msgbartop

komentář k otázkám v politice, kultuře, životním prostředí a technologie
msgbarbottom

3.1.11 Flash nefunguje ve Firefoxu? Řešení: downgrade

CHARLESTON, SC - NOVEMBER 29:  Rev. Dick Reed ...
Image by Getty Images přes @ daylife

Všiml jsem si, že na nějakou dobu Flash nebyly zobrazeny správně v prohlížeči Firefox. Ve skutečnosti, nezobrazuje vůbec, ale chová naprosto naprosto normálně v aplikaci Internet Explorer . Jsem si toho nevšímal, ale když budete mít za úkol vytvořit webové stránky, které vyžadují nějaký obsah Flash problém je nemožné ignorovat. Snažil jsem se obvyklé Mozilla fóra podpory a narazil na užitečné stránky, jako je " Flash nefunguje správně po aktualizaci na Firefox 3.6.7 ", ale samozřejmě, problém zůstal. Zkoušel jsem mnoho jiných potíží natáčení opravy, z nichž některé se podílejí odinstalování a pak znovu nainstalovat Flash plugin zatímco jiní zapojený vytvoření nového uživatelského profilu do Firefoxu. Ztratil jsem počítat, kolik řešení jsem se snažil, ale žádný z nich pracoval. Problém se zdá být poměrně rozšířené Soudě podle počtu lidí, kteří hlášení Mozille, že i oni mají tento problém.

Řešení bylo neuvěřitelně jednoduché, jak je obvykle případ ...

Chcete-li vyřešit tento problém, všechno, co jsem udělal, bylo: stáhnout a nainstalovat Firefox 3.5 Dobře, Firefox 3.5.x být zachována bezpečnost a stabilitu aktualizací až do srpna 2010, aby je to jen dočasné řešení. Pravděpodobně Mozilla bude dříve nebo později uvolní oficiální opravu tohoto problému, který nepochybně vyplývá z nějaké nekompatibility mezi Firefox a Windows (Zmínil jsem Běžím Windows Vista ?), ale dokud se to aspoň můžu použít Firefox a stále zobrazit obsah Flash .

Zvětšený Zemanta
Být společenský, Share!

Tagy: , , , , , , , , ,

Posudek Komentáře

  1. |

    Potřebuji nainstalovat Adobe Flash Player 10 pro Internet Explorer / a / Firefox všichni ve stejných process.Is to možné?

  2. |

    Toto fórum se zdá, že řešení tohoto problému: http://en.kioskea.net/forum/affich-37967-download-adobe-flash-player-10-into-firefox-3

Zanechat komentář

CommentLuv odznak
:D:-):(:o8O:?8):lol::x:P:oops::cry::evil::twisted::roll::wink::!::?::idea::arrow::|:mrgreen: