msgbartop

Komentář k otázkám politiky, kultury, životního prostředí a technologie
msgbarbottom

3.1.11 Flash nefunguje ve Firefoxu? Řešení: downgrade

CHARLESTON, SC - NOVEMBER 29:  Rev. Dick Reed ...
Obraz v Getty Images přes daylife

Všiml jsem si, že na nějakou dobu Flash nebyly zobrazeny správně v prohlížeči Firefox. Ve skutečnosti, nezobrazuje vůbec, přesto se chová naprosto naprosto normálně v aplikaci Internet Explorer . Jsem si toho nevšímal, ale když máte navrhnout webové stránky, které vyžadují nějaký obsah Flash problém nemožné ignorovat. Snažil jsem se obvyklé Mozilla fóra podpory a narazil na užitečné stránky, jako je " Flash nefunguje správně po aktualizaci Firefoxu 3.6.7 ", ale samozřejmě, problém zůstal. Zkoušel jsem mnoho jiných potíží natáčení chyb, z nichž některé se podílejí odinstalovat a pak znovu nainstalovat Flash plugin , zatímco jiní zapojený vytvoření nového uživatelského profilu ve Firefoxu. Ztratil jsem počítat, kolik řešení jsem se snažil, ale žádný z nich pracoval. Problém se zdá být poměrně rozšířené, soudě podle počtu lidí, kteří hlášení Mozille, že i oni mají tento problém.

Řešení bylo neuvěřitelně jednoduché, jak je obvykle případ ...

Chcete-li vyřešit tento problém, vše, co jsem udělal, bylo,: stáhnout a nainstalovat Firefox 3.5 Dobře, Firefox 3.5.x být zachována bezpečnost a stabilitu aktualizací až do srpna 2010, takže je to jen dočasné řešení. Pravděpodobně Mozilla dříve či později vydat oficiální opravu tohoto problému, který nepochybně vyplývá z nějaké nekompatibility mezi Firefox a Windows (Zmínil jsem se, běžím Windows Vista ?), ale dokud se to aspoň můžu používat Firefox a stále zobrazit obsah ve formátu Flash .

Zvětšený Zemanta
Být společenský, Share!

Tags: , , , , , , , , ,

Čtenářské komentáře

  1. |

    Potřebuji nainstalovat Adobe Flash Player 10 pro Internet Explorer / a / Firefox vše v jednom process.Is to možné?

  2. |

    Toto fórum se zdá, že řešení tohoto problému: http://en.kioskea.net/forum/affich-37967-download-adobe-flash-player-10-do-firefox-3

Zanechat komentář

CommentLuv odznak
:D:-):(:o8O:?8):lol::x:P:oops::cry::evil::twisted::roll::wink::!::?::idea::arrow::|:mrgreen: