msgbartop

komentář na otázky v politice, kultuře, životním prostředí a technologie
msgbarbottom

04.08.10 konzumovat, mlčet a Die: od A rozloučení proti číhající

flock of sheep

Image prostřednictvím Wikipedie

Drtivá většina uživatelů internetu jsou Lurkers; pasivní uživatelé, kteří nikdy vytvářet žádný obsah, nikdy se účastnit diskusí, nikdy psát komentáře. To do jisté míry vysvětluje mimořádný úspěch Facebooku. Všudypřítomné Facebook "jako tlačítko" umožňuje pasivní uživatelům pracovat s on-line obsah s jednoduchým kliknutím; nemusíte komentovat, nemusíte k výkonu mozku vůbec. Možná je to také důvod, proč sociální média platformy, jako MySpace byli méně úspěšní. Můžete přizpůsobit MySpace profily mnohem víc, než si můžete s profilem na Facebooku, zvláště pokud jste pohodlně používat trochu HTML, ale co skutečně potřebujete, abyste mohl psát nějaký obsah, aby si nic z toho. Prostým faktem je, že většina lidí prostě nemají zájem o to, jak se objeví jejich profilu stránky. Vysílání lichý triviální zprávy, klepnutím na "rád" a hraní her, jako je "Farmville", je pro mnohé obohacující zkušenost sociální média. Jen to, co je na tom špatného ?! Slyšel jsem, že se zeptáte s rostoucí tónem rozhořčení a pobouření.

Možná nic, zejména pokud jde o obchodníky a inzerenty, kteří šťastně manipulují Mindless spotřebitele. Mnozí, kteří spolupracují s těmito strategiemi netuší, že jsou s ukládáním peněz do kapes jiných lidí s malým přínosem pro sebe. Osobní údaje jsou shromažďovány tajně a použity v různých kontextech bez vědomí či svolení. Ale je tu víc do pasivního stavu mysli, než je tato.

Pasivní uživatelé internetu jsou také pravděpodobné, že byli pasivními rodiče. Děti se mohou vyrůstat s malým směru. Oni odvozují své hodnoty z televizních pořadů a reklam jsou neustále vystaveny, nemluvě o hry a stále rostoucí řadu on-line médií. Pasivní rodiče jsou rádi, že parkovat děti v přední části TV, počítače nebo herní konzole, protože je udržuje klid a tiché děti vyžadují mnohem menší pozornost a čas. Děti pasivních rodiče jsou méně pravděpodobné, že usilují o vysokoškolské vzdělávání, a je nepravděpodobné, že vychutnat splnění vztahy nebo dobře placená, uspokojivé kariéry. Oni jsou více pravděpodobné, že se dostanou do zneužívání drog a alkoholu a zahrnují většinu vězeňské populace.

Pasivní uživatelé internetu jsou také mnohem více pravděpodobné, že být pasivní, houpat voliče. V zemích, kde není povinnost volit, jsou vysoce nepravděpodobné, že by někdy hlasovat vůbec. Pokud se tak muset volit, často rozhodují na základě osobní odvolání kandidáta, nebo na které straně se zdá být nabízet rychlé dolarů. Oni jsou obvykle nevědí, nebo problémy za volební kampaně a které by mohly být snadno ovlivnit a manipulovat mediálních komentátorů a inzerenty. Oni jsou často ovlivněny do podpory platforem, které jsou přímo v rozporu s jejich vlastními zájmy.

Pokud tyto námitky se opravdu zdají být problém, možná jste si přečetli výše uvedené pasivně, pokud jste četl vůbec. Je pravdou, že dostanete tolik ze života, jak si dát dovnitř. To samé platí i pro využití internetu. Stát se politicky a sociálně uvědomělé je posílení a může vám pomoci zlepšit kvalitu vašeho života, nemluvě, že z těch, které jste mít vliv jako jsou děti a rodinu. Aktivně se účastní on-line fóra, je skvělý způsob, jak sdílet názory a stále více uvědomují.

Důvod, proč ovce nechají existovat jako objekty pohodlí pro člověka, je to, že nejsou schopny kritického myšlení; Popřemýšlej o tom…

Zvětšený Zemanta
Být společenský, Share!

Tagy:

Čtenáře Komentáře

 1. |

  Pořiďte si bod o tom, že jste získat co nejvíce ze života (nebo na internetu, nebo práce, nebo manželství, nebo cokoliv jiného), jak si dát do toho.
  Tracy's poslední blog post .. burku může symbolizovat mnoho věcí

 2. |

  Zdá se to být škoda, že technologie, jako mysli bogglingly znalé a pokročilé jsou počítače a internet používá většinou po věcech, které jsou v podstatě všední a banální. Škoda, ale stěží překvapující.

 3. |

  "Pasivní uživatelé internetu jsou také mnohem více pravděpodobné, že být pasivní, houpat voliče."

  To je něco, co jsem se musí dohodnout na.
  Farmville dárek Card's poslední blog post .. Získejte ZDARMA Farmville Gift Card

 4. |

  Píšu dopis pro školy, které budou odeslány na senátora. Vždycky jsem si myslel, že koncovka ("upřímně", "váš přítel," atd.), Měl být v souladu s právem stránky s názvem. Jiný student si myslel, to není pravda, a já jsem viděl to oběma směry. Co myslíš?

 5. |

  Líbí se mi to oběma směry příliš ;-)

 6. |

  Píšu dopis pro školy, které budou odeslány na senátora. Vždycky jsem si myslel, že konec měl být v souladu s právem stránky s názvem. Jiný student si myslel, to není pravda, a já jsem viděl to oběma směry. Co myslíš?

 7. |

  I obvykle komunikovat s přáteli, stejně jako hraní Facebook aplikace. Někteří lidé by se mohlo zdát z doteku, ale oni mohli být schopni komunikovat s lidmi prostřednictvím jejich Farmville. I v Pet společnosti, lidé mohli zanechat vzkaz svým přátelům. Nejsem si jist, ze znevýhodnění pasivní rodičovství, ale pokud rodiče by nechtěl ji pak mohli změnit na asertivní rodičovství.
  Rose's poslední blog post .. Jak pomoci někomu záchvat paniky

 8. |

  Pěkný : D

  Souhlasím!

 9. |

  Nesnáším pasivních uživatelů internetu. Věřím, že jsou důvodem, proč máme kecy, jako je on-line cenzury a masivní malware problémy.

  Pěkný Post, bylo dobré čtení :)

 10. |

  Souhlasím; jsou rozhodně součástí problému, ne součást řešení. Navíc; jsou nudné jako peklo!

 11. |

  Díky za komentář a děkujeme za shození by! :-)

 12. |

  Musím být über-pasivní, nikdy ani kliknutí na "jako" tlačítko ... Baaaaaaaa. Může staré ovce naučit nové triky? Myšlenka korelace mezi pasivního užívání internetu a být pasivní v jiných snažení smysl. Dalším aspektem je teorie vztáhl Eriksonem na psychosociální vývoj: on říká, vývojové krize vznikají v různých fázích života. To není až střední dospělost dělá výzvou být kreativní, produktivní, a nurturant příští generace obecně povrch. Většina Avid uživatelů internetu však dosud nevstoupila v této fázi. Před posledním prezidentských volbách (v Americe) volič mládí volební účast byla mizerná. Historické sazby tady v USA volební účastí se zdá ověřit Erikson teorii. Jak stárne populační Internet Savy, výraznější využívání internetu může zvítězit. (můžeme doufat)

 13. |

  "Jak stárne populační Internet Savy, výraznější využívání internetu může zvítězit. (můžeme doufat): "Myslím, že opak může být pravdou. Dlouhodobé používání internetu, při současném vystavení spam, podvody atd inklinuje dělat uživatelům méně pravděpodobné, aby se aktivně zapojily s on-line komunit. Váš bod o volební účasti je dobře vyroben; v Austrálii je účast ve volbách povinná; to není zajistila aktivní zapojení do politiky a jak se naše životy jsou spuštěny, ale neumožňuje úplné uvolnění jeden. Já jsem si myslel, že snad postoj jsem vzala v poště byl vlastně příliš krutý; pasivní uživatelů internetu alespoň používají technologii k nějakému účelu. Velmi mnoho dalších aktivně bránit technologie a chtějí předstírat, že je irelevantní. Možná bychom měli být vděční za pasivních uživatelů (prosím ", jako je" tento post!) : wink:

Zanechat komentář

CommentLuv odznak
:D:-):(:o8O:?8):lol::x:P:oops::cry::evil::twisted::roll::wink::!::?::idea::arrow::|:mrgreen: