msgbartop

komentář na otázky v politice, kultuře, životním prostředí a technologie
msgbarbottom

04.08.10 Konzumovat, mlčet a Die: rozloučení proti číhající

flock of sheep

Image prostřednictvím Wikipedie

Drtivá většina uživatelů internetu jsou Lurkers; pasivní uživatelé, kteří nikdy vytvářejí jakýkoli obsah, nikdy účastnit diskusí, nikdy psát komentáře. To do jisté míry vysvětluje mimořádný úspěch Facebooku . Všudypřítomné Facebook "jako tlačítko" umožňuje pasivní uživatelům pracovat s on-line obsah s jednoduchým kliknutím; nemusíte komentovat, nemusíte vykonávat svůj mozek vůbec. Možná je to také důvod, proč sociální média platformy, jako MySpace byli méně úspěšní. Můžete přizpůsobit MySpace profily mnohem víc, než se můžete s profilem na Facebooku, zvláště pokud jste pohodlně používat trochu HTML, ale opravdu potřebujete, abyste mohl psát nějaký obsah, aby si něco z toho. Prostým faktem je, že většina lidí prostě nemají zájem o to, jak se objevují jejich profilové stránky. Vysílání lichý triviální zprávy, kliknutím na "rád" a hraní her, jako je " Farmville "je pro mnohé obohacující zkušenost sociální média. Jen to, co je na tom špatného ?! Slyšel jsem, že se zeptáte s rostoucí tónem rozhořčení a pobouření.

Možná nic, zejména pokud jde o obchodníky a inzerenty, kteří šťastně manipulují Mindless spotřebitele. Mnozí, kteří spolupracují s takovými strategiemi mít tušení, že jsou uvedení peněz v kapsách jiných lidí s malým přínosem pro sebe. Osobní údaje jsou shromažďovány a tajně používá v různých kontextech bez vědomí či souhlasu. Ale je tu víc do pasivního stavu mysli, než tohle.

Pasivní uživatelé internetu jsou také pravděpodobné, že bude pasivní rodiče. Děti se mohou vyrůstat s malým směru. Oni odvozují své hodnoty z televizních pořadů a reklam, které jsou neustále vystaveny, nemluvě her a stále rostoucí řady on-line médií. Pasivní rodiče jsou rádi, že parkovat děti v přední části TV, počítače nebo herní konzole , protože to je udržuje klid a tiché děti vyžadují mnohem méně vaši pozornost a čas. Děti pasivních rodičů jsou méně pravděpodobné, že usilují o vysokoškolské vzdělávání , a je nepravděpodobné, že užívat plnění vztahy nebo dobře placené, uspokojivé kariéry. Oni jsou více pravděpodobné, že se dostanou do zneužívání drog a alkoholu a tvoří většinu vězeňské populace.

Pasivní uživatelé internetu jsou také mnohem více pravděpodobné, že být pasivní, houpat voliče. V zemích, kde není povinnost volit, jsou vysoce nepravděpodobné, že by někdy hlasovat vůbec. Pokud se tak muset volit, často rozhodují na základě osobní odvolání kandidáta, nebo na které straně se zdá být nabízet rychlé dolarů. Oni jsou obvykle nevědí, nebo problémy za volební kampaně, a je pravděpodobné, že se snadno ovlivnit a zmanipulovat mediálních komentátorů a inzerenty. Oni jsou často ovlivněny do podpůrné platformy, které jsou přímo v rozporu s jejich vlastními zájmy.

Pokud tyto námitky se opravdu zdají být problém, možná jste si přečetli výše pasivně, pokud jste si přečetli to vůbec. Je pravdou, že dostanete tolik ze života, jak si dát dovnitř. Totéž platí i pro používání internetu. Stát politicky a společensky vědom je posílení a může vám pomoci zlepšit kvalitu vašeho života, nemluvě, že z těch, máte vliv jako jsou děti a rodinu. Aktivně se účastní on-line fóra , je skvělý způsob, jak sdílet názory a stále více uvědomují.

Důvod, proč ovce nechají existovat jako objekty komfortu pro člověka, je to, že nejsou schopny kritického myšlení; Popřemýšlej o tom ...

Zvětšený Zemanta
Být společenský, Share!

Tagy: , , , , , , , , ,

Čtenáře Komentáře

 1. |

  Pořiďte si bod o tom, že jste získat co nejvíce ze života (nebo na internetu, nebo práce, nebo manželství, nebo cokoliv jiného), jak si dát do toho.
  Tracy's poslední blog post .. burka může symbolizovat mnoho věcí

 2. |

  Zdá se to být škoda, že technologie, jako mysli bogglingly znalé a pokročilé jsou počítače a internet používá většinou pro věci, které jsou v podstatě všední a banální. Škoda, ale stěží překvapující.

 3. |

  "Pasivní uživatelé internetu jsou také mnohem více pravděpodobné, že být pasivní, houpat voliče."

  To je něco, co jsem se musí dohodnout na.
  Farmville dárky Card's poslední blog post .. Získejte ZDARMA Farmville Gift Card

 4. |

  Píšu dopis pro školy, které budou odeslány na senátora. Vždycky jsem si myslel, že konec ("upřímně", "váš přítel," atd.), Měl být zarovnán na pravé straně stránky s názvem. Jiný student si myslel, to není pravda, a viděl jsem to oběma směry. Co myslíš?

 5. |

  Líbí se mi to oběma směry příliš ;-)

 6. |

  Píšu dopis pro školy, které budou odeslány na senátora. Vždycky jsem si myslel, že konec měl být zarovnán na pravé straně stránky s názvem. Jiný student si myslel, to není pravda, a viděl jsem to oběma směry. Co myslíš?

 7. |

  I obvykle komunikovat s přáteli, stejně jako hraní Facebook aplikace. Někteří lidé by se mohlo zdát z doteku, ale oni mohli být schopni komunikovat s lidmi prostřednictvím jejich Farmville. I v pet společnosti, lidé mohli zanechat zprávu svým přátelům. Nejsem si jist, ze znevýhodnění pasivní rodičovství, ale pokud rodiče nebudou chtít ji pak mohli změnit na asertivní rodičovství.
  Rose's poslední blog post .. Jak pomoci někomu záchvat paniky

 8. |

  Pěkný : D

  Souhlasím!

 9. |

  Nesnáším pasivních uživatelů internetu. Věřím, že jsou důvodem, proč máme kecy, jako je on-line cenzury a masivní malware problémy.

  Pěkný Post, byl dobrý čtení :)

 10. |

  Souhlasím; jsou rozhodně součástí problému, ne součást řešení. Navíc; oni jsou nudné jako peklo!

 11. |

  Díky za komentář a díky za shození by! :-)

 12. |

  Musím být über-pasivní, ani nikdy klikli "jako" tlačítko ... Baaaaaaaa. Může stará ovce naučit nové triky? Myšlenka korelace mezi pasivní využívání internetu a být pasivní v jiných snažení smysl. Dalším aspektem je teorie vztáhl Eriksonem na psychosociální vývoj: on říká, vývojové krize nastat v různých fázích života. To není až střední dospělost dělá výzvou být kreativní, produktivní, a nurturant příští generace obecně povrchu. Většina Avid uživatelů internetu mají zatím do tohoto stádia. Před posledním prezidentských volbách (v Americe) volební mládí volební účast byla mizerná. Historické sazby tady v USA volební účasti by se zdát, ověřit Erikson teorii. Jak stárne populační Internet Savy, více asertivní využívání internetu může zvítězit. (Můžeme doufat)

 13. |

  "Jak stárne populační Internet Savy, více asertivní využívání internetu může zvítězit. (Můžeme doufat) "Já jsem si myslel, že opak může být pravdou. Dlouhodobé používání internetu, při současném vystavení spam, podvody atd tendenci, aby se uživatelům méně pravděpodobné, aby se aktivně zapojily s on-line komunit. Váš bod o volební účastí je dobře vyroben; V Austrálii je účast ve volbách povinná; to není zajištěno aktivní zapojení do politiky a jak se naše životy jsou provozovány ale neumožňuje úplné uvolnění jeden. Já jsem si myslel, že snad postoj jsem vzal v poště byl vlastně příliš krutý; pasivní uživatelů internetu alespoň používají technologii k nějakému účelu. Velmi mnoho dalších aktivně bránit technologie a chtějí předstírat, že je irelevantní. Možná bychom měli být vděční za pasivních uživatelů (prosím ", jako je" tento post!) : Wink:

Zanechat komentář

CommentLuv odznak
:D:-):(:o8O:?8):lol::x:P:oops::cry::evil::twisted::roll::wink::!::?::idea::arrow::|:mrgreen: