msgbartop

komentář k otázkám v politice, kultuře, životním prostředí a technologie
msgbarbottom

02.06.12 Spodní prádlo fotbal: Y-přední fotbal poskytne rovnováhu

Seattle Mist vs. San Diego Seduction of the Li...

Seattle Mist vs San Diego Seduction na Lingerie Football League hry, 11Sep09. (Foto kredit: Wikipedia)

Rozsáhlé protesty pozdravil je exhibiční utkání se bude hrát o 32 žen z amerického Lingerie Football League na Acer Arena dnes. Jména jako "Acer Arena" a dalších místech, jako jsou " Centrebet stadionu "vám může poskytnout vodítko, že jediný lpění na zisku motivuje fotbalové ligy s malým ohledem na cokoliv jiného. Sportovní ideály fair play a hrát pro lásku ke hře vzali na zadním sedadle do zuřivého honu za $ $ $ na nějakou dobu. Měli bychom být opravdu překvapeni, že cynický cvičení v propagaci jako " spodní prádlo fotbalu ", se chystá vzít držení v Austrálii ? Feministky v 60. a 70. letech mohla spálil své podprsenky; ženy v tomto století šťastně nosit nic jiného poskytnout podívanou pro televizní kamery a poskytovat podporu v hodnocení. Germaine Greer by se obrací v hrobě, kdyby byla mrtvá. (více ...)

Tagy: , , , , ,

17.dubna 12 Dawkins vs Pell o # QandA: Šmudla otázky z natvrdlý publikum

Richard Dawkins se vyjádřil, protože této diskuse, že byl zklamán ve svém výkonu, obviňovat částečně svůj jet lag, ale také "... je úžasný zaujatost publika, a zadruhé, rušící předsedu."

Během debaty, Dawkins opakovaně žádal některé členy publika s důvěřivosti: proč je to legrační? Opravdu by měl být schopen odpovědět na svou vlastní otázku, aniž by přemýšlel o tom příliš mnoho.

(Více ...)

Tagy: , , , , , , ,

10.07.11 lord Monckton týkající se Marty Feldman?

marty feldman and lord monckton Je Lord Monckton týkající se Marty Feldman ? Ty by mohly být odpuštěno si mysleli, že jsou tatáž osoba; podobnost je pozitivně záhadná. FYI , pán vlevo je Christopher Monckton, 3. vikomt Monckton of Brenchley , zástupce vůdce Strany nezávislosti Spojeného království a slavné klimatu skeptik. Na snímku vpravo je Marty Feldman, anglický spisovatel komedie, komik a herec, který hrál v řadě britských televizních zábavných pořadů, včetně Konečně 1948 přehlídky , a Marty. (více ...)

Tags: , , , , , , ,