msgbartop

komentář k otázkám politiky, kultury, životního prostředí a technologie
msgbarbottom

04.08.10 Konzumovat Be Silent a zemřít: rozloučení proti číhá

flock of sheep

Image via Wikipedia

Drtivá většina uživatelů internetu jsou nakukovači; pasivní uživatelé, kteří nikdy generovat jakýkoliv obsah, nikdy účastnit diskusí, nikdy psát komentáře. To do jisté míry vysvětluje mimořádný úspěch Facebooku . Všudypřítomná Facebooku "jako tlačítko" umožňuje pasivní uživatelům pracovat s on-line obsahem jednoduchým kliknutím; nemusíte komentovat, nemusíte vykonávat svůj mozek vůbec. Možná je to také důvod, proč sociálních médií platformy, jako je MySpace byli méně úspěšní. Můžete přizpůsobit MySpace profily mnohem víc, než si můžete s profilem na Facebooku, a to zejména v případě, že jste pohodlně používat trochu HTML, ale co opravdu potřebujete, abyste mohl psát nějaký obsah, aby si nic z toho. Prostým faktem je, že většina lidí prostě nemají zájem o to, jak se objeví stránkách svého profilu. Vysílání lichý triviální zprávu kliknutím na tlačítko "rád" a hraní her, jako je " Farmville "je pro mnohé obohacující sociální média zkušenost. Jen to, co je na tom špatného ?! Slyšel jsem, že se zeptáte s rostoucí tónem rozhořčení a pobouření.

Možná nic, zejména pokud jde o obchodníky a inzerenty, kteří šťastně manipulují bezduché spotřebitelů. Mnozí, kteří spolupracují s takovými strategiemi netuší, že jsou s ukládáním peněz do kapes jiných lidí s malým přínosem pro sebe. Osobní údaje jsou shromažďovány a tajně používán v různých kontextech bez vědomí či svolení. Ale tam je více k pasivním stavu mysli, než toto.

Pasivní uživatelé internetu jsou také pravděpodobné, že bude pasivní rodiče. Děti se mohou vyrůstat s malým směrem. Odvozují svá hodnoty z televizních pořadů a reklam, které jsou neustále vystaveny, nemluvě o hry a stále rostoucí řadu on-line médií. Pasivní rodiče jsou rádi, že parkovat děti před TV, počítače nebo herní konzole , protože to drží je klid a tiché děti vyžadují mnohem menší pozornost a čas. Děti pasivních rodičů jsou méně pravděpodobné, že usilovat o vyšší vzdělání , a je nepravděpodobné, aby si splnění vztahy nebo dobře placené, uspokojující kariéru. Oni jsou více pravděpodobné, že se dostanou do zneužívání drog a alkoholu, a tvoří většinu vězeňské populace.

Pasivní uživatelé internetu jsou také mnohem více pravděpodobné, že bude pasivní, kyvné voličů. V zemích, kde není povinnost volit, jsou vysoce nepravděpodobné, že by někdy hlasovat vůbec. Pokud se tak muset volit, často rozhodují na základě osobní odvolání kandidáta, nebo na které straně se zdá, že nabízí rychlou dolarů. Oni jsou obvykle vědomi nebo problémy za volební kampaně a které by mohly být snadno ovlivnit a zmanipulovat mediální komentátory a inzerenty. Oni jsou často ovlivněny do podpůrné platformy, které jsou přímo v rozporu s jejich vlastními zájmy.

Pokud se tyto námitky nejsou ve skutečnosti se zdají být problém, možná jste si přečetli výše uvedené pasivně, pokud jste si přečetli vůbec. Je pravdou, že dostanete tolik ze života, jak jste v. Totéž platí i pro používání internetu. Stát se politicky a sociálně uvědomělé je posilující a může vám pomoci zlepšit kvalitu vašeho života, nemluvě, že z těch, které mají vliv na jako děti a rodinu. Aktivně se účastní on-line fóra je vynikající způsob, jak sdílet názory a stále více uvědomují.

Důvodem ovce nechají existovat jako objekty pohodlí pro lidi je to, že nejsou schopni kritického myšlení; o tom přemýšlet ...

Zvětšený Zemanta
Být společenský, Share!

Tagy: , , , , , , , , ,

Čtenářské komentáře

 1. |

  Pořiďte si poznámku o tom, že dostanete tolik ze života (nebo na internetu, nebo v práci, nebo manželství, nebo cokoliv jiného), jak jste na tom.
  Tracy's poslední blog post .. burka může symbolizovat mnoho věcí,

 2. |

  Zdá se, škoda, že technologie jako mysli bogglingly sofistikované a vyspělé jsou počítače a internet používá většinou pro věci, které jsou v podstatě všední a banální. Škoda, ale stěží překvapující.

 3. |

  "Pasivní uživatelé internetu jsou také mnohem více pravděpodobné, že bude pasivní, houpat voliče."

  To je něco, co se musí dohodnout na.
  Farmville Gift Card's poslední blog post .. Získejte ZDARMA Farmville Gift Card

 4. |

  Píšu dopis pro školy, která bude odeslána na senátora. Vždycky jsem si myslel, že koncovka ("upřímně", "tvůj přítel," atd.), Měl být zarovnán vpravo na stránce s názvem. Jiný student si myslel, to není pravda, a viděl jsem to na obě strany. Co si myslíte?

 5. |

  Líbí se mi to na obě strany příliš ;-)

 6. |

  Píšu dopis pro školy, která bude odeslána na senátora. Vždycky jsem si myslel, že konec měl být zarovnán vpravo na stránce s názvem. Jiný student si myslel, to není pravda, a viděl jsem to na obě strany. Co si myslíte?

 7. |

  Já obvykle komunikovat s přáteli, stejně jako hraní facebook aplikace. Někteří lidé by se mohlo zdát z kontaktu, ale mohly by být schopné komunikovat s lidmi prostřednictvím své Farmville. I v pet společnosti, lidé mohli zanechat vzkaz svým přátelům. Nejsem si jistý neprospěch pasivní rodičovství, ale když rodiče nechtěli ho pak mohli změnit na asertivní rodičovství.
  Rose's poslední blog post .. Jak pomoci někomu záchvat paniky

 8. |

  Pěkný : D

  Souhlasím!

 9. |

  Nesnáším pasivních uživatelů internetu. Věřím, že je důvod, proč máme ty kecy, jako on-line cenzuru a masivní malware problémy.

  Pěkný příspěvek, byl to dobrý čtení :)

 10. |

  Souhlasím s tím, jsou rozhodně součástí problému, nikoli součást řešení. Kromě toho, jsou nudné jako peklo!

 11. |

  Díky za komentář a díky za klesne o! :-)

 12. |

  Musím být über-pasivní, ani nikdy kliknutí na "jako" tlačítko ... Baaaaaaaa. Může stará ovce naučit se nové triky? Myšlenka korelace mezi pasivní využívání internetu a být pasivní v jiných úsilí má smysl. Dalším důvodem je teorie vztáhl Eriksonem na psychosociální vývoj: on říká, vývojové krize vznikají v různých fázích života. To není až střední dospělosti dělá výzvou být kreativní, produktivní a nurturant příští generace obecně povrchu. Většina nadšených uživatelů internetu však dosud nevstoupila v této fázi. Před posledním prezidentských volbách (v Americe) volební účast mládeže byla mizerná. Historické ceny zde v USA volební účasti by se zdát, ověřit Erikson teorii. Jak stárne populace Internet Savy, výraznější využívání internetu může zvítězit. (Můžeme doufat)

 13. |

  "Vzhledem k věku populační Internet Savy, výraznější využívání internetu může zvítězit. (Můžeme doufat), "Já jsem si myslel, že opak může být pravdou. Dlouhodobé používání internetu, při současném působení na spam, podvody atd vede k tomu, uživatelé méně pravděpodobné, aby se aktivně zapojily s on-line komunit. Váš bod o volební účasti je dobře provedena; v Austrálii je účast ve volbách povinná; to není zajistila aktivní zapojení do politiky a jak jsou naše životy běží, ale neumožňuje úplné uvolnění a to buď. Já jsem si myslel, že snad postoj jsem v poště byl vlastně příliš krutý; pasivní uživatelů internetu alespoň používají technologii k nějakému účelu. Mnoho dalších se aktivně bránit technologie a chtějí předstírat, že je irelevantní. Možná bychom měli být vděční za pasivní uživatele (prosím, "jako" tento post!) : Wink:

Zanechat komentář

CommentLuv odznak
:D:-):(:o8O:?8):lol::x:P:oops::cry::evil::twisted::roll::wink::!::?::idea::arrow::|:mrgreen: