo, bet jei tėvai nenorėtų, kad tada jie galėtų jį pakeisti savimi tėvų.
  Rose paskutinį dienoraštyje .. Kaip padėti Kažkas Atsižvelgdama panikos priepuolis

 8. |

  Gražus : D

  Sutinku!

 9. |

  Aš nekenčiu pasyvių interneto vartotojų. Manau, jie yra priežastis, kodėl mes turime šūdas kaip interneto cenzūros ir masinių kenkėjiškų programų problemų.

  Nice post, buvo gera skaityti :)

 10. |

  Sutinku; jie tikrai yra problemos, o ne sprendimo dalis. Be to; jie nuobodus, kaip pragaras!

 11. |

  Ačiū už komentarą ir ačiū už sumažės! :-)

 12. |

  Aš turi būti über-pasyvus, niekada net paspausti "patinka" mygtuką ... Baaaaaaaa. Ar senas avis išmokti naujų triukų? Koreliacijos tarp pasyvaus interneto naudojimo ir yra pasyvūs kitų pastangomis idėja prasminga. Kitas veiksnys yra teorija pasidengti Erikson į psichosocialinės raidos: jis teigia vystymosi krizes susidaro skirtingu gyvenimo etapais. Teks palaukti, kol viduryje suaugus daro iššūkį būti kūrybingas, produktyvus, ir nurturant naujos kartos paprastai paviršiaus. Avid interneto vartotojų balsų dauguma dar turi būti pradėti šį etapą. Prieš pastaruosius prezidento rinkimus (Amerikoje) jaunimo rinkėjų aktyvumas buvo bedugnis. Istoriniai rinkėjų aktyvumas normos čia JAV atrodytų patikrinti Erikson teorija. Kaip interneto Savy gyventojų amžiaus, gali vyrauti ryžtingesnis naudotis internetu. (Galime tikėtis)

 13. |

  "Kaip interneto Savy gyventojų amžiaus, gali vyrauti ryžtingesnis naudotis internetu. (Galime tikėtis): "Aš galvoju, kad priešingai, gali būti tiesa. Ilgalaikis interneto naudojimas, jei kartu su poveikio šlamštas, sukčiavimo ir tt yra linkęs padaryti vartotojai mažiau linkę aktyviai bendradarbiauti su internetinių bendruomenių. Jūsų vieta apie rinkėjų aktyvumas yra gerai padaryta; Australijoje balsavimas yra privalomas; tai nereiškia, užtikrinti aktyvų dalyvavimą politikoje ir kaip mūsų gyvenimas yra paleisti, tačiau neleidžia visiškai pasitraukimą arba. Aš galvoju, kad galbūt pozicija aš paėmė į postą iš tikrųjų buvo per griežta; pasyvūs interneto vartotojai ne mažiau kaip naudoti technologiją, siekiant tam tikru tikslu. Labai daug kiti aktyviai priešintis technologiją ir nori apsimesti, kad yra netinkamas. Galbūt turėtume būti dėkingi už pasyvių vartotojų (prašome "panašus į" this Post!) : Wink:

Palikite komentarą

CommentLuv ženklelis
:D:-):(:o8O:?8):lol::x:P:oops::cry::evil::twisted::roll::wink::!::?::idea::arrow::|:mrgreen: