msgbartop

komentář k otázkám v politice, kultuře, životním prostředí a technologie
msgbarbottom

04.08.10 konzumujte, mlčet a Die: A rozloučení proti číhá

flock of sheep

Obrázek přes Wikipedia

Drtivá většina uživatelů internetu jsou nakukovači; pasivní uživatelé, kteří nikdy vytvářet žádný obsah, nikdy se účastnit diskusí, nikdy psát komentáře. To do jisté míry vysvětluje mimořádný úspěch Facebooku . Všudypřítomný Facebook "jako tlačítko" umožňuje pasivní uživatelům pracovat s on-line obsahem s jednoduchým kliknutím; nemusíte komentovat, nemusíte vykonávat svůj mozek vůbec. Možná je to také důvod, proč sociální média platformy, jako je MySpace byli méně úspěšní. Můžete přizpůsobit MySpace profily mnohem víc, než si můžete s profilu na Facebooku, a to zejména v případě, že jste pohodlně používat trochu html, ale budete opravdu potřebovat, abyste mohl psát nějaký obsah, aby se nic z toho. Prostým faktem je, že většina lidí prostě nemají zájem o to, jak objevit svůj profil stránek. Vysílání lichý triviální zprávu, klepnutím na tlačítko "rád" a hraní her, jako je " Farmville "je prospěšný sociální média pro mnoho zkušeností. Jen to, co je na tom špatného? Slyšel jsem, že jste se zeptat s rostoucí tónem rozhořčení a pobouření.

Možná nic, a to zejména pokud jde o obchodníky a inzerenty, kteří šťastně manipulují bezduché spotřebitele. Mnozí, kteří spolupracují s takovými strategiemi netuší, že jsou uvedení peněz do kapes jiných lidí s malým přínosem pro sebe. Osobní údaje jsou tajně sešli a používán v různých kontextech bez vědomí či souhlasu. Ale je tu víc pasivního stavu mysli, než je tato.

Pasivní uživatelé internetu jsou také pravděpodobné, že pasivní rodiče. Děti mohou vyrůstat s malým směru. Oni odvozují své hodnoty z televizních pořadů a reklam, které jsou neustále vystaveny, nemluvě o hry a stále rostoucí řadu on-line médií. Pasivní rodiče jsou rádi, že parkovat děti před TV, počítače nebo herní konzole , protože je udržuje klid a tiché děti vyžadují mnohem menší pozornost a čas. Děti pasivních rodičů jsou méně pravděpodobné, že usilovat o vyšší vzdělání , a je nepravděpodobné, že si naplňující vztahy, nebo dobře placené, uspokojující kariéru. Oni jsou více pravděpodobné, že se dostanou do zneužívání drog a alkoholu a tvoří většinu vězeňské populace.

Pasivní uživatelé internetu jsou také mnohem pravděpodobnější, že bude pasivní, houpadla voliči. V zemích, kde není povinnost volit, jsou velmi nepravděpodobné, že by někdy volit vůbec. Pokud se tak muset volit, oni často rozhodují na základě osobního odvolání kandidáta, nebo na které straně se zdá, že nabízí rychlou dolarů. Oni jsou obvykle vědomi nebo problémy za volební kampaně, a je pravděpodobné, že se snadno ovlivnit a zmanipulovat mediální komentátory a inzerenty. Oni jsou často ovlivněny do podpůrné platformy, které jsou přímo v rozporu s jejich vlastními zájmy.

Pokud tyto námitky nejsou ve skutečnosti se zdají být problém, možná jste si přečetli výše pasivně, pokud jste si ji vůbec. Je pravdou, že dostanete tolik ze života, jak si dát dovnitř Totéž platí i pro používání internetu. Stát politicky a sociálně uvědomělé je posílení a vám může pomoci zlepšit kvalitu života, nemluvě o tom, že z těch, které mají vliv na, jako jsou děti a rodinu. Aktivně se účastní on-line fóra je skvělý způsob, jak sdílet názory a stále více uvědomují.

Důvodem ovce nechají existovat jako objekty pohodlí pro lidi je to, že nejsou schopni kritického myšlení; o tom přemýšlet ...

Zvětšený Zemanta
Být společenský, Share!

Tagy: , , , , , , , , ,

Posudek Komentáře

 1. |

  Získejte bod o tom, že dostanete tolik ze života (nebo na internetu, nebo v práci, nebo manželství, nebo cokoliv jiného), jak si dát do toho.
  Tracyho poslední blog post .. burka může symbolizovat mnoho věcí,

 2. |

  To se zdá škoda, že technologie jako mysl bogglingly sofistikovaný a moderní jsou počítače a internet se používá většinou pro věci, které jsou v podstatě všední a banální. Škoda, ale stěží překvapující.

 3. |

  "Pasivní uživatelé internetu jsou také mnohem pravděpodobnější, že bude pasivní, houpadla voliči."

  To je něco, co se musí shodnout.
  Farmville Gift Card poslední blog post .. Získejte zdarma Farmville Gift Card

 4. |

  Píšu dopis pro školy, který bude odeslán na senátora. Vždycky jsem si myslel, že konec ("upřímně", "tvůj přítel," atd.), měl být zarovnán k pravé části stránky s názvem. Další studentka si myslel, to není pravda, a viděl jsem to v obou směrech. Co si myslíte?

 5. |

  Líbí se mi to v obou směrech příliš ;-)

 6. |

  Píšu dopis pro školy, který bude odeslán na senátora. Vždycky jsem si myslel, že konec měl být zarovnán k pravé části stránky s názvem. Další studentka si myslel, to není pravda, a viděl jsem to v obou směrech. Co si myslíte?

 7. |

  Obvykle komunikovat s přáteli, stejně jako hraní facebook aplikace. Někteří lidé by se mohlo zdát z kontaktu, ale mohly by být schopné komunikovat s lidmi prostřednictvím jejich Farmville. I v pet společnosti, lidé mohli zanechat vzkaz svým přátelům. Nejsem si jistý neprospěch pasivní rodičovství, ale když rodiče nechtěli ji pak mohli změnit na asertivní rodičovství.
  Rose poslední blog post .. Jak pomoci někdo záchvat paniky

 8. |

  Pěkný : D

  Souhlasím!

 9. |

  Nesnáším pasivních uživatelů internetu. Věřím, že je důvod, proč máme kecy jako on-line cenzuru a masivní malware problémy.

  Pěkný Post, byl to dobrý čtení :)

 10. |

  Souhlasím s tím, jsou rozhodně součástí problému, ne součástí řešení. Navíc; jsou nudné jako peklo!

 11. |

  Díky za komentář a díky za návštěvu! :-)

 12. |

  Musím být über-pasivní, ani nikdy kliknutí na "jako" tlačítko ... Baaaaaaaa. Může staré ovce naučit novým kouskům? Myšlenka korelace mezi pasivní využívání internetu a být pasivní v jiných úsilí má smysl. Dalším aspektem je teorie vztáhl Erikson na psychosociální vývoj: on říká, vývojové krize vznikají v různých fázích života. To není až střední dospělost dělá problém být kreativní, produktivní a nurturant příští generace obecně povrchu. Většina Avid uživatelů internetu ještě nevstoupila v této fázi. Před posledním prezidentských volbách (v Americe) mládež volební účast byla mizerná. Historické ceny tady v USA volební účasti by se k ověření Erikson teorii. Jak stárne populační Internet Savy, výraznější využívání internetu může zvítězit. (Můžeme doufat)

 13. |

  "Jak stárne populační Internet Savy, výraznější využívání internetu může zvítězit. (Můžeme doufat) "Já si myslím, že opak může být pravdou. Dlouhodobé používání internetu, při současném působení na spam, podvody atd. má tendenci, aby uživatelé méně pravděpodobné, aby se aktivně zapojily s on-line komunit. Váš bod o volební účasti je dobře provedena; v Austrálii hlasování je povinné; toto nezajišťuje aktivní účast v politice a jak probíhají naše životy, ale neumožňuje úplné vyřazení jeden. Já jsem si myslel, že snad postoj jsem se v příspěvku byla ve skutečnosti příliš krutý; pasivní uživatelů internetu alespoň používat technologii k nějakému účelu. Velmi mnoho dalších se aktivně bránit technologie a chtějí předstírat, že je irelevantní. Možná, že bychom měli být vděční za pasivních uživatelů (prosím, "jako" tohoto příspěvku!) : Wink:

Zanechat komentář

CommentLuv odznak
:D:-):(:o8O:?8):lol::x:P:oops::cry::evil::twisted::roll::wink::!::?::idea::arrow::|:mrgreen: