msgbartop

komentář k otázkám politiky, kultury, životního prostředí a technologie
msgbarbottom

02.06.12 Lingerie fotbal: Y-front fotbal by poskytoval rovnováhu

Seattle Mist vs. San Diego Seduction of the Li...

Seattle Mist vs. San Diego Seduction hry Lingerie Football League, 11Sep09. (Foto kredit: Wikipedia)

Rozsáhlé protesty pozdravil o exhibiční utkání se hrají 32 žen z amerického Lingerie Football League na Acer Arena dnes. Jména jako "Acer Arena" a dalších místech, jako je " Centrebet stadionu "vám může napovědět, že jediný lpění na zisku motivuje fotbalové ligy s malou úvahu na nic jiného. Sportovní ideály fair play a hrát pro lásku ke hře vzali na zadním sedadle do zuřivého honu za $$$ na nějakou dobu. Měli bychom být opravdu překvapeni, že cynický cvičení do podpory jako " spodní prádlo fotbal ", se chystá vzít držení v Austrálii ? Feministky v 60. a 70. let, může mít jejich zapálil podprsenky; ženy v tomto století se spokojeně nosit nic jiného poskytnout podívanou pro televizní kamery a poskytovat podporu v hodnocení. Germaine Greer bude otáčet v hrobě, kdyby byla mrtvá. (více ...)

Tagy: , , , , ,

17.dubna 12 Dawkins vs Pell na #QandA: Šmudla Dotazy z natvrdlý publikum

Richard Dawkins okomentoval od této diskuse, že byl zklamán jeho výkonu, vinu částečně jeho jet lag, ale také "... ohromující zaujatost publika, a jednak, rušící předsedu."

Během rozpravy, Dawkins opakovaně žádal některé členy publika s důvěřivosti: Proč je to tak legrační? Opravdu měl byli schopni odpovědět na jeho vlastní otázku, aniž by přemýšlel o tom příliš mnoho.

(Více ...)

Tags: , , , , , , ,

10.07.11 Is Lord Monckton souvisí Marty Feldman?

marty feldman and lord monckton Lord Monckton souvisí Marty Feldman ? Ty by mohly být odpuštěno si mysleli, že jsou tatáž osoba; podobnost je pozitivně zvláštní. S pozdravem , pán nalevo je Christopher Monckton, 3. vikomt Monckton of Brenchley , zástupce vůdce Strany nezávislosti Spojeného království a proslulé klimatické skeptik. Na snímku vpravo je Marty Feldman, anglický spisovatel komedie, komik a herec, který hrál v řadě britských televizních zábavných pořadů, včetně konečně v roce 1948 Show a Marty. (více ...)

Tagy: , , , , , , ,