msgbartop

komentář na otázky v politice, kultuře, životním prostředí a technologie
msgbarbottom

2.6.12 Spodní prádlo fotbal: Y-Přední fotbal by poskytovat rovnováhu

Seattle Mist vs. San Diego Seduction of the Li...

Seattle Mist vs. San Diego Seduction hry Lingerie Football League, 11Sep09. (Foto kredit: Wikipedia)

Rozšířené protesty pozdravil o exhibiční utkání se hrají 32 žen z amerického Lingerie Football League na Acer Arena dnes. Jména jako "Acer Arena", a další místa, jako je " Centrebet stadionu 'vám může poskytnout vodítko, že jediný zlobil se honba za ziskem motivuje fotbalové ligy s malým ohledem na cokoliv jiného. Sportovní ideály fair play a hraní pro lásku hry vzali na zadním sedadle na zuřivého honu na $$$ na nějakou dobu. Měli bychom být opravdu překvapeni, že cynický cvičení v podpoře jako " spodní prádlo fotbalu ", se chystá vzít držení v Austrálii ? Feministky v 60. a 70. let, může mít jejich zapálil podprsenky; ženy v tomto století šťastně nosit nic jiného poskytnout podívanou pro televizní kamery a poskytovat podporu v hodnocení. Germaine Greer by se otáčet v hrobě, kdyby byla mrtvá. (více ...)

Tagy: , , , , ,

17.dubna 12 Dawkins vs Pella na #QandA: Šmudla Dotazy z natvrdlý Audience

Richard Dawkins okomentoval od této debaty, že byl zklamán ve svém výkonu, obviňovat částečně svůj jet lag, ale také "... udivující zaujatost publika, a jednak, interferenčního předsedu."

Během rozpravy, Dawkins opakovaně žádal některé členy publika s důvěřivosti: proč je to, že k smíchu? Opravdu měl byli schopni odpovědět na jeho vlastní otázku, aniž by přemýšlel o tom příliš mnoho.

(Více ...)

Tagy: , , , , , , ,

10.07.11 Is Lord Monckton souvisí Marty Feldman?

marty feldman and lord monckton Lord Monckton souvisí Marty Feldman ? Ty by mohly být odpuštěno si mysleli, že jsou tatáž osoba; podobnost je pozitivně zvláštní. FYI , pán nalevo je Christopher Monckton, 3. vikomt Monckton of Brenchley , zástupce vůdce Strany nezávislosti Spojeného království a slavný klimatu skeptik. Na snímku vpravo je Marty Feldman, anglický spisovatel komedie, komik a herec, který hrál v řadě britských televizních zábavných pořadů, včetně konečně 1948 Show , a Marty. (více ...)

Tagy: , , , , , , ,