msgbartop

komentář k otázkám politiky, kultury, životního prostředí a technologie
msgbarbottom

04.08.10 Konzumovat, být zticha a zemřít: rozloučení proti číhající

flock of sheep

Image via Wikipedia

Drtivá většina uživatelů internetu jsou nakukovači; pasivními účastníky, kteří nikdy generování obsahu, nikdy účastnit diskusí, nikdy psát komentáře. To do jisté míry vysvětluje mimořádný úspěch Facebooku . Všudypřítomný Facebook "jako tlačítko" umožňuje pasivní uživatelům pracovat s on-line obsahu s jednoduchým kliknutím; nemusíte komentovat, nemusíte vykonávat svůj mozek vůbec. Možná je to také důvod, proč sociální média platformy, jako je MySpace byly méně úspěšné. Můžete přizpůsobit MySpace profily mnohem víc, než si můžete s profilem na Facebooku, a to zejména v případě, že jste pohodlně používat trochu html, ale vy opravdu potřebujete, abyste mohl psát nějaký obsah, aby si nic z toho. Prostým faktem je, že většina lidí prostě nemají zájem o to, jak se objevují stránkách svého profilu. Vysílání lichý triviální zprávy, kliknutím na "rád" a hraní her, jako je " Farmville ", je pro mnohé obohacující sociální média zkušenost. Jen to, co je na tom špatného ?! Slyšel jsem, že se zeptáte s rostoucí tónem rozhořčení a pobouření.

Možná nic, a to zejména pokud jde o obchodníky a inzerenty, kteří šťastně manipulují bezduché spotřebitelů. Mnozí, kteří spolupracují s těmito strategiemi netuší, že jsou s ukládáním peněz do kapes jiných lidí s malým přínosem pro sebe. Osobní údaje jsou shromažďovány a tajně používá v různých souvislostech bez vědomí či svolení. Ale je tu ještě k pasivním stavu mysli, než tohle.

Pasivní uživatelé internetu jsou také pravděpodobné, že pasivní rodiče. Děti mohou vyrůstat s malou směrem. Oni odvozují své hodnoty z televizních pořadů a reklam, které jsou neustále vystaveny, nemluvě her a stále rostoucí řady on-line médií. Pasivní rodiče jsou rádi, že parkovat děti před televizní, počítače nebo herní konzole , protože to je udržuje klid a tiché děti vyžadují mnohem méně vaši pozornost a čas. Děti pasivních rodičů je méně pravděpodobné, že usilovat o vysokoškolské vzdělávání a je nepravděpodobné, aby si splnění vztahy nebo dobře placené, uspokojující kariéry. Oni jsou více pravděpodobné, že se dostanou do zneužívání drog a alkoholu, a tvoří většinu vězeňské populace.

Pasivní uživatelé internetu jsou také mnohem větší pravděpodobnost, že je pasivní, kyvné voličů. V zemích, kde není povinnost volit, jsou vysoce nepravděpodobné, že někdy volit vůbec. Pokud se tak musí volit, často rozhodují na základě osobní odvolání kandidáta, nebo na které straně se zdá být nabízet rychlé dolarů. Oni jsou obvykle vědomi nebo problémy za volební kampaně, a je pravděpodobné, že se snadno ovlivnit a manipulovat mediálními komentátorů a inzerenty. Oni jsou často ovlivněny do podpory platforem, které jsou přímo v rozporu s jejich vlastním zájmům.

Pokud tyto námitky se opravdu zdají být problém, možná jste si přečetli výše pasivně, pokud jste četl vůbec. Je pravdou, že dostanete tolik ze života, jak jste v. Totéž platí i pro používání internetu. Stát se politicky a sociálně uvědomělé je posilující a může vám pomoci zlepšit kvalitu vašeho života, nemluvě, že z těch, které máte vliv, jako jsou děti a rodinu. Aktivně se účastní on-line fóra , je skvělý způsob, jak sdílet názory a stále více uvědomují.

Důvodem ovce nechají existovat jako objekty pohodlí pro lidi je to, že nejsou schopni kritického myšlení; přemýšlet o tom ...

Zvětšený Zemanta
Být společenský, Share!

Tagy: , , , , , , , , ,

Čtenáře komentáře

 1. |

  Pořiďte si poznámku o tom, že dostanete tolik ze života (nebo na internetu, nebo do práce, nebo manželství, nebo cokoliv jiného), jak si dát do toho.
  Tracy's poslední blog post .. burka může symbolizovat mnoho věcí

 2. |

  Zdá se, škoda, že technologie, jako jsou například paměti bogglingly sofistikované a pokročilé jsou počítače a internet používá většinou pro věci, které jsou v podstatě všední a banální. Škoda, ale stěží překvapující.

 3. |

  "Pasivní uživatelé internetu jsou také mnohem větší pravděpodobnost, že je pasivní, houpat voliče."

  To je něco, co jsem se musí dohodnout na.
  Farmville Gift Card's poslední blog post .. Získejte ZDARMA Farmville Gift Card

 4. |

  Píšu dopis pro školu, která bude odeslána na senátora. Vždycky jsem si myslel, že konec ("upřímně", "váš přítel," atd.), Měl být zarovnán vpravo na stránce s názvem. Další studentka si myslel, to není pravda, a viděl jsem to v obou směrech. Co si o tom myslíš?

 5. |

  Líbí se mi to oběma směry příliš ;-)

 6. |

  Píšu dopis pro školu, která bude odeslána na senátora. Vždycky jsem si myslel, že konec měl být zarovnán vpravo na stránce s názvem. Další studentka si myslel, to není pravda, a viděl jsem to v obou směrech. Co si o tom myslíš?

 7. |

  Obvykle komunikovat s přáteli, stejně jako hraní Facebook aplikace. Někteří lidé by se mohlo zdát z kontaktu, ale mohly by být schopen komunikovat s lidmi přes jejich Farmville. I v pet společnosti, lidé mohli zanechat vzkaz svým přátelům. Nejsem si jist, ze znevýhodnění pasivní rodičovství, ale pokud rodiče nebudou chtít ji pak mohl změnit na asertivní rodičovství.
  Rose's poslední blog post .. Jak pomoci někomu, kdo záchvat paniky

 8. |

  Pěkný : D

  Souhlasím!

 9. |

  Nesnáším pasivních uživatelů internetu. Věřím, že jsou důvodem, proč mít kecy jako on-line cenzury a masivní malware problémy.

  Pěkný Post, byl dobrý čtení :)

 10. |

  Souhlasím; jsou rozhodně součástí problému, ne součást řešení. Navíc; jsou nudné jako peklo!

 11. |

  Díky za komentář a díky za klesne o! :-)

 12. |

  Musím být über-pasivní, nikdy ani kliknul "jako" tlačítko ... Baaaaaaaa. Může stará ovce učit se nové triky? Myšlenka korelace mezi pasivní využívání internetu a být pasivní v jiných snažení smysl. Dalším aspektem je teorie, vztáhl Eriksonem na psychosociální vývoj: on říká, vývojové krize vznikají v různých fázích života. To není až střední dospělost dělá výzvou být kreativní, produktivní, a nurturant příští generace obecně povrchu. Většina nadšených uživatelů internetu ještě do tohoto stádia. Před posledním prezidentských volbách (v Americe), volební účast byla mizerná mládí. Historické sazby tady v USA volební účasti by se zdát, ověřit Erikson teorii. Jak stárne populační Internet Savy, výraznější využívání internetu může zvítězit. (V co můžeme doufat)

 13. |

  "Jak stárne populační Internet Savy, výraznější využívání internetu může zvítězit. (Můžeme doufat): "Já jsem si myslel, že opak může být pravdou. Dlouhodobé používání internetu, při současném působení spam, podvody atd vede k tomu, uživatelům méně pravděpodobné, aby se aktivně zapojily s on-line komunit. Váš bod o volební účasti je dobře provedena; v Austrálii je účast ve volbách povinná; to není zajistit aktivní účast v politice a jak se naše životy jsou provozovány ale neumožňuje úplné uvolnění jeden. Já jsem si myslel, že snad postoj jsem se v příspěvku bylo skutečně příliš drsné; pasivní uživatelů internetu alespoň používají technologii k nějakému účelu. Mnoho dalších se aktivně bránit technologie a chtějí předstírat, že je irelevantní. Možná bychom měli být vděční za pasivních uživatelů (prosím ", jako je" tento post!) : Wink:

Zanechat komentář

CommentLuv odznak
:D:-):(:o8O:?8):lol::x:P:oops::cry::evil::twisted::roll::wink::!::?::idea::arrow::|:mrgreen: