msgbartop

Komentář k otázkám politiky, kultury, životního prostředí a technologie
msgbarbottom

02.06.12 Lingerie fotbal: Y-přední fotbal poskytne rovnováhu

Seattle Mist vs. San Diego Seduction of the Li...

Seattle Mist vs San Diego Seduction hry Lingerie Football League, 11Sep09. (Foto kredit: Wikipedia)

Rozsáhlé protesty přivítal o exhibiční utkání se hrají 32 žen z USA Lingerie Football League na Acer Arena dnes. Jména jako "Acer Arena" a dalších místech, jako je " Centrebet Stadium "vám může napovědět, že jediný lpění na zisku motivuje fotbalové ligy s malým ohledem na nic jiného. Sportovní ideály fair play a hrát pro lásku ke hře vzali zadní sedadlo do zuřivého honu na $$$ na nějakou dobu. Měli bychom být opravdu překvapeni, že cynický cvičení v propagaci jako " spodní prádlo fotbalu ", se chystá vzít držení v Austrálii ? Feministky v 60. a 70. letech může být spálen své podprsenky; ženy v tomto století šťastně nosit nic jiného poskytnout podívanou pro televizní kamery a poskytovat podporu v hodnocení. Germaine Greer by znamenalo v hrobě, kdyby byla mrtvá. (více ...)

Tagy: , , , , ,

17.dubna 12 Dawkins vs Pell na #QandA: Šmudla otázky z natvrdlý publikum

Richard Dawkins okomentoval od této debaty, že byl zklamán ve svém výkonu, obviňovat částečně svůj jet lag, ale také "... ohromující zaujatost publika, a jednak rušící předsedu."

Během rozpravy, Dawkins opakovaně žádal některé členy publika s důvěřivosti: Co je na tom k smíchu? Opravdu by měl být schopen odpovědět na svou otázku, aniž by přemýšlel o tom příliš mnoho.

(Více ...)

Tags: , , , , , , ,

10.07.11 Is Lord Monckton týkající se Marty Feldman?

marty feldman and lord monckton Lord Monckton týkající se Marty Feldman ? Ty by mohly být odpuštěno si mysleli, že jsou jedna a tatáž osoba; podobnost je pozitivně zvláštní. FYI , pán vlevo je Christopher Monckton, 3. vikomt Monckton of Brenchley , zástupce vůdce Strany nezávislosti Spojeného království a slavné klimatu skeptik. Na snímku vpravo je Marty Feldman, anglický komedie spisovatel, komik a herec, který hrál v řadě britských televizních zábavných pořadů, včetně konečně 1948 Show a Marty. (více ...)

Tags: , , , , , , ,